Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Modlitwa w ciężkiej chorobie, w chorobie śmiertelnej.
Skarżę się teraz jedynemu Bogu Sił Stwórczych Miłości na to, że piękna Dusza moja zaniedbała kiedyś mnie samego- czyli tę swoją własną ziemską osobowość, mnie człowieka. Skarżę się teraz prawemu Bogu Sił Stwórczych Miłości, że Dusza moja zaniedbując mnie pozostawiła mi kiedyś swoje złe energie chorobowe i przestała należycie zabiegać o moje zdrowie, o niewinne radości mojego ziemskiego istnienia.
Skarżę się teraz odwiecznemu Bogu Sił Stwórczych Miłości, że jasna Dusza moja z uporem dążyła do powiększania moich trosk i zmartwień, mojego cierpienia. Boże mojego wewnętrznego światła, mojego zdrowia.
Jedyny Boże mojej własnej Duszy, proszę Ciebie o pełne realne wsparcie dla mnie o skuteczną opiekę i ochronę.
Skarżę się teraz rzeczywistemu Bogu Sił Stwórczych Miłości, że Dusza moja uszykowała kiedyś ciężki los dla moich własnych dzieci, dla moich najbliższych.
Tak dalej już być nie musi. Tak dalej już być nie może.
Skarżę się teraz doskonałemu Bogu Sił Stwórczych Miłości, na obecny stan moich nerek, wątroby, serca, na stan moich płuc i trzustki, które brakiem zainteresowania,swoimi intencjami do obecnego stanu doprowadziła moja własna Dusza.
Skarżę się teraz prawiecznemu Bogu Sił Stwórczych Miłości, na braki miłości, na brak radości istnienia jakiej poskąpiła mi moja własna Dusza.
Skarżę się teraz świetlistemu Bogu Sił Stwórczych Miłości, na obecny stan mojego pęcherza moczowego, woreczka żółciowego, na stan mojego jelita grubego i cienkiego, śledziony, które brakiem zainteresowania, swoimi intencjami do obecnego stanu doprowadziła moja własna Dusza.
Skarżę się teraz doskonałemu Bogu Sił Stwórczych Miłości, na to, że zamiast radości z wypełnionego i zrealizowanego do końca Planu Boga to Dusza moja wynalazła dla mnie ciężkie i zbędne bolesne przeżycia, napięcia, oraz choroby.

Skarżę się teraz doskonałemu Bogu Sił Stwórczych Miłości na to, że Dusza moja nie prowadziła mnie właściwie ku spełnieniu, zdrowiu ku bosko pięknym, szlachetnym i niewinnym czynom istoty światła jaką ja jestem naprawdę.
Dobry Boże, który dałeś życie mojej własnej Duszy, Boże który ożywiasz i regenerujesz każdy atom, każdą najmniejszą cząsteczkę mojego ciała, skieruj teraz proszę do mnie poprzez Duszę moją, całą moc i potęgę Twojej regenerującej Miłości.
Boże Sił Stwórczych Miłości, proszę daj odczuć i zrozumieć teraz Duszy mojej i mnie samemu to, że Ty jesteś jedynym wszechmogącym Bogiem wszechświata.
Skarżę się teraz szlachetnemu Bogu Sił Stwórczych Miłości, na obecny stan moich własnych czakramów, mojej aury, moich łańcuchów DNA i RNA, mojej kundalini które brakiem zainteresowania, swoimi intencjami do obecnego stanu doprowadziła moja własna Dusza.
Wszechmogący Boże Sił Stwórczych Miłości, uwolnij teraz proszę Duszę moją i mnie samego od zachłannego dążenia do cierpienia, chorób, boleści i nieszczęść.

