Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Zachłanność na seks z władcami i kapłanami. Modlitwa uwalniająca.
Wskoczyła mi kiedyś do wanny Dusza kobiety o której to w trakcie kąpieli pomyślałem- co też się z nią dzieje teraz? Wyprosiłem osobę natychmiast.
Z zajęć regresingu wynosimy wiedzę o zachłanności ludzi oraz ich Dusz na seks z osobami piastującymi wysokie godności świeckie lub kapłańskie. Tacy na,, stanowiskach”, znane postacie scen, śpiewaczki, rozmaici władcy są najbardziej godni seksu- przynajmniej wg przemyśleń znaczącej grupy ludzi. Nie jestem zainteresowany natrętami w kąpieli, nie piastuję też żadnych ,,godności”. Lubię spokój i spokoju pragnę również w mojej wannie.
Skąd bierze się seksualne niewolenie podległych pracowników. Dlaczego niektórzy (a zwłaszcza kobiety) mogą być molestowani w pracy? Może trzeba zajrzeć w przeszłość i coś sobie przebaczyć?

Przebaczyłem sobie potrzebę, konieczność, zachłanność, pazerność na uprawianie seksu z królami, z władcami, z kacykami, kapłanami i magami.
Przebaczyłem sobie moje przekonanie i moją wiarę w to, że uprawiając seks z kapłanami, z magami z królami i władcami przejmuję na samego siebie ich majestat, ich prestiż, ich moce, inicjacje, ich umiejętności.
Przebaczyłem wszystkim, którzy wmówili mi i przekonali mnie do wiary w to, że uprawiając seks z kapłanami, z magami z królami i władcami przejmuję na samego siebie ich majestat, ich prestiż, ich moce, inicjacje, ich umiejętności. Przebaczyłem sobie szkolenie się, kształcenie się do uprawiania seksu w przeróżnych burdelach, haremach i związkach z rozmaitymi królami, panującymi, władcami, kapłanami, magami i innymi istotami.

Przebaczyłem sobie to, że zamiast rozwijać się duchowo, zamiast urzeczywistniać Oświecenie umysłu, przez wiele lat i wiele wcieleń traciłem czas i energię w przeróżnych burdelach, haremach i związkach z rozmaitymi królami, panującymi, władcami, kapłanami i magami. Zgadzam się na istnienie wolne od oczyszczania i uzdrawiania rozmaitych królów, panujących władców, kapłanów, magów i innych istot sprawujących władzę. Przebaczyłem sobie obwinianie się o to i karanie się za to, że zamiast rozwijać się duchowo, zamiast urzeczywistniać Oświecenie umysłu przez wiele lat i wiele wcieleń traciłem czas i energię w przeróżnych burdelach, haremach i związkach z rozmaitymi królami, panującymi, władcami, kapłanami i magami. Uwalniam się od strachu, że zwariuję, że będę ciężko chorował jeżeli zaprzestanę oczyszczania i uzdrawiania rozmaitych królów, panujących władców, kapłanów, magów i innych istot sprawujących władzę.
Przebaczyłem sobie obwinianie się o to i karanie się za to, że zamiast rozwijać się duchowo, zamiast urzeczywistniać Oświecenie umysłu przez wiele lat i wiele wcieleń traciłem czas i energię w przeróżnych burdelach, haremach i związkach z rozmaitymi królami, panującymi, władcami, kapłanami i magami.
Przebaczyłem wszystkim wszystkim królom, panującym, władcom, kapłanom, magom i wszystkim innym istotom którzy zadawali mi cierpienia, boleści w przeróżnych burdelach, haremach i związkach. Przebaczyłem sobie obwinianie, karanie rozmaitych dawnych króli, panujących władców, kapłanów, magów i wszystkich innych którzy zadawali mi cierpienia, boleści w przeróżnych burdelach, haremach i związkach. Przebaczam wszystkim, którzy mi wmawiali, jakoby oczyszczanie i uzdrawianie rozmaitych królów, panujących władców, kapłanów, magów i innych istot sprawujących władzę było najważniejszym zadanie i misja mojego życia i mojego istnienia.
Przebaczyłem wszystkim którzy szkolili mnie, kształcili mnie i przekonywali mnie do uprawiania seksu w przeróżnych burdelach, haremach i związkach z rozmaitymi królami, panującymi, władcami, kapłanami, magami i innymi istotami. To bezpiecznie, gdy jestem wolny wolnym od intencji oczyszczania i uzdrawiania rozmaitych królów, panujących władców, kapłanów, magów i innych istot sprawujących władzę.

Przebaczyłem sobie to, że dałem sobie wmówić, że oczyszczanie, uzdrawianie rozmaitych królów, panujących władców, kapłanów, magów i inne istoty z ich nieczystości z ich ograniczeń i blokad za pomocą seksu z nimi, za pomocą kopulacji, chędożenia i wymiany energii z nimi jest korzystne, cenne i wartościowe dla mnie. Jestem wolny od intencji oczyszczania, uzdrawiania rozmaitych królów, panujących władców, kapłanów, magów i inne istoty z ich nieczystości z ich ograniczeń i blokad za pomocą seksu z nimi, za pomocą kopulacji, chędożenia.

