Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Magrav i technologie p. Keshe – intencje do przemodlenia

Interesuje nas w grupie kilku osób użytkowanie Magravu i innych urządzeń p Keshe. Mamy na MINW kilka pytań, które zadaliśmy Bogu poprzez Intencje. Artykuł z informacjami o tej technologii Link.

Kwestie techniczne dotyczące idei oraz budowania zdań przy pracy z intencjami.
Art ,,800 intencji do oczyszczenia” Link
,,Budowanie obszernych Intencji i modlitw. Rozmowa Skype o technice " Link
,,Schemat 1 zdaniowy do intencji. " Link
Słowo (--nie) dodane przy pracy z intencjami do jakiegoś słowa oznacza, że warto je wymienić jako przeciwieństwo lub a nawet samodzielnie już w trakcie znaleźć i wypowiedzieć dowolne synonimy jakie się nasuwają na myśl razem z ich przeciwieństwami.
np. -- bycia biedakami, chorymi dobrze jest powiedzieć również z jego przeciwieństwem
--bycia biedakami, chorymi, --nie byciabiedakami, chorymi
Pozwala to od razu maksymalnie szeroko ruszyć dany wzorzec w odmiennych aspektach, również w jego przeciwieństwie. Warto też wiedzieć- że Dusze często myślą, twierdzą, że one nie mają takich przeciwnych wzorców np. że nie są bałwochwalcami jak w danym przypadku (danym słowie).
Inny przykład:
Dusza kobiety zaprzecza byciu kiedyś złą matką. Więc dodanie tu słowa przeczenia - nie bycia złą matką pozwolić jej może na zrozumienie stanu w jakim się znajduje.
Bycie złą matką, --nie bycia złą matką--
"-Ależ skąd nigdy w życiu! To przecież są nie moje wzorce. To co ja robię jest moją prywatną sprawą".[-Nader często mówi lub myśli o sobie dusza.] 

