Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Karmienie dziecka winkiem. ćpanie dzieci.
Jeśli masz problem z dzieckiem jakie ćpa lub pije, przebacz SOBIE wszystkie winy. Przejrzyj dokładnie art pt. ,,Intencje DDA (dorosłych dzieci alkoholika)” i pokłoń się też własnemu dziecku, oraz jego duszy, przepraszając za wyrządzone krzywdy. Poproś Boga o akt łaski dla was obojga, o zrozumienie. Może dziś jeszcze nie pojmujesz przyczyn uwikłania. Ale cierpliwie krocząc drogą prawdy i przebaczania, sam otrzymasz pełną wiedzę oraz wsparcie od Niego, który jest i który pamięta wszystkie grzechy oraz wzajemne naszych dusz zobowiązania. Potrafi też dać ukojenie oraz wolność.

Media pełne są opisów matek podających własnemu dziecku wino, lub inny alkohol. Jak ustalają dociekliwi, zwykle chodzi o uśpienie nieznośnego bachora. Czas tak odzyskany na ogół przeznaczany jest przez rodziców na sprawy, uznawane przez nich za przyjemne.
Mechanizm karmienia alkoholem noworodków, a także ćpanie przez własne dzieci, jest podobny i sięga przeszłości minionych wcieleń dusz.
Sięgnijmy do innego obrazu, związanego z alkoholizmem i narkomanią. Widziałem( a państwo może macie podobne wspomnienia,) pewną libację, zakończoną o godz 4,00 rano. Już o godz. 5,00 do drzwi pokoju dobijał się pewien spragniony uczestnik, z poufną informacją, że chce się koniecznie teraz napić. Po chwili siedział przy jednym ze śpiących, rozlewał wódkę do kieliszków. Sprawnie opróżniał swoje szkło, a temu leżącemu podnosił głowę i wlewał alkohol w usta.
To taka właśnie jest przyczyna karmienia karmienia alkoholem noworodków-pijackie braterstwo oraz jego skutki. Spotyka się bowiem jakaś grupa dawnych narkomanów, lub alkoholików i ten starszy, podaje temu młodszemu alkohol lub narkotyk na wielkiego kaca. To jest tylko ,,przyjacielska” przysługa, aby spragnionego napoić, jak u znajomego wlewającego komuś wódkę w gardło.

Skutek w energiach, w życiu i na poziomie duszy jest jednak zły. Dziecko ssie kciuk, zamiast piersi. Jego zagubiona pełna, dobrych chęci dusza mówi- ,,Mamo dosyć”. Przez całe życie brak mu będzie ciepła oraz wsparcia matki, ojca. Nie ułoży sobie właściwie relacji małżeńskich. W energiach na wiele wcieleń pozostają widoczne porozrzucane butelki po winie. Niekiedy po jakimś cienkuszu, na który były stać mamusię, przy innej okazji widzimy ślad konsumpcji wina wybornego. Dzieci XX wieczne mogą mieć strzykawki z narkotykiem wbite w energie przez rodziców.
Dodano : 06-06-2012 Przez: s_majda Przeczytano: 663 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.