Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Cierpliwość Boska. Afirmacje

Boże proszę otwórz moje serce.
Jestem wdzięczna Bogu, za okazaną wyrozumiałość oraz cierpliwość dla mnie i dla mojej duszy.
Boże jestem wdzięczna, za cierpliwość okazaną nam kiedy zbłądziliśmy w bałwochwalstwo, zgłębiając rozmaite zalecenia sekt wschodu, zachodu, południa i północy.
Boże, jestem wdzięczna za cierpliwość, okazaną nam kiedy z duszą szłyśmy za Archaniołami, grupami inicjacyjnymi.
Boże, jestem wdzięczna za cierpliwość, okazaną nam kiedy z duszą szłyśmy za bogami energetycznymi, za żywymi bogami, półbogami, asurami oraz guru.
Boże, jestem wdzięczna za cierpliwość, okazaną nam kiedy z duszą szłyśmy za poglądami przejętymi w hipnozach i pod wpływem narkotyków, alkoholu.
Boże dawco życia, jestem wdzięczna za cierpliwość, okazaną nam kiedy z duszą hodowałyśmy w naszych energiach astralne węże oraz inne pasożyty, zamiast utrzymywać czystość i piękno dane od Boga.
Boże dawco życia, jestem wdzięczna za cierpliwość, okazaną nam kiedy z duszą zajmowałyśmy się nierządem, wojnami, magią, hipnozami.


Dodano : 18-08-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 1186 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 20-12-2011 10:13:37
    Nie tylko obwieścić lub ogłosić wiarę w Boga, i obiecać poświęcenie siebie Jemu, ale istota musi konsekwentnie żyć w ten sposób. I testem, dowodem tego jest cierpliwość (wytrzymałość). Nie oznacza to własnego cierpienia bez narzekania na nie. Przeciwnie, choć byłbyś prześladowany, niemiło ktoś mówił o tobie, wykorzystywany przez innych, nie próbuj walczyć lub robić złośliwe rzeczy; lecz uzbrój się w cierpliwość - najpierw wobec siebie, potem wobec innych; kolejno bądź nie tylko biernym w relacjach z innymi, ale aktywny, będąc miłym, czułym jeden do drugiego, pamiętając, jak On powiedział, "A powiadam wam, cokolwiek uczyniliście jednemu spośród najmniejszych braci moich, uczyniliście Mnie samemu (Mt 25,40)". Następnie, tak często jak się przyczyniasz dla dobra tych mniej szczęśliwych, odwiedź sieroty i wdowy w ich niedoli, odwiedź tych uwięzionych - słusznie czy niesłusznie robisz to dla twojego Stwórcy. Bo prawda rzeczywiście was wyzwoli, nawet jeśli będziesz związany w sieci tych rzeczy, które przyniosły błędy lub są wynikiem błędów, w twoim własnym doświadczeniu. Reading 3121-1 E.Cayce tłum. Bartek Marciniak