-Wszystkie nasze intencje dot. naszego i cudzego dla nas i przez nas budowania, wymyślania, niszczenia, użytkowania, promowania, stwarzania wszelkiego rodzaju, mocy, przeznaczenia m.in. urządzeń, artefaktów, wynalazków ich odpowiedników opartych na przekazach channelingowych, na opętaniach, na informacjach od Boga, nie od Boga, od kosmitów, od obcych cywilizacji, od rozmaitych dusz, istot, duchów, bytów, tworów i nie tylko oraz naszego, cudzego doświadczania/nie tego wszystkich skutków.
-Wszystkie nasze intencje dot. naszego i cudzego dla nas i przez nas budowania, wymyślania, niszczenia, użytkowania, promowania, stwarzania wszelkiego rodzaju, mocy, przeznaczenia m.in. urządzeń, artefaktów, wynalazków ich odpowiedników takich m.in. jak oparte na wiedzy i na wizjach p. Keshe takich jak Magrav, jak długopisy zdrowia
-Wszystkie nasze intencje dot. naszego i cudzego dla nas i przez nas budowania, wymyślania, niszczenia, użytkowania, promowania, stwarzania wszelkiego rodzaju, mocy, przeznaczenia m.in. urządzeń, artefaktów, wynalazków ich odpowiedników takich min. jak Magrav, które generują częstotliwości różne w zależności kto przy nich stoi, które powodują że domy całe promieniują plazmą i nieznanymi energiami, które dają darmowy prąd, zdrowie i długowieczność i nie tylko oraz naszego, cudzego doświadczania/nie tego wszystkich skutków.
-Wszystkie nasze intencje dot. naszego i cudzego dla nas i przez nas budowania, wymyślania, niszczenia, użytkowania, promowania, stwarzania wszelkiego rodzaju, mocy, przeznaczenia m.in. urządzeń, artefaktów, wynalazków ich odpowiedników opartach na działaniu plazmy, która wybiera atomy i inne części ciała i energii z komórek i organizmów, które powodują, że się znacznie mniej je, znacznie dłużej żyje, odpowiednio znacznie krócej żyje i nie tylko oraz naszego, cudzego doświadczania/nie tego wszystkich skutków.
-Wszystkie nasze intencje dot. naszego i cudzego dla nas i przez nas budowania, wymyślania, niszczenia, użytkowania, promowania, stwarzania wszelkiego rodzaju, mocy, przeznaczenia m.in. urządzeń, artefaktów, wynalazków ich odpowiedników przynoszących nami i innych moce, darmowe lub półdarmowe, niewinne, i odpowiednio obciążające, destrukcyjne, chorobowe, katastrofalne skutki, konsekwencje, następstwa, uwikłania, niszczące, blokujące mnie, moją duszę oraz innych ludzi, dusze istoty, zwierzęta oraz odpowiednio znoszące nas i innych na wyższe piętra bezpiecznej cywilizacji technicznej i nie tylko oraz naszego, cudzego doświadczania/nie tego wszystkich skutków.
-Wszystkie nasze intencje dot. naszego i cudzego dla nas i przez nas budowania, wymyślania, niszczenia, użytkowania, promowania, stwarzania wszelkiego rodzaju, mocy, przeznaczenia m.in. urządzeń, artefaktów, wynalazków ich odpowiedników przynoszących nami i innych moce, darmowe lub półdarmowe, niewinne, i odpowiednio obciążające, destrukcyjne, chorobowe, katastrofalne skutki, konsekwencje, następstwa, uwikłania, niszczące, blokujące mnie, moją duszę oraz innych ludzi, dusze istoty, zwierzęta oraz odpowiednio znoszące nas i innych na wyższe piętra bezpiecznej cywilizacji technicznej i nie tylko, i czynienia tego na odpowiedzialność Boga, odpowiednio poza boską zgodą i boską odpowiedzialnością oraz naszego, cudzego doświadczania/nie tego wszystkich skutków.
-Wszystkie nasze intencje dot. naszego i cudzego dla nas i przez nas budowania, wymyślania, niszczenia, użytkowania, promowania, stwarzania wszelkiego rodzaju, mocy, przeznaczenia m.in. urządzeń, artefaktów, wynalazków ich odpowiedników przynoszących nami i innych moce, darmowe lub półdarmowe, niewinne, i odpowiednio obciążające, destrukcyjne, chorobowe, katastrofalne skutki, konsekwencje, następstwa, uwikłania, niszczące, blokujące mnie, moją duszę oraz innych ludzi, dusze istoty, zwierzęta oraz odpowiednio znoszące nas i innych na wyższe piętra bezpiecznej cywilizacji technicznej i nie tylko, i czynienia tego na odpowiedzialność rozmaitych wynalazców, na ich i na nasz koszt, na odpowiedzialność min. kosmitów, Duchów, opętujących dusz, na odpowiedzialność rozmaitych weryfikatorów, odpowiednio poza boską zgodą i boską odpowiedzialnością oraz naszego, cudzego doświadczania/nie tego wszystkich skutków.

-Naszego bycia ofiarami, niewolnikami autorów rozmaitych wynalazków które rozdawane są przez kosmitów, channelingi, przez bóstwa oraz rozmaite dusze, istoty i nie tylko oraz naszego, cudzego doświadczania/nie tego wszystkich skutków.

Istotne są intencje bycia strażnikami Magrava, Piramid oraz innych artefaktów, gadżetów, oraz strażnikami, weryfikatorami takich strażników. Można się posłużyć podobnymi Intencjami dot. strażnikow rodzinnych  Link.


Dodano : 05-10-2016 Przez: s_majda Przeczytano: 1338 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • Sławomir Zgłobicki 05-10-2016 11:30:32

  naszego wierzenia/nie, akceptacji/nie tego, że jesteśmy plazmą, boskim światłem, cząstką Stwórcy, z pewnego punktu widzenia, interakcją pól magnetyczno-grawitacyjnych, które wchodzą/nie w interakcję z innymi polami magnetyczno-grawitacyjnymi, a widoczne/nie to jest i przejawione/nie w formie na ten moment jako świat jaki znamy, włączają/nie w to rośliny, zwierzęta, ludzi i wszystko co zostało/nie stworzone przez głównego konstruktora  Boga Dawcę Życia, a także naszego tworzenia/nie w podobny sposób dla najwyższego dobra i odpowiednio dla destrukcji naszego, cudzego życia, i nie tylko

