Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Ciała auryczne od 1 do 7. Cz. IV

Współautorka Dorta Kielan

Przedstawiamy procedurę duchowego uzdrawiania którą równocześnie przeszliśmy oboje.
Nie było nam dane przepracowanie wszystkich ciał aurycznych, czakramów podziemnych, nadziemnych i tych z ciała fizycznego w ciągu jednego dnia. Realizacja całej procedury oczyszczania energii naszych obu istot trwała wiele miesięcy. Wydaje się, że przerobienie czakr podziemnych, nadziemnych, czakr ciała fizycznego oraz ciał aurycznych nie jest możliwe w ciągu 1 dnia. Jest to zresztą męczące i silnie energetyzujące. Nasze Dusze kilkakrotnie buntowały się przed wcieleniem w życie, tego wszystkiego co nadchodziło z GÓRY. Blokowały energię kierowaną do Boga. Nie czuły się też godne, przyjęcia pozytywnych skutków modlitwy. Możesz się z tym spotkać w trakcie własnej pracy. Tekst wymaga ciągłego skupienia, wymaga zrozumienia tego co się czyta. Tekst wymaga również bacznej obserwacji tego jak ciało i Dusza przyjmują rezultaty. Niektóre doświadczysz natychmiast inne dopiero po pewnym czasie.

Przedstawiamy tu jedynie pewien schemat działania z którym należy pracować już na własną rękę.

Mamy łącznie 12 ciał aurycznych.
Powszechnie wymieniane 7- ciał aurycznych dla ciała fizycznego i te zapominane 5 ciał aurycznych znajdujących powyżej głowy. Każde z tych 5-u wyższych ciał aurycznych ma swoje centrum w odrębnej czakrze znajdującej się ponad głową, których to czakr jest również 5 szt.
Do każdej z 12 warstw aurycznych podłączone jest 2 szt. łańcuchów DNA i RNA które również powinniśmy poddać Bogu do oczyszczenia.
7 warstw aurycznych na anielskich skrzydłach to aury poboczne.Oczyszczenie 7 dolnych ciał aurycznych zacząć należy od 7 warstwy a nawet od zewnętrznego płaszcza aury.

Boże sił stwórczych Miłości, proszę otwórz moje własne serce, Duszę, umysł i ziemską osobowość na pełne i całkowite uzdrowienie i przekazanie Tobie wszystkich moich ciał aurycznych oraz wszystkich płaszczy aurycznych. Boże sił stwórczych Miłości, proszę otwórz moje własne serce, Duszę, umysł i ziemską osobowość na pełne i całkowite, bezpieczne oraz niewinne uaktywnienie wszystkich moich ciał aurycznych oraz wszystkich płaszczy aurycznych.
Uczyń proszę Boże sił stwórczych Miłości z wszystkimi moimi ciałami aurycznymi to wszystko co jest dla mnie i wszechświata najlepsze, najwartościowsze, i jedynie słuszne.

Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uzdrowienie, dla mnie i dla mojej własnej Duszy, całego płaszcza znajdującego na styku mojej 7 warstwy aurycznej z wszechświatem; na wszystkich przestrzeniach tego płaszcza aury, na wszystkich płaszczyznach, na wszystkich poziomach, na wszystkich kanałach energetycznych tego płaszcza aury.

Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uzdrowienie, dla mnie i dla mojej własnej Duszy, całej mojej 7 warstwy aurycznej na wszystkich przestrzeniach tej warstwy aurycznej, na wszystkich płaszczyznach, na wszystkich poziomach, na wszystkich kanałach energetycznych tej warstwy aurycznej. Proszę o pełną sterylną czystość i świetlistość tej mojej własnej 7 warstwy aurycznej.

Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uzdrowienie, dla mnie i dla mojej własnej Duszy, całej mojej 7 warstwy aurycznej na wszystkich połączeniach ze wszystkimi moimi czakramami zewnętrznymi, ze wszystkimi moimi czakramami ciała fizycznego, ze wszystkimi moimi gruczołami dokrewnymi, ze wszystkimi innymi warstwami moich ciał aurycznych, mojej ziemskiej osobowości, oraz moich anielskich skrzydeł. (To ostatnie oczywiście tylko dla inkarnowanych aniołów. )

Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uzdrowienie, dla mnie i dla mojej własnej Duszy, całej mojej 7 warstwy aurycznej na wszystkich połączeniach ze wszystkimi planetami wszechświata, z gwiazdami, ze wszystkimi ciałami kosmicznymi wszechświata.

Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uzdrowienie, dla mnie i dla mojej własnej Duszy, całej mojej 7 warstwy aurycznej w kontekście oddziaływań i połączeń ze wszystkimi myślokształtami, że wszystkimi energiami moimi i wszechświata, ze wszystkimi mocami, meridianami i wszystkimi innymi kanałami energetycznymi, ze wszystkimi moimi tkankami, narządami, organami ciała fizycznego i duchowego oddziałującymi na to moje 7 ciało auryczne , jak również we wszystkich innych wzajemnych relacjach. Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uwolnienie, dla mnie i dla mojej własnej Duszy, całej mojej 7 warstwy aurycznej od wszystkich podłączonych do mnie, do tej warstwy wytwórców kajdan, sieci, sznurów do łapania Dusz, do łapania ludzi, oraz wszystkich łapaczy ludzkich Dusz, łapaczy istot astralnych. Pozwalam aby ta moja 7-a warstwa auryczna uzdrowiona bożą Miłością świeciła i jaśniała bardziej niż tysiące słońc.


Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uwolnienie, dla mnie i dla mojej własnej Duszy, całej mojej 7 warstwy aurycznej od wszystkich podłączonych do mnie, do tej warstwy strażników, żywych bogów, guru, ludzi i istot obojga płci, od wszystkich pasożytów, drobnoustrojów.
Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uwolnienie, dla mnie i dla mojej własnej Duszy, całej mojej 7 warstwy aurycznej od wszystkich podłączonych do mnie, do tej warstwy moich intencji, nawyków, potrzeb, wszystkiej misji, ślubowań, zobowiązań, od wszystkich energii walki, energii magicznych, transowych, narkotycznych i alkoholowych.

Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uwolnienie, dla mnie i dla mojej własnej Duszy, całej mojej 7 warstwy aurycznej od wszystkich podłączonych do mnie, do tej warstwy wzorców chorób, dolegliwości, napięć, od wszystkich intencji, nawyków i potrzeb podtrzymywania chorób, dolegliwości, napięć, cierpienia.

I tak oto mamy przykładową modlitwę do oczyszczenie 7 warstwy naszej aury. To samo należy powtórzyć dla wszystkich po kolei niższych warstw aurycznych. Dla każdej osobno. Pomiędzy każdą warstwą znajduje się kolejny niższy płaszcz auryczny, który też trzeba poddać Bogu do oczyszczenia.

Modlitwę podobnie jak inne z tego cyklu należy czytać codziennie przynajmniej przez 3 tygodnie. A jeśli masz otwarty czakram serca zapytaj zawsze serca swego, czy ciało, czakry masz już oczyszczone. Ono ci powie i nigdy się nie myli, gdy jest otwarte i czyste.
Wszystkie ciała auryczne i płaszcze auryczne oczyszczamy razem w jednej modlitwie.


Dodano : 25-02-2008 Przez: S Majda Przeczytano: 514 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.