Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Puszczanie do końca wszystkich wzorców chorobowych, biedy, niemocy.
1. Jedną z ważniejszych kwestii w uzdrawianiu ciała jest puszczenie (pozbycie się ) wszystkich wzorców chorobowych. Te musimy sobie zdefiniować sami, jeśli nikt ich wcześniej nie spisał. 
Czym są owe wzorce chorobowe ? To wszystkie przyczyny, intencje, nawyki, misje, transy które powstały kiedyś w odległej nawet przeszłości i budząc np. zachwyt jednostki, a dziś jeszcze utrzymują patologię w danym obszarze ciała. Przyczyn jest zazwyczaj wiele i pamięć ich trzymana może być w jednym jedynym maleńkim punkcie organizmu. 
Kiedyś klepnąłem się w udo i straciłem całkowicie czucie w nodze poniżej kolana. Przez tydzień chodziłem o lasce. Masowania, naciskanie uderzonego miejsca nic nie pomagały. Widziałem tylko dawny mój miecz w czarnej pochwie, ocierający się o udo.
Trafiłem w końcu do osoby jasnowidzącej i usłyszałem ,, Energetycznie nie posiadasz nogi. Urwało ją od wybuchu bomby lub granatu.”
Po doświetleniu energiami serca tego wspomnienia, pojawiła się pamięć mechanicznego urwania tej samej nogi w działaniach z konnicą.
Po kolejnym doświetleniu pojawiła się pamięć rany kolana z gangrenowym powikłaniem. Przez 30 minut podobnych wzorców (bolesnych wspomnień) odeszło jeszcze kilka.
Praca z ciężkimi chorobami to nie tylko pozbywanie się patologi z tkanek ale zabrudzeń energii oraz skalań w poglądach jednostki.
Niedopracowane wzorce raka przyniosą kiedyś jego nawrót, jeśli w energiach pozostaną astralne węże. Pozbycie się ich wszystkich, to jedno a pozbycie się intencji ich ściągania do siebie drugie.
2. Podobnie wszystkie choroby związane ze sferą płciowości sygnalizują obciążenia związane z nadużywaniem seksualności a pośrednio wskazują karmę żołnierza. Zajmowanie się obu wzorcami pozwoli w krótkim czasie na pozbycie się kłopotu, o ile wzorce zostaną poprawnie zdefiniowane. Czytam niekiedy wpisy dziewczyn z karmą SS jakie od lat afirmują sobie obecność mężczyzny w ich życiu. Rozpoznanie wzorców nie jest im jednak do niczego potrzebne. A sugestia dotyczące uwalniania najpierw obciążeń z III Rzeszy budzi śmiech.
3. Przez kilka lat modliłem się, afirmowałem sobie napływ pieniędzy. Dziś czytam afirmacje osób w potrzebie, które zaczynają zabiegać o poprawę bytu materialnego. Tu również należy puścić wszystkie wzorce aż do końca. Odradzam mozolne pisanie jednego zdania afirmacji, przez 30 minut, gdyż w tym samym czasie możemy w modlitwie opowiedzieć tych zdań ze 200.
Przy braku dostatku należy sobie zdefiniować przeszłość bardzo bogatą i tę nędzarza.
Karmę mnicha chrześcijańskiego oraz buddyjskiego lub innej wyrzeczonej grupy religijnej.
Karmę żebraka
Przeszłość rozbójnika i złodzieja.

Ważne jest scedowanie na Stwórcę oceny czy upragniony koniec puszczania wzorców rzeczywiście już nastąpił, czy leży jeszcze w sferze pobożnych życzeń. Niedomknięcie tematu, niedokończenie sprawy w modlitwie nie tyle zemści się, ile powróci w niedalekiej przyszłości, wszystkimi pominiętymi wzorcami zachowań.
Dodano : 17-03-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 513 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.