Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Fioletowe wibracje cz 2.

Fioletowa wibracja z 7-ej czakry odrzucana jest przez większość ludzi.
Proszę otwórz Boże moje serce. Wiem i rozumiem, że wibracje fioletu w energiach ludzkich są dwojakiego rodzaju. Pierwsze i właściwe pochodząc od Boga dawcy naszego życia. Inne wibracje fioletowej barwy pochodzą od twórców rozmaitych praktyk inicjacyjnych od których chroni mnie zawsze Bóg swoją mocą i potęga. Moje czakry, kanał czakrowy, energetyka serca zawsze są wolne od obecności fioletowych wibracji pochodzących od istot astralnych, od dusz i duchów.
Przebaczyłem, że wielokrotnie otaczał mnie boski fiolet, który uspokaja ale i zachęcał do melancholii a nawet depresji. Przebaczyłem, że boskie fioletowe energie we mnie ukazywały aspekty dawnego despoty, tyrana czy narkomana z boskiej woli przemienionego w introwertyka zamkniętego w sobie, artystę, niespełnionego twórcę. Rozumiem, że boskie fioletowe energie zapobiegają bezsenności łagodzą stresy, których to stresów nie muszę kreować, ani wywoływać.
Rozumiem, że boski kolor fioletowy przez działania przysadki mózgu i 7 czakry tworzy zainteresowanie sferą duchową, poszukiwanie odpowiedzi na pytania dotyczące mojego życia. Akceptuję, że boski kolor fioletowy jest kolorem wolności i przestrzeni, oznacza też przyjaźń i spontaniczność. Akceptuję, że osoba, która lubi ten kolor ma pociąg do rzeczy pięknych, bogatych, nie lubi miernoty. Jest tajemnicza i dumna, potrafi zadziwiać ludzi swoją intuicją i filozoficznymi poglądami. Lubi tajemnice, zagadki, ryzyko.
Rozumiem, że boski kolor fioletowy otacza aura magii. Składające się nań czerwień i błękit nie są całkowicie stłumione, lecz witalność czerwieni i duchowy wpływ błękitu stapiają się w rodzaj mistycznej jedności. Rozumiem, że w kategoriach psychologicznych, obecny w aurze boski fiolet jest dążeniem do osiągnięcia magicznego związku, takiego, który przynosi intuicyjne i czuciowe zrozumie­nie. Związku magicznego czyli nie koniecznie opartego na energiach serca. Przebaczyłem to, że kolor fioletowy stanowił mój wybór przed okresem dojrzewania. Przebaczyłem to, że boski kolor fioletowy często wybierały ciężarne kobiece inkarnacje mojej duszy, ponieważ wiele z nich odczuwało w tym okresie niepewność i poczucie zagrożenia. Akceptuję, że chwiejna natura ich stylu życia powodu­je, że kolor ten preferują homoseksualiści obojga płci. Przebaczyłem to, że stojący na pierwszym miejscu boski kolor fioletowy ujawniał wiele właściwości, włączając nieprawidłowe funkcjono­wanie tarczycy. Przebaczyłem to, że wyparty z aury boski fiolet wskazywał, że zastygłem kiedyś w krytycznej powściągliwości, odmawiając zaangażowania się głębiej w jakikolwiek zwią­zek. Przebaczyłem to, że odrzucenie boskiego fioletu wskazywało na potrzebę intuicyjnego zrozumienia, skierowaną w stronę przedmiotów zamiast ludzi, co prowadziło do pogłębiania odczuć estetycznych.
Fragmenty
Dodano : 04-11-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 514 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.