Przebaczyłem sobie to, że walczyłem z innymi istotami o prawo do oczyszczania, uzdrawiania rozmaitych królów, panujących władców, kapłanów, magów i innych istot z ich nieczystości z ich ograniczeń i blokad za pomocą seksu z nimi, za pomocą kopulacji, chędożenia i wymiany energii z nimi. Uwalniam się od całego podniecenia oczyszczaniem i uzdrawianiem rozmaitych królów, panujących władców, kapłanów, magów i innych istot sprawujących władzę. Uwalniam się od zachłanności na oczyszczanie i uzdrawianie rozmaitych królów, panujących władców, kapłanów, magów i innych istot sprawujących władzę.
Przebaczyłem sobie wszystkie złe, negatywne skutki, konsekwencje i następstwa tego, że walczyłem z innymi istotami o prawo do oczyszczania, uzdrawiania rozmaitych królów, panujących władców, kapłanów, magów i innych istot z ich nieczystości z ich ograniczeń i blokad za pomocą seksu z nimi, za pomocą kopulacji, chędożenia i wymiany energii z nimi. Przebaczam wszystkim, którzy nakazywali mi unicestwić siebie samego oczyszczaniem i uzdrawianiem rozmaitych królów, panujących władców, kapłanów, magów i innych istot sprawujących władzę.
Przebaczyłem sobie to, że walczyłem z innymi istotami, konkurowałem, rywalizowałem o prawo do wymiany energii, do uprawiania seksu, kopulacji i chędożenia rozmaitych królów, panujących władców, kapłanów, magów i innych istot.
Przebaczam wszystkim którzy straszyli mnie samodzielnym życiem bez królów, panujących władców, kapłanów, magów i innych istot sprawujących władzę.
Przebaczyłem sobie to, że przejąłem wzorce pomieszania umysłowego, oraz intencje, transy, misje, zobowiązania od tych ludzi którzy wmawiali mi to i przekonywali mnie do tego, że najlepszym dla mnie jest wymiana energii, uprawianie seksu, kopulacja i chędożenie rozmaitych królów, panujących władców, kapłanów, magów i innych istot. Przebaczam wszystkim, którzy wmawiali mi, jakoby moje życie było ważne i istotne tylko dla oczyszczania i uzdrawiania rozmaitych królów, panujących władców, kapłanów, magów i innych istot sprawujących władzę. Przebaczyłem sobie poniżałem się, że zaniżałem swoje energie, swoje wibracje szkoleniem się, kształceniem się do uprawiania seksu w przeróżnych burdelach, haremach i związkach z rozmaitymi królami, panującymi, władcami, kapłanami, magami i innymi istotami.

Dziękuję Bogu, że uczynił mnie wolnym od wszystkich wzorców pomieszania umysłowego, intencji, transów, misji jakie przejąłem od tych ludzi, którzy wmawiali mi to i przekonywali mnie do tego, że najlepszym dla mnie jest wymiana energii, uprawianie seksu, kopulacja i chędożenie rozmaitych królów, panujących władców, kapłanów, magów i innych istot. Ja.. . doceniam siebie i innych zawsze kiedy inni ludzie inne istoty akceptują moje bezpieczne życie wolne od uprawiania seksu z władcami od kopulacji i chędożenia rozmaitych królów, panujących władców, kapłanów, magów i innych istot.
Jestem wolny od strachu przed opuszczeniem, pozostawieniem sobie samym wszelkich rozmaitych królów, panujących władców, kapłanów, magów i innych istot sprawujących władzę. Jestem wolny od nawyków, oraz zachłanności na wzbudzanie, na przyciąganie do siebie wymiany energii, uprawiania seksu, kopulacji i chędożenia rozmaitych królów, panujących władców, kapłanów, magów i innych istot.

Przebaczyłem sobie moje nadzieje na wymianę energii, na uprawiania seksu, kopulację i chędożenie rozmaitych królów, panujących władców, kapłanów, magów i innych istot sprawujących władzę.
Przebaczyłem sobie to, że moim hasłem przewodnim, moim mottem, moją ideą prowadzącą mnie przez życie było doświadczanie i urzeczywistnianie wymiany energii, uprawianie seksu, kopulacji i chędożenia rozmaitych królów, panujących władców, kapłanów, magów i innych istot sprawujących władzę.
Przebaczyłem sobie kreowanie sobie, tworzenie, doświadczanie misji, zobowiązań, posłannictw, powinności, nawyków, przyzwyczajeń przyciągających do mnie w moim życiu wymiany energii, uprawianie seksu, kopulację i chędożenie rozmaitych królów, panujących władców, kapłanów, magów i innych istot sprawujących władzę.

Ja.. . lubię kiedy inni ludzie inne istoty akceptują moje bezpieczne życie wolne od uprawiania seksu z władcami od kopulacji i chędożenia rozmaitych królów, panujących władców, kapłanów, magów i innych istot.

Dodano : 26-10-2008 Przez: s_majda Przeczytano: 676 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.