Skarżę się teraz przyjaznemu Bogu Sił Stwórczych Miłości na to, że moja własna Dusza zamiast zdrowia, szczęśliwości, akceptacji, szczęśliwości dostarczyła mi zestaw wielu blokad i ograniczeń, od których ja sam bez jej wsparcia i boskiej pomocy nie potrafiłem kiedyś się uwolnić.
Sprawiedliwy Boże Sił Stwórczych Miłości, uwolnij teraz proszę moje ciało fizyczne od skutków wieloletnich zaniedbań ze strony mojej własnej Duszy, od skutków lekceważenia mojej ziemskiej egzystencji, moich energii przez moją Duszę.

Skarżę się teraz życzliwemu Bogu Sił Stwórczych Miłości na to, że moja własna Dusza zamiast zdrowia, szczęśliwości, akceptacji pielęgnowała we mnie zaciętość, cierpienie, boleści i negatywne nastawienia do siebie, do rodziny, do ludzi i wszechświata.
Skarżę się teraz sprawiedliwemu Bogu Sił Stwórczych Miłości na moją własną Duszę i pytam teraz Duszy mojej przed Bogiem, dlaczego mi to robisz Duszo moja- dlaczego tak ze mną postępujesz?
Skarżę się teraz sprawiedliwemu Bogu Sił Stwórczych Miłości na moją własną Duszę i pytam teraz Duszy mojej przed Bogiem, dlaczego mnie człowiekowi- tej ziemskiej cząstce tak uczyniłaś- Duszo moja?
Boże Sił Stwórczych Miłości przywróć teraz proszę we mnie wiarę w to, że moja własna Dusza, jest istotą prawą -kochającą mnie, kochającą siebie i wszechświat cały.
Skarżę się teraz szlachetnemu Bogu Sił Stwórczych Miłości na moją własną Duszę i pytam teraz Duszy mojej przed Bogiem, dlaczego niestarannie, niedokładnie, niewłaściwie opiekowałaś się mną człowiekiem, mną który jestem Twoim Duszo reprezentantem w świecie materialnym?
Skarżę się teraz jedynemu Bogu Sił Stwórczych Miłości na moją własną Duszę, że nie dbała aby moje sprawy właściwie niewinnie rozwiązywać, aby moje problemy Tobie Boże przedstawiać.
Skarżę się teraz radosnemu Bogu Sił Stwórczych Miłości na moją własną Duszę, że ukrywała przede mną prawdę o wszechmogącym, jedynym Bogu – prawdę o Twoim Boże istnieniu i sposobach Twojego boskiego działania przeze mnie.

Wytłumacz teraz Boże Sił Stwórczych Miłości mojej własnej Duszy, to kim ja …....jestem dla niej i dla Ciebie.
Wytłumacz teraz Boże Sił Stwórczych Miłości mojej własnej Duszy wszystkie boskie prawa i zasady ich działania.
Skarżę się teraz jedynemu Bogu Sił Stwórczych Miłości na moją własną Duszę, że ukrywała przede mną prawdziwe jej problemy, jej własne dolegliwości, które w moim życiu pokazały się kiedyś jako pomieszanie energetyczne, jako moje choroby, dolegliwości, jako fizyczne cierpienia.
Jak Ty mnie kochasz Duszo moja, jak Ty mnie Duszo moja traktujesz?
Boże Sił Stwórczych Miłości przywróć teraz proszę we mnie wiarę w godność i szlachetność mojej własnej Duszy, opiekuńczej i sprawiedliwej dla mnie i wszechświata.

Załączniki:

Link modlitwy ,,Oczyszczanie serca i jego energii”
Link do modlitwy „Nadświadomość, Wyższe Ja”
Link do ,,Wkodowane wzorce umierania. Modlitwa uwalaniająca”
Link „Ład i porządek we mnie. Modlitwa”
Link do modlitwy ,,Nie komplikuj mi życia Duszo moja. Modlitwa”
Link do ,,Skarżę się teraz Bogu na Duszę moją. Modlitwa"”W Downland są dwa inne 4 minutowe fragmenty nagranej modlitwy poświęconej tej tematyce
Dodano : 25-02-2008 Przez: S Majda Przeczytano: 1167 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 11-01-2011 22:36:00
  Nie chcę dopuścić do siebie miłości, Boga, bo nie chcę zostać całkowicie uzdrowiona. A to dlatego, że choroba jest dla mnie pewnego rodzaju zabezpieczeniem, tj. gwarancją, że - jak będzie mi tu bardzo źle, to zawsze mogę na nią umrzeć, albo chociaż uciec w nią przed życiem. Ta myśl, że mogę, jest dla mnie tak bardzo cenna, że nie pozwalam się uzdrowić.

