Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Samotność wiedźmy a samotność kobiety

      Kiedy kobieta pyta się o samotność o wzorce samotności, które pragnie rozpoznać, aby się od nich uwolnić, nieodmiennie nasuwa mi się myśl o wiedźmie. Nie zamierzam tu, ani gdziekolwiek nikogo obrażać. Nie jest moją wolą wytykanie komukolwiek jego uwikłań. Tekstem tym pragnę jedynie przekazać istotne informacje.
Kiedyś wpisałem po polsku słowo wiedźma w wyszukiwarkę Skype, to pokazało się ok. 200 adresów rozmaitych kobiet, spragnionych teraz bycia wiedźmami, dla których takie przejawienie się w środowisku jest pożądane. Samotność kobiety w jej codziennym życiu jest tylko materialnym skutkiem podobnych oczekiwań i własnych intencji, które dobry Bóg pozwolił danej istocie doświadczyć.
      W czym tkwi problem?
Sięgnijmy do archetypu wiedźmy. Ba, cóż to jest archetyp? Sięgnijmy zatem do bajek z wiedźmami. Wiedźmy żyją samotnie w swoich chatkachi, zwykle na uboczu społeczeństwa. Żadna szanująca się bajkowa wiedźma nigdy nie ma męża, kochanka, seksu, dzieci. Są bajkowym odzwierciedleniem wzorcowych ascetek i celibantek Link. Tyle że nie robią tego w zakonach, ani jako mniszki.
Zastanówmy się, dlaczego w wielu narodach rozmaici bajkopisarze nigdy nie definiowali wiedźm jako szczęśliwych swoim życiem rodzinnym, małżeństwem, dziećmi i tzw. spełnieniem. Takie doświadczenie u wiedźmy, w dowolnej części świata, byłoby jednak oksymoronem Link, czyli  figurą retoryczną, którą tworzy się przez zestawienie wyrazów o przeciwstawnych znaczeniach. Przykłady to:
-Współczesna literatura sumeryjska [pamiętajmy, że cywilizacja sumeryjska nie istnieje od tysięcy lat.]
-Sucha woda
-Spiesz się powoli
-Pracowite lenistwo
-Ciepłe lody
-Zimne ognie itp.
      Zatem zamężna wiedźma, szczęśliwa w małżeństwie wiedźma jest również bajkowym oksymoronem, czymś co nie istnieje i nie może przejawić się w jej życiu.
Przyczyny tego stanu są zwykle te same. Dla kobiety małżeństwo z mężczyzną oznacza m.in. seks i obecność kogoś, kto się kręci po domu.
Kobiety oraz mężczyźni ze wzorcami wiedźmy, już nie w bajkach, ale nawet w ludnych miastach żyją samotnie z własnym kotem, lub psem Link. I na poziomie Dusz tworzą z nimi coś co można nazwać małżeństwem. Bywa często tak, że się w łóżku przytulają, śpią na jednej podusi. "Dobra pani" wiedźma potrafi kotu powiedzieć ,,mój kochany”, lub ,,mój mężu”.
Co z tym można zrobić?
Pracy jest ogrom. Zdarzyło się, że kobieta puściła wzorce i intencje tzw. Boskiej Matki. Jednak uwolnienie się od intencji wiedźmy, od wyglądania i życia z kotami i z kozami jak samotna wiedźma, poprzedza długa droga własnej pracy, poświęconej tłumaczeniu sobie, Duszy i całej istocie, że samotność już nam nie odpowiada, że uroda wiedźmy i jej doświadczenia nie są celem naszego istnienia.
Największym problemem jaki się tu napotyka jest pozbycie się nie jednego ale wielu, czasem bardzo wielu kapeluszy wiedźmy. Układane zwykle są na kanale czakrowym powyżej głowy, i mają za zadanie odbijać strumień bożych łask. Ich mniejsze odpowiedniki zakładane są na poszczególnione czakry, na narządy seksualne i nie tylko. Trzeba się Bogu naprawdę głęboko pochylić w pokłonie i to na Jego warunkach, aby to uwolnienie nastąpiło.
Oczywiście, elementem wyróżniającym wiedźmy jest też miotła służąca do latania. Pozbycie się jej, oraz jej wielu wersji nie nastręcza takich problemów, a znakomicie poprawia krążenie krwi w dolnych partiach ciała.
Pomocne jest oddanie Bogu złożonych kiedyś Ślubowań Amitaby. Link

Co prawda, to istnieją wyjątki. Dotyczą kobiet mających dzieci, ale nie mających przy sobie mężczyny na codzień. To znów jest całe bogactwo tematów do przepracowania, o których mówią m.in. poniższe pokrewne artykuły:

-,,Test badający wiedzę w temacie ,,Wiedźma i jej wzorce w urodzie i w blokadach". Warto iść tym tropem i rozpoznać u siebie podobne ograniczenia w psychologicznej zabawie. Link
-Art. pt: "Wiedźma i jej kapelusz. Wzorce obciążeń." Link
-Mój mąż. Modlitwa dla kobiet jeszcze samotnych. Link
-Boskie Matki w Hinduizmie. Bogini Matka w starożytności Link
-Wiedźma jako żona-intencje. Link
-Palenie papierosów, szydełko i swetry robione na drutach. Aspekty braku seksu. Link
-Chłopcy w Rajtuzach. Wzorzec gejowskich obciążeń. Karma Duszy. Link
-Zachwyt dla bóstw, dla bogiń i bogów piękności, młodości, płodności, seksu. Modlitwa rozkodowująca. Link


Dodano : 30-11-2015 Przez: s_majda Przeczytano: 689 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 03-12-2015 17:29:42

    Czy obciążenia wiedźmy są naprawdę aż tak bardzo trudne blokujące czy to mnie się tak wydaje? Ten artykuł o wiedzmach to bardzo mi bliski, dużo wyjaśnia, dziękuję. Czasem jak idąc do miasta słucham na słuchawkach tego nagrania grupowego o puszczaniu obciążeń wiedźmy to ludzie się gapią i czuję że z mojej twarzy tak jakby "parowało" jak zupa paruje, różne księgi, kotły, sprzęty, widzianle scenki. Innym razem moje serce podawane jest [karmicznie] na takiej srebrnej paterze przyrządzone do zjedzenia. W 2012 na warsztatach u Ciebie pokazało się około 100 osób ciągle inkarnujacych wokół mnie i że mnie na takim stole satanistycznym mieli. Z otrzymanego listu.

    Wystarczy poczytać tabloidy, wywiady gwiazd o urodzie wiedźmy. Co prawda, podobnie piszą kobiety z karmą bogini płodności: ,,Niebawem się podniosę po tym związku, kiedyś odbuduję moje szczęście."  Przyznam się że podjeżliwie patrzę na kobiety o urodzie wiedźmy, o czarnych włosach wiedźmy, czarnych ubraniach wiedźmy i na ich małżeństwa. Czas płynący jak rzeka, pokazuje wiele prawdy o trwałości związków, zawieranych przez takie kobiety.  Zastanawiam się nad celowością inicjowania wielu małżeństw przez Dusze, które są istotami boskiego Światła, a które mają upodobania do czerni w ubraniach i w życiu codziennym. Kiedyś było to nie możliwe. Ale w 2015 zakupić można wózek dla noworodka w kolorze klasycznego karawanu. Lub też z dodatkami innych barw. Jeśli rozejżymy się  na mieście, zobaczymy że pełno jest takich karawanów na ulicach. Jakie dusze przyciągną do rodziny ubrani na czarno rodzice, pchający czarny wózek noworodka? A jeszcze trafiają się u dzieci czarne śpioszki.