Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Ciąże pozamaciczne
Ciąże pozamaciczne.
Film Żywot Bryana stał się dla mnie impulsem do rozważań o ciąży pozamacicznej. Transowy mężczyzna o imieniu Loretta, chciał mieć dziecko i ktoś się go zapytał, czy swój embrion będzie trzymał w pudełku, skoro nie posiada macicy. Zamieszczam tu filmowy dialog o tej kwestii.
,,STAN-Chcę być kobietą. Od tej chwili mówcie mi Loretta.
REG-Co takiego?
STAN-Mam takie prawo jako mężczyzna!
JUDYTA-Czemu chcesz być Lorettą, Stan?
LORETTA-Chcę mięć dzieci.
REG-Dzieci?
LORETTA-Każdy mężczyzna ma prawo mieć dzieci, jeśli zechce!
REG-Ale ty nie możesz mieć dzieci!
LORETTA-Nie uciskaj mnie!
REG-Nie uciskam cię, Stan, ale ty nie masz macicy! Gdzie będziesz rozwijał tego embriona? W pudełku?
(Loretta zaczyna płakać.)
JUDYTA-Mam pomysł! Zgódźmy się, że on nie może mieć dzieci i że nie ma macicy. W końcu to nie jego wina. Nawet Rzymianie nie ponoszą za to winy, ma jednak prawo mieć dzieci.
FRANCISZEK-Dobry pomysł, Judyto. Będziemy zwalczali ciemiężców dla twego prawa do posiadania dzieci, bracie...
Siostro... Przepraszam.
REG-Ale po co?
FRANCISZEK-Co?
REG-Po co walczyć o jego prawo do posiadania dzieci, skoro on nie może ich mieć?
FRANCISZEK-Bo to symbolizuje naszą walkę z uciskiem!
REG-Raczej jego walkę z rzeczywistością!"


Rozpatrzmy teraz te obciążenie. Embrion ,,w pudełku” jest to wzorzec doświadczony przez kobiecą Duszę, jaka w męskim wcieleniu chciała by mieć dzieci i je poczynać. Mogą to być obciążenia Drag queen - formy transwestytyzmu, w którym mężczyzna upodabnia się strojem i makijażem do kobiety. Zjawisko to ma bardzo różne oblicza, czasem wiąże się z widowiskowością i występowaniem na scenie, a innym razem z ekshibicjonizmem lub homoseksualizmem.

Jednak ze względu na swoje męskie narządy płciowe w takim wcieleniu istota-Dusza nie była w stanie urodzić, więc marzy o tym. Kiedy jednak gdy jest już taka możliwość i dochodzi do kobiecego wcielenia pojawia się seria ciąż pozamacicznych. Główną z przyczyn jest jednoczesny strach, a z drugiej strony chęć, by urodzić dziecko, lecz Dusza uznaje, że jednak lepiej jest tylko sobie pomarzyć, obejrzeć ,,ciążowy film". Nie chce zmierzyć się z prawdziwym macierzyństwem i dąży do niemożliwego- urodzić dziecko w męskim wcieleniu w jakim energie w czakrze sakralnej są obrócone.
To jeszcze nie jest pełny aspekt.
Pozamaciczne ciąże są skutkiem aborcji, zabijania życia w sobie. Poprzez dokonanie aborcji zostaje zablokowane osadzanie się embrionu w macicy. Jest to związane z dawnymi przewinieniami Duszy a także niechęcią by mieć dzieci, by je poczynać, kiedy jednostka została zaprogramowana na ich zabijanie. Inna Dusza we wcieleniu kobiecym może mieć znaczne poczucie winy z powodu dokonywania aborcji i jej inkarnacja będzie doświadczała tylko ciąż pozamacicznych.

Dodano : 08-03-2013 Przez: Sławomir M. Przeczytano: 723 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.