Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Podnoszenie wibracji otoczenia na najwyższy poziom.
Oczywiste jest, że wibracje (energie) szamb gnojowych są inne niż wibracje Solarów Boliwijskich, czy Morza Martwego. Praca, medytacja w tych pierwszych jest możliwa, o ile ktoś utracił powonienie. Tak samo inne są wibracje cmentarzy, kościołów, szpitali niż te jakie emanują z nadmorskiej plaży, czy w wysokich górach.
Wibracje, określony poziom własnych wzbudzanych i wysyłanych energii posiadają wszystkie przedmioty, pierwiastki, istoty, ludzie oraz ich dusze.
Możemy podnieść wibracje własne i otoczenia na rozmaite poziomy lub obniżyć je nawet w sposób nieświadomy. Prosty przykład negatywnego obniżania energii innym to spożycie alkoholu, które szczególnie otoczeniu pijącego daje się we znaki. Porykiwania, huczne śpiewy, pijackie braterstwo, a na drugi dzień oddech, nieświeży dla innych. Do tego dochodzą wypadki i zbrodnie dokonywane w nieprzytomności. Znajomy reikowiec dla ,,dobra sąsiadów oraz własnego" odpalał w mieszkaniu kanały z energiami. Słup obok słupa, aż wprowadził się kolejny sąsiad uwielbiający dudniącą muzykę Heavy.
Podnieść wibracje możemy na wiele sposobów z których prośba kierowana do Boga, wydaje się być jedyną skuteczną, bezpieczną. Dotyczy to zarówno podnoszenia poziomu własnych energii oraz wibracji otoczenia. Nie wyobrażam sobie tego, że mógłbym obwiesić się amuletami, pierścieniami atlantów, czy nosić czarne ubrania.
W jaki sposób jednak można zmienić na lepsze energie zakładu pogrzebowego znajdującego się naprzeciwko własnego domu? Pomijam karmiczne intencje zamieszkiwania w takim otoczeniu. Jesteśmy tutaj i teraz i nie każdy wyskrobie z kieszeni 200 000$ aby przeprowadzić się w bardziej przyjemne miejsce. Szkodzić sąsiadowi nie wypada, zatem można prosić dla niego i siebie o podniesienie wibracji, czystość energetyki.
Odpromienniki działają, ale mam negatywne doświadczenia ze śląskimi, doskonałymi jakoby na wszystko; na cieki, na duchy itp. Wizyta u producenta jaką odbył znajomy jasnowidz wyglądała tak, że po wejściu do budynku nie mógł się przecisnąć przez duchy jakie stały na korytarzu. Tyle ich było. Odpromienniki działają też przez krótki okres, niektóre 3 dni, inne miesiąc.
Odpalanie pryszniców reiki itp. uważam za szkodliwe, jak wszystkie praktyki inicjacyjne.
Najprostsze są prośby kierowane do Boga. ,,proszę Boże podnieś wibracje …., do najwyższego możliwego poziomu.” To wszystko co należy uczynić.
Spotykam się często na basenie ze znajomym jasnowidzem. Proszę o podniesienie wibracji wody w której będziemy pływać. Pytam się potem kolegi, dla postronnej weryfikacji -co widzisz, jakie zaistniały zmiany? Zawsze potwierdza mi, co sam postrzegam- kolor wibracji chlorowanej wody zmienia się na złoty. To jest proste i wystarczy jedynie poprosić. Nie macham ręką jak mag, nie wysyłam promieni, nie odpalam niczego-jedynie proszę.
Prowadziłem warsztaty w hotelowej sali. Dzielnica miasta pełna ludzi z emocjami. Hotel jak się pokazało na miejscu, dostrojony był do otoczenia. Wystarczyło poprosić o podniesienie wibracji na najwyższy poziom i sala została oczyszczona z energetycznej czerni.
Przed zaśnięciem możemy poprosić Boga o podniesienie wibracji sypialni i całego budynku na najwyższy poziom. Dobre spanie jest wówczas gwarantowane. Podniesienie poziomu własnych energii, kiedy leżymy już w łóżku, może zakończyć się bezsenną nocą.
Możemy dla siebie oraz dla innych istot prosić o podniesienie wibracji części ciała np trawionego chorobą, lub konkretnej czakry, ciała aurycznego.
Nie widzę innego bezpiecznego sposobu oczyszczania własnej energetyki jak prośby kierowane do Stwórcy. Obojętne czy dotyczą one skrzydeł, serca, sypialni. Nawet z dzisiejszą białoastralną otoczką, nawet obecnymi teraz astralnymi pasożytami, pewnego dnia zobaczymy jasne złote barwy, jakie pojawią się przy kolejnym powtórzeniu.
Pragnę tu podkreślić fakt, że po inkarnacji w Tybecie nie było mi lekko ani łatwo doświadczać pozytywnych zmian przez długi okres życia. To co teraz przychodzi mi z łatwością, zwyczajnie wyprosiłem. Opowiedziałem Bogu czego sam już nie chcę a co jest dla mnie oraz mojej duszy najważniejsze. Piszę aby chętnym uświadomić, że zmiany możemy wprowadzić w nasze życie również w sposób najprostszy i do tego jednym zdaniem.
Dodano : 28-11-2010 Przez: s_majda Przeczytano: 514 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • Piotr Tymianek 29-11-2010 23:41:34
  Podnoszenie wibracji otoczenia na najwyższy poziom. Modlitwa  Boże Dawco Życia pokornie proszę podnieś wibracje mojego domu, mieszkania i całej okolicy do najwyższego możliwego poziomu w najbardziej odpowiedniej chwili. Zgodnie z twoją wolą, według twoich Boskich kryteriów i na twoją Boże odpowiedzialność

  Miłosierny Boże, stwórcza siło Miłości pokornie proszę podnieś

  wibracje moje i mojej Duszy oraz Tych, którzy ze mną tu są i ich Dusz jeśli i oni sobie tego życzą na najwyższy możliwy poziom w najbardziej odpowiedniej dla nas chwili. Zgodnie z twoją wolą, według twoich Boskich kryteriów i na twoją Boże odpowiedzialność

  Wszechmogący Boże pokornie proszę podnieś wibracje tej Planety Ziemia i jej Duszy, światów astralnych, mentalnych i przyczynowych oraz układu słonecznego i całego wszechświata na najwyższy możliwy poziom w najbardziej odpowiedniej chwili. Zgodnie z twoją wolą, według twoich Boskich kryteriów i na twoją Boże odpowiedzialność

  Jedyny Boże Dawco Życia, Boże wszystkich serc niech Twa Wola Stanie się Tu i Teraz!