Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Małżeństwo aranżowane-intencje

 1.Naszego/ cudzego bycia(nie) członkiem grup etnicznych które są zwolennikami aranżowanych małżeństw gdzie zgodnie z wyznawaną wiarą, poglądem kobieta i mężczyzna nie mają nic do powiedzenia przy wyborze partnera/ żony i nie tylko oraz naszego/cudzego doświadczania(nie) tego skutków
2. Naszej/cudzej wiary(nie) że małżeństwa aranżowane są najlepsze bo biorą pod uwagę wspólne pochodzenie i wspólne wartości które są fundamentem małżeństwa I mają większy wpływ na trwałość związku niż spontaniczna i romantyczna miłość i nie tylko oraz naszego/cudzego doświadczania(nie) tego skutków.
3. Naszego/ cudzego wierzenia (nie), że małżeństwa aranżowane są zbudowane na odpowiednim gruncie, a miłość sama przyjdzie i nie tylko oraz naszego/cudzego doświadczania(nie) tego skutków
4. Naszego/ cudzego bycia (nie) zmuszanym przez rodzinę do poślubienia ich wybranka/wybranki bez miłości poprzez zaaranżowane małżeństwo  bo tak nakazuje, kultura i tradycja i nie tylko oraz naszego/cudzego doświadczania(nie) tego skutków.
5. . Naszego/cudzego wierzenia (nie) że aranżowane małżeństwa opierają się na wzajemnym poświęceniu a nie na zabawie czy seksualnym przyciąganiu i że w nich chodzi o znalezienie osoby z podobnego środowiska, która będzie mieć podobne cele, podobne plany na przyszłość i będzie rozumieć nasze pochodzenie i nie tylko oraz naszego/cudzego doświadczania(nie) tego skutków
6 . Naszego/cudzego wierzenia (nie) że zaranżowanie małżeństwa jest jedyna droga do posiadania męża/ żony, własnej rodziny i dzieci i nie tylko oraz naszego/cudzego doświadczania(nie) tego skutków.
7. Naszego/cudzego wierzenia (nie) że odsłanianie I pokazywanie twarzy, włosów I części ciała jest nie czyste I nie zgodne z wolą Boga i nie tylko oraz naszego/cudzego doświadczania(nie) tego skutków.
8. Naszego/cudzego wierzenia (nie) że bezpieczniej jest wyjść za mąż młodo 11-14 lat przez zaaranżowanie małżeństwa , zamiast zajść w ciążę gdzieś przy drodze i nie tylko oraz naszego/cudzego doświadczania(nie) tego skutków.
9. Naszego/cudzego wierzenia (nie) że jeśli w małżeństwie zaaranżowanym nie ma miłości pomiędzy żoną i mężem to nic nie szkodzi bo jak urodzą się dzieci to zarówno mąż i zona będą mieli miłość swoich dzieci i nie tylko oraz naszego/cudzego doświadczania(nie) tego skutków.
10. Naszego/cudzego wierzenia (nie) że w małżeństwie tylko mąż ma coś do powiedzenie, a kobieta ma robić co mąż każe i co mąż chce łącznie z codziennym byciem gwałconą i poniżaną przez męża oraz przyjaciół męża i nie tylko oraz naszego/cudzego doświadczania(nie) tego skutków.
11. Naszego/cudzego wierzenia (nie) że oglądanie filmów, zdjęć , obrazów, przedstawiających nagość, erotyzm, sex, intymność miedzy kobietą i mężczyzną jest grzeszne i nie moralne , nie zgodne z wolą boga. dzieci i nie tylko oraz naszego/cudzego doświadczania(nie) tego skutków.
12. Naszego wychodzenia za mąż m.in. za gejów, za zoofilów, socjopatów na skutek aranżowania nam małżeństwa i nie tylko oraz naszego/cudzego doświadczania(nie) tego skutków.

Kwestie techniczne dotyczące idei oraz budowania zdań przy pracy z intencjami.
Art ,,800 intencji do oczyszczenia” Link
,,Budowanie obszernych Intencji i modlitw. Rozmowa Skype o technice "Link
,,Schemat 1 zdaniowy do intencji. " Link
Słowo (--nie) dodane przy pracy z intencjami do jakiegoś słowa oznacza, że warto je wymienić jako przeciwieństwo lub a nawet samodzielnie już w trakcie znaleźć i wypowiedzieć dowolne synonimy jakie się nasuwają na myśl razem z ich przeciwieństwami.
np. -- bycia biedakami, chorymi dobrze jest powiedzieć również z jego przeciwieństwem
--bycia biedakami, chorymi, --nie byciabiedakami, chorymi
Pozwala to od razu maksymalnie szeroko ruszyć dany wzorzec w odmiennych aspektach, również w jego przeciwieństwie. Warto też wiedzieć- że Dusze często myślą, twierdzą, że one nie mają takich przeciwnych wzorców np. że nie są bałwochwalcami jak w danym przypadku (danym słowie).
Inny przykład:
Dusza kobiety zaprzecza byciu kiedyś złą matką. Więc dodanie tu słowa przeczenia - nie bycia złą matką pozwolić jej może na zrozumienie stanu w jakim się znajduje.
Bycie złą matką, --nie bycia złą matką--
"-Ależ skąd nigdy w życiu! To przecież są nie moje wzorce. To co ja robię jest moją prywatną sprawą".[-Nader często mówi lub myśli o sobie dusza.]


Dodano : 28-06-2016 Przez: s_majda Przeczytano: 713 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.