 • 05-10-2016 11:49:16

   -naszego przyjmowania/nie boskich darow, światła, przejawień poprzez rozmaite urzadzenia, a w tym Magrav, technologie Keshe i nie tylko oraz naszego doswiadczania ochrony Boga Dawcy Życia m.in. podczas korzystania z rozmaitych urzadzeń, a w tym Magrav,  technologie Keshe i nie tylko, a także od działaności i przejawień wszelkich istot, a w tym pochodzacych z obcych cywilizacji energetycznych i materialnych m.in. poprzez rozmaite urzadzenia,  a w tym Magrav, technologie Keshe i nie tylko m.in. na nas i na nasze otoczenie

  -naszego budowania/nie, wytwarzania/nie m.in. urzadzeń, a w tym Magrav, technologie Keshe i nie tylko wedle boskiego planu, dla boskich przejawień w naszym zyciu i naszego korzystania/nie z tego dla naszego i cudzego dobra, zgodnie z wytycznymi i planem BDZ dla nas

  -naszego proszenia BDZ m.in. o instrukcje obsługi, budowy, montażu rozmaitych urządzeń m.in. Magrav, technologie Keshe i nie tylko oraz posiadania, rozumienia i korzystania z niej wedle boskiego planu i wytycznych, zgodnie z planem Boga Dawcy Życia

 • Agata Pająk 05-10-2016 14:44:22

  -naszego poszukiwania,wytwarzania,nabywania,promowania,montowania,zakladania, dla siebie,innych m.in.wszelkiego rodzaju urządzeń, sprzętów,narzędzi,akcesoriów,przedmiotów a w tym opartych na technologiach ...,jakie m.in. leczą,ułatwiają życie,są kosztowne,tanie,darmowe,praktyczne,energooszczędne,ekologiczne,wydajne,łatwe ,wygodne w obsłudze,luksusowe,małe,duże,bezpieczne i nie tylko oraz pochodzą od Boga ,od innych a w tym od kosmitów,wymagają wsparcia innych istot i nie tylko a także naszego wykorzystywania ich zgodnie z wolą Boga,dla swoich,dla cudzych korzyści i celów,dla tworzenia,dla dobra ,dla destrukcji ,na krótki,na długi okres,trwale,nietrwale,na teraz ,na przyszłość i nie tylko...

 • s_majda 09-11-2016 08:07:02

  Naszego przez nas i powodowania u innych używania, tworzenia, magazynowania, przesyłania wszelkiego rodzaju, jakości, znaczenia, mocy min. plazmy, płomieni, energii i ich odpowiedników we wszelkich celach a w tym konstruktywnych i do destrukcji  i nie tylko, oraz naszego, cudzego doświadczania/nie tego wszystkich skutków.   

  Naszego przez nas i powodowania u innych używania, tworzenia, magazynowania, wymyślania rozmaitych urządzeń działających min. na plazmie, płomieniach, energiach, boskich, ludzkich duchowych, energiach dżinów, gnomów we wszelkich celach a w tym konstruktywnych i do destrukcji  i nie tylko, oraz naszego, cudzego doświadczania/nie tego wszystkich skutków.   

   Naszego przez nas i powodowania u innych zniszczeń, chorób, śmierci, masowej zagłady poprzez nasze i cudze z naszych inspiracji stosowania, używania rozmaitych urządzeń działających min. na plazmie, płomieniach, energiach, boskich, ludzkich duchowych, energiach dżinów, gnomów we wszelkich celach a w tym konstruktywnych i do destrukcji  i nie tylko, oraz naszego, cudzego doświadczania/nie tego wszystkich skutków.   

  Naszego przez nas i powodowania u innych bycia ekspertami, znawcami, badaczami, odkrywcami dot. stosowania, używania rozmaitych urządzeń a w tym opartych na technologiach M. Keshe, Atlantów, kosmitów, na channelingach i nie tylko na działających min. na plazmie, płomieniach, energiach, boskich, ludzkich duchowych, energiach dżinów, gnomów we wszelkich celach a w tym konstruktywnych i do destrukcji  i nie tylko, oraz naszego, cudzego doświadczania/nie tego wszystkich skutków. 