  W ogóle to czuję się jakby "zawieszona" pomiędzy życiem a śmiercią. I nie mogę zdecydować się, co wybrać. Boję się tego świata, boję się, że będę tu cierpieć... a myśl o śmierci przynosi ukojenie.

  Próby przekonania siebie, że ten świat jest ok, spełzają na niczym. Co z tym zrobić?

  ****

  zawsze można przerobić negatywne myśli na pozytywne afirmacje.

  chcę dopuścić do siebie miłość, Boga, chcę zostać całkowicie uzdrowiona.

  choroba przestała być dla mnie pewnego rodzaju zabezpieczeniem, tj. gwarancją, że - jak będzie mi tu bardzo źle, to zawsze mogę na nią umrzeć, albo chociaż uciec w nią przed życiem.

  myśl, że bóg mnie kocha, ochrania, wpiera dodaje mi skrzydeł. myślenie o boskim wparciu, jest dla mnie tak bardzo cenna, że pozwalam się uzdrowić.

  Przestałam być istotą "zawieszoną" pomiędzy życiem a śmiercią. Zdecydowałam się, co wybrać. Akceptuję że jako były mnich buddyjski (itp) balam się tego świata, boję się, że będę tu cierpieć... a myśl o śmierci przynosiła urojenie nt ukojenia.

  Oddałem Bogu przekonania , że ten świat jest ok, spełzają na niczym.
 • s_majda 11-05-2011 18:16:23
  Ja się modliłam niedawno i mi przyszła odpowiedź od Boga

  [21:18:39] Ela napisał(a): pierwsza jaką miałam

  [21:19:00] Sławomir Majda napisał(a): jaka?

  [21:19:15] Ela napisał(a): pokazano mi drogę jak się wyleczyć

  [21:19:23] Ela napisał(a): na poziomie umysłu to się stało

  [21:19:26] Ela napisał(a): takie olśnienie

  [21:19:31] Ela napisał(a): i zmiana torów myślenia

  [21:19:45] Sławomir Majda napisał(a): czyli?

  [21:19:47] Ela napisał(a): generalnie to była zmiana jakby myślenia

  [21:19:54] Ela napisał(a): na pozytywne

  [21:20:01] Ela napisał(a): samo sie stało nagle

  [21:20:03] Sławomir Majda napisał(a): w kategoriach mogę, podołam!

  [21:20:13] Ela napisał(a): tak

  [21:20:15] Ela napisał(a): właśnie tak

  [21:20:37] Sławomir Majda napisał(a): masz coś zrobić, zioła, modlitwa?

  [21:20:50] Ela napisał(a): a ja myślałam, że odpowiedź to będą słowa

  [21:21:07] Ela napisał(a): pozytywnie myśleć

  [21:21:08] Sławomir Majda napisał(a): A był zatem przekaz dla duszy bardziej

  [21:21:21] Ela napisał(a): ale to się stało samo

  [21:21:28] Ela napisał(a): tak, jakby uzdrawianie od tej dolegliwości stawało się najpierw na poziomie umysłu

  [21:21:33] Ela napisał(a): nie wiem, jak to określić?

  [21:21:48] Ela napisał(a): zmienia się najpierw umysł, myślenie, postrzeganie innych ludzi

  [21:21:55] Ela napisał(a): a za tym idzie lepsze samopoczucie

  [21:22:20] Ela napisał(a): - ale to było olśnienie jakby i totalna zmiana myślenia

  [21:22:35] Ela napisał(a): tak, jakby budzisz się rano i jesteś nowym człowiekiem