Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Zestroiłem się na geniusz Boga
Autor Adam

Akceptuję że Bóg jest nieskończenie genialny.
Akceptuję że Bóg jest nieskończenie mądrzejszy ode mnie i od mojej duszy.
Akceptuję, że działania genialnego Boga zawsze wspierają mnie i moją duszę.
Akceptuję że jestem częścią Boga. Akceptuję, że być może przez długi czas nie dostrzegałem z duszą geniuszu Boga dawcy naszego życia. Akceptuję geniusz Boga i korzystam z swobodnie z jego dobrodziejstwa.
Poznaję wolę Boga we mnie, po tym że coś jest przyjemne dla mnie i jednocześnie w porządku wobec mnie i innych. Bóg jest nieskończenie genialny, więc porzucam całą arogancję i chęci zmieniania kogokolwiek na siłę, zmieniania czegokolwiek na siłę, szarpania się z kimkolwiek kto zniżałby moje wibracje, kto wciągałby mnie w swoje urojenia, obciążenia, problemy. Porzucam całą głupotę wszechświata oraz własne urojenia i swobodnie korzystam z geniuszu Boga. Bóg jest genialny więc wszystko co on chce żebym robił jest dla mnie ogromną przyjemnością,gdy to robię i gdy się na to zestroje (myślę , wyobrażam, czuję w sobie).
Bóg jest genialny, więc stworzył mnie tak abym w wielkiej przyjemności robił to co on chce. Wiem że Bóg jest nieskończenie genialny i uczynił tak żebym z duszą moją robił to co on chce i miał z tego ogromną frajdę, najprzyjemniejszą w życiu. To tylko jeden przejaw geniuszu Boga w moim życiu, w moim istnieniu, we mnie i w mojej rzeczywistości. Akceptuję że jestem z moją duszą częścią Boga, a Bóg jest genialny. Akceptuję że to co dla mnie jest najlepszą miłością we mnie, dla Boga jest tylko jedną z wielu możliwości w przejawieniu jego geniuszu jego boskich mocy. Akceptuję że to co dla mnie jest najznakomitszą miłością we mnie, dla Boga jest zwyczajne, łatwe i proste. Bóg nie musi zdobywać miłości. Jestem z duszą częścią Boga , więc tez nie muszę zdobywać miłości. Najznakomitsza miłość jaką jest dla mnie - cała jest już we mnie, od zawsze była. Bóg nie musi się wysilać. Jestem częścią Boga , i swobodnie korzystam z dostępu do geniuszu Boga. Bóg z łatwością i przyjemnością znakomicie przejawia się przeze mnie (we mnie i w moim ciele i w mojej rzeczywistości). Jestem częścią Boga , więc moja dusza z łatwością i przyjemnością znakomicie przejawia się we mnie i w moim ciele i w mojej rzeczywistości. To łatwe dla Boga, to łatwe da mnie gdy swobodnie korzystam z geniuszu Boga. Wypełniam się z duszą skutkami geniuszu Boga, przejawieniem ich bo mam takie prawo, bo to moje naturalne wibracje, bo to moja natura. To zwyczajne i normalne że jestem z moją duszą częścią Boga.
Dodano : 06-04-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 1233 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.