Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Przebywam w strumieniu Bożych Łask. Modlitwa

Z tematem koresponduje modlitwa uwalniająca pt ,,Grzech pierworodny". Link. Otóż w moim przypadku zaporą dla tego strumienia był własny Grzech Pierworodny, który widzę jako pierwsze zapomniane przez duszę jej odstępstwo od woli Boga.Proszę otwórz teraz Boże moje serce, duszę, całą moją istotę. Zawsze stoję z moją duszą bezpieczny, w strumieniu Bożych Łask i Bożych Darów przeznaczonych dla nas.
Tam gdzie jestem z moją duszą, strumień Bożych Łask i Bożych Darów przeznaczonych dla nas, jest zawsze szeroki, ogromny, bezgraniczny.
Mocno i wytrwale z moją duszą przebywamy zawsze, w strumieniu Bożych Łask i Bożych Darów przeznaczonych dla nas. Tak jak daję, tak samo otrzymuję. Jestem istotą boskiej światłości, zatem strumień Bożych Łask i Bożych Darów dociera do mnie zawsze, i chętnie przebywamy w nim, wspólnie z moją duszą. Zaakceptowałem, że strumień Bożych Łask i Bożych Darów przeznaczonych dla mnie, jest zawsze i wszędzie dostępny również dla każdego.
Jesteśmy zawsze z duszą bezpieczni przebywając i oczyszczając się, w strumieniu Bożych Łask i Bożych Darów przeznaczonych dla nas. Przejawiam się zawsze w strumieniu Bożych Łask i Bożych Darów, niezależnie od moich rodziców, małżonków i dzieci. Pozwalam im wszystkim korzystać z całej obfitości wszechświata.
Żyję, działam tak, aby przebywać zawsze w strumieniu Bożych Łask i Bożych Darów przeznaczonych dla mnie i dla mojej duszy. Tak jak daję, tak samo otrzymuję.
Przebywam zawsze z moją duszą, w strumieniu Bożych Łask i Bożych Darów przeznaczonych dla nas, bo szatą moją jest światło pochodzące od stwórcy, boża miłość, ufność, miłosierdzie. Zawsze przebywam z moją duszą, w strumieniu Bożych Łask i Bożych Darów będąc też zawsze szczęśliwym, witalnym i zdrowym.
Przepraszam Boże za siebie i duszę, że tak długo przebywaliśmy tam, gdzie nie było łaski, miłosierdzia, przebaczenia i miłości dla siebie oraz innych.
Jesteśmy z duszą niewinni i czyści przebywając zawsze w strumieniu Bożych Łask i Bożych Darów przeznaczonych dla nas. Zasługujemy z duszą, aby strumień Bożych Łask i Bożych Darów dla nas był nieprzerwany i bez końca. Tak jak daję, tak samo otrzymuję.
Zawsze przebywam z moją duszą, w strumieniu Bożych Łask i Bożych Darów przeznaczonych dla nas, bo zdobi nas przebaczenie, życzliwość, radość istnienia, pogoda ducha.
Przepraszam Boże za siebie i duszę, że dopiero teraz weszliśmy ponownie w czysty strumień Bożych Łask i Bożych Darów przeznaczonych dla nas. Cieszy mnie i raduje trwałe przebywanie w strumieniu Bożych Łask i Bożych Darów przeznaczonych dla nas. Tak jak daję, tak samo otrzymuję. Przebaczyłem wszystkim, którzy wyciągali mnie i moją duszę na jałowe pustkowia, poza strumień Bożych Łask i Bożych Darów przeznaczonych dla nas. Powierzyłem te istoty oraz wszystkie ograniczenia mojemu Stwórcy. Przejawiam się zawsze w strumieniu Bożych Łask i Bożych Darów niezależnie od innych istot.
Fragmenty


Dodano : 08-12-2010 Przez: s_majda Przeczytano: 1714 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • Konrad Jaszowski 04-08-2020 21:29:49

    Naszego a przez nas cudzego przebywania, przejawiania się, życia w strumieniu Bożych łask, darów i błogosławieństw i odpowiednio poza nimi w zależności i odpowiednio w niezależności od m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, podpowiedzi, inspiracji, łask, szczodrości i odpowiednio ich braku ze strony samego Boga i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków