Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Niebieski kolor, niebieskie wibracje. Modlitwa
Proszę otwórz Boże moje serce. Przebaczyłem, że lubiłem przejawiać boski, niebieski w odcieniu kolor, przynależny do ludzi zachowawczych, którzy nie ulegają emocjom ani sercu. Akceptuję, że jasne odcienie boskiej niebieskiej barwy przywracają mi optymizm, wiążą się z lojalnością, ufnością, radością ale i spokojem. Często kojarzę je z wiernością i stałością. Akceptuję, że wibracje niebieskie tak jak zieleń, mają działanie uspokajające, symbolizują młodość. Akceptuję, że boska jasnoniebieska barwa dotyczy sfery duchowej i ukazuje mnie jako osobę, lojalną na, której można polegać.
Akceptuję, że boska niebieska barwa informuje o potrzebie dokonania czegoś nowego, oryginalnego, wyraża pragnienie, aby inni dostrzegali moją mądrość i dobro wkładane w ich życie, w świat materialny. Akceptuję, że z boską niebieską wibracją jestem osobą, która umie opanowywać emocje, kontrolować swoje uczucia, i cieszy mnie, gdy jestem doceniany przez stwórcę oraz przez inne istoty. Przebaczyłem, że niekiedy inne osoby w mojej obecności nabierały powagi, a ja wibrując niebiesko, bywałem istotą oszczędną w słowach, nieśmiałą i bardzo wytrwałą, ubierałem się powściągliwie. Przebaczyłem, że lubiłem przejawiać boski ciemnoniebieski w odcieniu kolor, oznaczający dużą wiedzę, religie czasami bałwochwalcze oraz podróże. Rozumiem, że niebieski na czakrze gardła jest to barwą prawdy i ukazuje siłę mego słowa wypowiadanego o Bogu i bliźnich. Akceptuję, że boska niebieska barwa ukazuje mnie jako osobę kochającą dzieci.
Akceptuję, że boska niebieska barwa w moich strojach sprawia, że rzadko reaguję na cokolwiek nadmiernym oburzeniem. Wiem, że błękit łączy się z moją stanowczością i wyraża temperament introspektywny czyli osobę, która poważnie traktuje odpowiedzialność i skłania się w stronę poszukiwań duchowych. Jestem wolny od skłon­ności do obłudy w moich poglądach. Akceptuję, że boska niebieska barwa w swo­im najlepszym wymiarze sprawia, że jestem wierny i niezachwiany, a przebaczam, że bywałem też sztywny i introwertyczny do przesady. Fragmenty
Dodano : 04-11-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 511 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.