Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Słup boskiego światła ponad głową.

Motto
"Uwielbiam ten słup boskiego światła nade mną- mam nadzieje, że długo się utrzyma, najlepiej cały czas."


W radiestezyjnych analizach postępu duchowego, w pomiarach radiestezyjnych możemy otrzymać informację, że dana osoba ma już pewien % boskości. Przy innej okazji dowiemy się, że ktoś jest kulą światła.
Spróbujmy również ustalić czy nie jest to radiestezyjna iluzja, lub urojenie badacza.
Zobaczmy jak wygląda energetyka postaci powyżej głowy, na kanale czakrowym. Zobaczmy co dzieje się w czyimś sercu w trakcie modlitwy, i czy kanałem czakrowym w ogóle płynie boskie światło.
Ludzie i dusze o karmie maga potrafią mamić oraz tworzyć nie tylko takie iluzje.
Najczęstszym przykładem iluzji, jest obfita lecz sztuczna różowość i sztuczny złoty kolor u osób, jakie jeszcze nie odreagowały sobie karmy żołnierza zabójcy, żyją w samotności lub celibacie. Aby przyciągnąć wiernych do siebie mamią patrzących i co widać już dobrze, za cudami ich Ducha, nie idzie słup boskiego światła. Owe cuda pochodzą z Ego jednostki, trawią nerki świecące wówczas na kolor czerwony.

Skuteczna modlitwa to taka, kiedy osoba modli się dla siebie lub innych, nie dając nikomu nic ze swoich energii, ale tamci zawsze coś otrzymują, gdy w odpowiedzi pojawia się nad nimi słup jasnego boskiego światła.
Słup światła, zazwyczaj nie występuje w sposób trwały nad jednostką.
-Bywa, że możemy go dostrzec, tylko w czasie modlitwy, lub jako nadchodzące spełnienie.
-Pojawia się w czasie spontanicznego olśnienia, u osób potrzebujących boskich inspiracji.
-W czasie uzdrawiania intencji, oddawania ich Bogu.
-Uosób chronionych przez Boga w trakcie np wypadków samochodowych. To jest boska ochrona, ale także i błogosławieństwo. Sam tego doświadczyłem.
-Bóg wiedząc, że Dusza potrzebując dojrzeć głębszej prawdy o swojej naturze kiedy np. pogubiła się kompletnie, to odpowie na jej najgłębszy płacz, na wołanie o pomoc".
-Spontaniczne przebudzenie Duszy na Boga- ale tylko i wyłącznie złote światło a nie jak bałwochwalcy wypisują fioletowe- albo białe przebłyski". Boskie światło osuwa wówczas wtedy biel, fiolet a osoba słabo jasnowidząca dostrzega w sobie te barwy a nie boskie światło i dlatego rozumie i przywiązuje te barwy jako oświecające, lecz niestety nie boskie.
-Chociaż na obrazach widać złote poświaty w wizerunkach świętych, to mimo jednostki uważają, że jest to stan niemożliwy do osiągnięcia".
-Pojawiający się słup światła to jest też boska odpowiedź na modlitwę, ochrona, łaska, opieka, drogowskaz dla wszystkich zagubionych.
***
Słup boskiego światła, to chyba jedno z niewielu przejawień jakie nie można sobie wyafirmować, ale równocześnie takie, które pojawia się jako skutek wytężonej pracy duchowej.
Dodano : 25-07-2012 Przez: s_majda Przeczytano: 1223 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • Marek Dzida 02-05-2013 16:35:19
  W latach dziewięćdziesiątych, miałem wypadek samochodem przy około 200 km/h prostowałem autostradę, z samochodu ewakuował się nawet silnik, ja wyszedłem ze szpitala na własna prośbę po dwóch dniach, jak tu nie mieć świadomości ochrony Boga Dawcy Życia. Łaska Boża Stwórcy nie zna granic dla nawet tak upadłych aniołów.
 • s_majda 02-01-2015 15:53:55
  [14:19:21] Dorota: czy można błogosławić Boga?

  [15:24:10] Sławomir Majda: Bóg błogosławi. W wielu religiach prosi się ,,Boże pobłogosław". Przy prośbie o Boże błogosławieństwo, bywa że słup światła jest dobrze widoczny. Teoretycznie można się zastanawiać czy ów słup światła Bożego pojawi się gdy samu się błogosławi kogoś. Jaki miałby jednak w tym cel Bóg, aby dawać światło na cel który nie jest Jego celem?

  Przy niejasnościach lepiej nie popaść w bałwochwalstwo. Błogosławić -to słowo może oznaczać np: że się kogoś leczy, obdarza łaskami. A tę możliwość np w raku, biedzie ma zawsze Bóg. Jeśli taka dwuznaczność występuje, to może dojść do sytuacji gdzie jedna osoba uzdrawia inną swoimi mocami z pominięciem Boga. Na koszt własny- a zatem byłoby to jw.

  Czeskie słowo MIŁOŚĆ brzmi LASKA. Po polsku Łaska to łaska, ale kontekstowo przejawienie się w kimś bożej łaski, językowo można tu widzieć jako jako przejawienie Miłości Boga.

  Innym wymiar i skutek końcowy może mieć życzenie samemu Bogu np. radości, albo łatwości w realizowaniu Planu Boga. Przykładem niech tu będzie kwestia Dawida Psalmisty, który grał Jemu na Harfie o 10 strunach i który wiedział, że się Bogu muzyka spodobała. Ja rozumiem to tak, że Dawid mógł dostać w odpowiedzi coś co zadowoliło również i jego gusta muzyczne.