Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
III oko. Oczyszczanie. Modlitwa
Autorka Marzena P.
Fragmenty tekstu


Proszę Światłości otwórz moje serce i moją duszę.

Proszę Boże oczyść teraz moje i mojej Duszy intencje i motywy dotyczące posiadania otwartego i czystego mojego III oka.
Moje i duszy mojej motywy i intencje dotyczące mojego III oka zawsze są konstruktywne, nieegoistyczne i nie samolubne, wolne od czynienia krzywy sobie i innym istotom.
Proszę Boże stwórczej siły Miłości oczyść teraz moje intencje dotyczące niewinnego i czystego jasnowidzenia.
Jestem wolna od skutków manipulacji innych istot skierowanych na moje III oko.

Przebaczyłam sobie to, że byłam kiedyś nieodpowiedzialna, niedojrzała i głupia, co odcisnęło się i przyblokowało moją czakrę III oka.
Przebaczyłam sobie to, że wolałam nawalić się, odurzyć narkotykami, alkoholem, papierosami, być nieprzytomna, co odcisnęło się i przyblokowało moją czakrę III oka.
Przebaczyłam sobie to, że wiecznie nie mogłam znaleźć czasu, byłam niezdecydowana, rozproszona i niepewna, co odcisnęło się i przyblokowało moją czakrę III oka.
Przekazałam już Światłości wszystkie moje i Duszy mojej intencje, nawyki, potrzeby i przyczyny bycia kiedyś nieprzytomną, odurzoną narkotykami, alkoholem, papierosami, ziołami, lekami, jedzeniem- w rozmaitych transach hipnotycznych, transach hipnotycznych nieprzytomności, transach hipnotycznych walki, co odcisnęło się i zablokowało mi moje III oko.
Oddałam już Bogu stwórczej siły Miłości wszystkie hipnozy na służenie zbiorowemu umysłowi oraz astralnym istotom- wkodowane, wpisane, założone na moje III oko.
Oddałam już wszystkie blokady hipnotyczne z mojego III oka.
Przekazałam już Bogu stwórczej sile Miłości wszystkie blokady i hipnozy pochodzące od archaniołów, wpisane, wkodowane, założone na moje III oko i to oko blokujące.
Cała okolica mojego III oka zawsze świeci boskim Światłem i boskimi spektrami kolorów. Jestem wolna od blokowania sobie przepływu boskiego Światła przez moje III oko.
Akceptuję to, że wszystkie połączenia mojego III oka z gr. Leydiga, przysadką mózgową, szyszynką i kundalini są wypełnione zawsze boskim Światłem. Akceptuję to, że kiedy się moje III oko otwiera to przepływa przez wszystkie jego połączenia z gruczołami dokrewnymi stale boska Światłość, twórcza siła Miłości.

Dziękuję Tobie Światłości za uwolnienie mnie i mojej Duszy od wszystkich moich i mojej Duszy intencji, nawyków, potrzeb i przyczyn nieprzytomności, niewrażliwości, braku odczuwania, odurzania się narkotykami, alkoholem, papierosami, ziołami, lekami i jedzeniem, jakie odcisnęło się i zablokowało mi kiedyś moją czakrę III oka.Dodano : 09-04-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 512 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.