Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Zwiększenie energetyki
Zeland Vadim -,Transferig rzeczywistości" fragmenty.
Zwiększenie energetyki wcale nie oznacza jej nagromadzenia. Może się to wydać dziwne, ponieważ przyzwyczailiśmy się do zdań typu „brakuje mi energii" lub „jestem pełen energii". Gromadzić można tylko fizjologiczną energię w postaci kalorii. W tym celu wystarczy dobrze się odżywiać i regularnie odpoczywać. Człowiek nie miałby gdzie gromadzić swobodnej energii. Dostaje się ona do ciała z Kosmosu. Jeżeli kanały są wystarczająco szerokie - energia jest, jeżeli są zbyt wąskie - nie ma jej. Dlatego wysoka energetyka - to przede wszystkim szerokie kanały.
Swobodna energia zawsze jest obecna w każdym miejscu w nieograniczonej ilości - bierz, ile uniesiesz. Trzeba nauczyć się wpuszczać ją w siebie i czuć się cząstką Wszechświata. Nie powinno to być jakimś jednorazowym aktem. Trzeba wciąż dążyć do poczucia energetycznej jedności z otaczającym światem.
Człowiekowi wydaje się, że jeżeli zgromadzi dużo energii, to stanie się silny i będzie w stanie odnieść sukces. Takie nagromadzenie służy tylko w charakterze przygotowania do oddziaływania na świat siłą wewnętrznego zamiaru. Jak wiesz, próby zmieniania świata lub jego przezwyciężenia metodami siłowymi, to zadanie nadzwyczaj trudne, niewdzięczne, nieefektywne i wymagające odpowiednio dużych nakładów energii. Człowiek, oddziałując na świat siłą wewnętrznego zamiaru, ma o sobie zbyt wysokie mniemanie. W istocie jest on tylko kroplą w oceanie.
Zewnętrzny zamiar nie zmienia świata i nie walczy z nim. On po prostu wybiera w tym świecie to, co jest potrzebne. Zewnętrzny zamiar w „sklepie przestrzeni wariantów" nie musi się targować o towary ani wydzierać ich sprzedawcom. Do działania zewnętrznym zamiarem nie trzeba gromadzić energii. Jest jej wszędzie pełno - dosłownie kąpiemy się w niej. Gromadzić ją - to jak pływać w jeziorze i trzymać w ustach wodę na zapas. Nie staraj się gromadzić energii, pozwól jej swobodnie przechodzić przez Ciebie w postaci dwóch płynących w przeciwnych kierunkach potoków. Możesz czasem łączyć te potoki w dwie przeciwległe fontanny. To wszystko, co trzeba robić.
Nie próbuj stać się skupiskiem energii, tylko wyobraź sobie, że jesteś kroplą w oceanie. Uznaj i poczuj swą jedność z Wszechświatem, że jesteś jego częścią, a wówczas cała energia będzie do Twojej dyspozycji. Nie koncentruj energii w sobie, a zlej się z energią Wszechświata. Poszerz swoją sferę energetyczną i rozpuść ją w otaczającej przestrzeni, nie zapominając przy tym, że sam jesteś odrębną cząstką. Wówczas za kiwnięciem palca zewnętrznego zamiaru w określonym czasie dokonasz tego, czego z pomocą siły wewnętrznego zamiaru nie mógłbyś zrobić nigdy. Mówię o osiągnięciu Twojego celu, a nie o wewnętrznym zamiarze, by dać komuś w twarz. Chwilowe potrzeby można zaspokoić rzeczywiście tylko siłą wewnętrznego zamiaru.
Swobodna energia będzie występować w wystarczającej ilości, jeżeli kanały energetyczne nie są zwężone. Zwężenie kanałów energetycznych ma miejsce w dwóch przypadkach: zaśmiecenia organizmu i ciągłego wpływu stresów. W zanieczyszczonym organizmie energia nie może swobodnie cyrkulować. W stanach stresowych kanały zaciskają się jeszcze bardziej. Po krótkotrwałych rozbłyskach energetycznego uniesienia zazwyczaj następują długotrwałe okresy spadku. Człowiek nie może wówczas żyć pełnowartościowym, aktywnym życiem, a wiedzie powolną egzystencję.
Dodano : 25-09-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 512 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.