Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Aspekty używania w intencjach słowa,,kocham, miłość, nienawidzę”.

Często pracujemy z obszernymi zbiorami intencji np. do kwestii wojska, pieniędzy, Boga itp. Takie zestawy mogą mieć kilkaset rozpisanych przez kogoś gotowych intencji, lub zawierać jeszcze większą ich liczbę o ile pracujemy z gazetowym lub książkowym tekstem. Przykładem może być kilkaset Psalmów Dawida, lub ,,Hiob” z którymi pracujemy samodzielnie, bez ich wcześniejszego rozpisywania. Rozpisanie Intencji z wszystkich Psalmów to przynajmniej roczna praca dla wielkiej grupy osób i nikt jak na razie nie podjął się tego zadania.
Inne mniej obszerne zestawy mają zwykle ok. 20- 40 intencji poświęconych przeszłości i relacjom np. niewolnika, zoofila, budowniczego piramid, tworzenia lekarstw, porodom itp.
W tych gotowych zestawach już rozpisanych przez grupę osób, może brakować nawet kilku, bez mała identycznych osobnych zdań intencyjnych. Zauważyłem brak jednego zdania zawierającego nasz stosunek do tematu i oddanie Bogu intencji związanych z naszym kochaniem, nie kochaniem, nienawidzeniem czegoś z czym akurat w danym zestawie pracujemy. Ono powinno znaleźć się w każdym zestawie intencji.
Załóżmy że piszemy Intencje dotyczące bycia uczniami a więc ta jedna Intencja mogłaby mieć taką treść:
Wszystkie nasze intencje dotyczące m.in. naszego kochania i odpowiednio nienawidzenia m.in. innych uczniów, nauczycieli [odpowiednio naszych…..]oraz całej szkoły i edukacji i nie tylko ich oraz naszego doświadczania tego skutków.
Warto też pamiętać o przeciwieństwach używanych słów aby je robić równocześnie. Pozwoli to oszczędzić czas. Zatem lepsza wersja tego zdania może być taka:
Wszystkie nasze intencje dotyczące m.in. naszego kochania[-niekochania] i odpowiednio nienawidzenia[-nienienawidzenia] m.in. innych uczniów, nauczycieli [odpowiednio naszych…..]oraz całej szkoły i edukacji i nie tylko ich oraz naszego doświadczania tego skutków.

W intencjach poświęconych wykonywanym zawodom, naszej pracy te intencje kochania i nienawidzenia są bardzo ważne. Załóżmy że jesteśmy księgowymi, zatem nasza intencja mogłaby mieć taką treść:
Wszystkie nasze intencje dotyczące m.in. naszego kochania[-niekochania] i odpowiednio nienawidzenia[-nienienawidzenia] m.in. księgowości, innych księgowych oraz całej ekonomii i finansów i nie tylko ich oraz naszego doświadczania tego skutków.
Zobaczmy, że kochanie księgowych ma zawsze wiele przejawień i skutków.
1) Pan Zbyszek kocha się w p. Zosi będącej księgową.
2) Ktoś kocha jako istota o wielkim sercu wszystkich księgowych, księgowe, oraz ekonomię.
3) Pani Marysia jako lesbijka kocha się w p. Zosi będącej księgową.
4) Synek kocha swoją mamusię która jest księgową.

Podobnie pracujemy z tematyką inkarnacji Duszy w płeć odmienną, w uwikłania seksualne.
Wszystkie nasze intencje dotyczące m.in. naszego kochania[-niekochania] i odpowiednio nienawidzenia[-nienienawidzenia] m.in. rudych ludzi i nie tylko ich oraz naszego doświadczania tego skutków.
Tu się pokażą relacje z osobą o takich włosach, która nas skrzywdziła, lub którą kochaliśmy.

Wszystkie nasze intencje dotyczące m.in. naszego kochania[-niekochania] i odpowiednio nienawidzenia[-nienienawidzenia] m.in. sądów, sędziów, sędzin, prokuratorów, obrońców, sadownictwa, oceniania i nie tylko ich oraz naszego doświadczania tego skutków.
Konteksty są równie szerokie jak przy kochaniu/ nienawidzeniu księgowych.
Są osoby kochające sprawiedliwość. O pewnym panu usłyszałem, że tak często składa rozmaite pozwy, że w sądzie ma własną salę rozpraw.
Ktoś inny rozpozna dlaczego interesuje się nim komornik, kiedy przepracuje intencje kochania i nienawidzenia windykacji, komorników. Znajoma pracująca poprzez afirmacje i Regresing z obciążeniami karmicznymi przypomniała sobie czemu nie lubi jej pewien pan. Znali się kiedyś wcześniej a on był poborcą podatków dla władcy.

Warto rozpoznać czy Intencja dawania miłości np. trędowatym, osobom chorym na raka nie ściągnie do nas takich chorób.


Opublikowano: 01/04/2015
Autor: s_majda


Komentarze

Dodaj komentarz