Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Kobiece łona widoczne w nieco innym miejscu. Wzorce obciążeń.

        Jak wiele innych osób widzę ludzkie Dusze i potrafię z nimi rozmawiać. To co widzę opisuję na moim internetowym Portalu. Ludzie w sposób ciągły kodują sobie rozmaite problemy, ograniczenia, choroby, które z miejsca dotykają ich własnych Dusz. My i nasze Dusze nosimy na widoku wszelkie obciążenia, pomysły oraz ich skutki widoczne zawsze z zewnątrz dla oka wprawnego jasnowidza i dla innych Dusz. Przykładem są inicjacje Merkab we własnych czakramach, w ciałach aurycznych a nawet w narządach fizycznego organizmu. Link do filmu.

           Łatwo jest rozpoznać rozmaite choroby, trudniej dowiedzieć się co było ich przyczynami. Możemy zrozumieć jakie kodowania łączą nas z osobami działającymi dla nas destrukcyjnie. Ustalić czy są to m.in. sieci, kajdany, lub kanały energetyczne, którymi płyną post-hipnotyczne sugestie, aby je wszystkie oddać Bogu w modlitwie. Rozpoznamy inicjacje w żołnierza, wodza, i odpowiednio to z czego wynikają kobiece problemy w związkach i w seksie.

W tym artykule pragnę zwrócić uwagę na usta. Niekiedy jakaś Dusza pokazuje się z kobiecym łonem w pełnej krasie, umieszczonym w tym miejscu. Prezentację czyni niezależnie od płci, którą aktualnie przejawia jej ziemska osobowość. Jest to tylko myślokształt łona a nie jego fizyczna obecność. Jest to też dokument prezentujący seksualne umiejętności danej istoty, jej preferencje. O ile jednak męscy geje przechwalają się szerokimi ustami [tzw." Lodziarnią"], to mężczyzna żonaty może odczuwać konfuzję, kiedy dawne lub obecne skłonności homoseksualne staną się widoczne nie tylko w taki sposób. Wydaje się że motyw przesłonięcia ust za pomocą myślokształtu kobiecego łona, jednoznacznie pokazuje skłonności do seksu w tę stronę, ale i to, że jednostka oszczędza kobiecą pochwę [własną lub odpowiednio swojej żony]. Warto jest podciekać z czego biorą się owe oszczędności oraz ich skutki widoczne z daleka.

       Kobiety maskują naturalnej wielkości łona, widoczne na ich ustach, za pomocą ostrej szminki. Geje mogą to czynić wąsami i brodą. Co ciekawe podobno szminkę początkowo stosowali wyłącznie mężczyźni. Analizy psychologiczne jednoznacznie łączą szminkowane kobiece usta z łonem. Ich czerwień z gotowością do seksu. 

Co możemy zrobić z takim przecież aktywnym i ruchomym wizerunkiem na twarzy? 

Przepracować wzorce seksu oralnego, homoseksualnego, opcje zastępowania pochwy ustami i nie tylko nimi. Są na mojej stronie liczne i odpowiednie informacje, modlitwy, jak również Intencje.Link

 


Dodano : 05-09-2015 Przez: s_majda Przeczytano: 716 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 09-09-2015 20:31:45

    Niekiedy przy pierwszym spotkaniu karmicznych małżeństw,  odzywają się w duszach stare nawyki seksulane.  Dotyczy to przypadkowych spotkań z nieznanymi sobie wcześniej kobietami/mężczyznami. Wiele osób doświadcza wówczas

    intensywnych i wyraźnych, tematycznych odczuć na czakrze seksualnej i nie tylko tam. Osoby jasnowidzące mogą wyraźnie doprecyzować wglądami, na czym konkretnie polega to przełamywanie pierwszych lodów.