 • 18-11-2016 21:54:25

  Plazma intencje

  1.Naszego otrzymywania/nie, darowania/nie, posiadania/nie, używania/nie m.in. zgodnie/nie z przeznaczeniem wszelkiego rodzaju plazmy i nie tylko, a w tym od Boga, od innych istot, ludzi, dusz i nie tylko oraz naszego i cudzego doświadczania tego skutków
  2. Naszego używania/nie wszelkiego rodzaju plazmy m.in. jako broni i nie tylko m.in. byśmy my i inne istoty cierpieli, chorowali, umierali, dla zabijania/nie, więzienia/nie innych istot, ludzi, dusz i nie tylko oraz naszego i cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
  3.Naszgo używania/nie wszelkiego rodzaju plazmy m.in. by Bóg mógł sobie podświetlać to co chce w naszej istocie, leczyć/nie nas, pomagać nam za jej pomocą, czyli naszego realizowania/nie boskiego planu użytkując/nie plazmę, a także doświadczając pomocy od Boga poprzez plazmę i nie tylko oraz naszego i cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
  4.Naszego posiadania/nie wszelkiego rodzaju, rangi, znaczenia, ilości, płci strażników, świadków, weryfikatorów plazmy naszej i cudzej oraz jej używania/nie, posiadania/nie i nie tylko oraz naszego i cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
  5. Naszego tworzenia/nie, kreowania/nie z rozmaitego rodzaju plazmy i nie tylko każdego rodzaju broni i artefaktów m.in. dysków, tarcz, pocisków, zabójczych broni, prądu, rażącej energii i nie tylko, których można użyć/nie jako broni do krzywdzenia/nie innych i nas samych, a nawet przeciwko Bogu i nie tylko oraz naszego i cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
  6. Naszego tworzenia/nie rozmaitych wyładowań/nie energetycznych m.in. błysków, błyskawic, rozbłysków światła i energii za pomocą m.in. rozmaitego rodzaju plazmy i nie tylko
  7. Naszego używanie/nie wszelkiego rodzaju plazmy i artefaktów z niej przeciwko innych ludzi, dusz, a nawet do szeroko pojętej destrukcji na skalę światową, a nawet na małą skalę, a nawet do magii, wróżb i nie tylko oraz naszego i cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
  8. Naszej chęci posiadania/nie rozmaitego rodzaju plazmy m.in. do eksperymentów, do wynalazków i nie tylko a nawet bo to jest modne/nie, bo inni tez mają/nie oraz dlatego, że..... to ma i nie tylko oraz naszego i cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków. .
  9.Naszego otrzymywania/nie instrukcji od Boga jak używać plazmy oraz doświadczania jego prowadzenia w tej sprawie i nie tylko
  10. Naszego pozwalania/nie by Bóg posłużył się nami według swojej woli w użytkowaniu plazmy w taki sposób jak On chce, a nie w taki, jaki chcą inni ludzie dusze, istoty, weryfikatorzy, bóstwa, boginie i nie tylko oraz naszego i cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.

 • s_majda 23-11-2016 19:30:32

  Plazma – intencje. Autorka Danusia

  1) naszego używania/nie plazmy, która  jest/nie zjonizowaną materią o stanie skupienia przypominającym/n gaz, w którym znaczna/n, mniejsza/n, większa/n część cząstek jest/n naładowana/n elektrycznie oraz zawierania/n swobodnych/n cząsteczek, naładowanych/n jonów i elektronów, oraz jest/n elektrycznie/n obojętną/n w skali makroskopowej/ mikroskopowej/n i nie tylko.

  2) naszego m.in. wymyślania/nie, badania/ nie, ,używania/ nie, dawania/ nie, pożyczania/ nie, otrzymywania/ nie, unicestwiania/ nie, promowania/ nie i nie tylko m.in. plazmy i nie tylko

  3) naszego używania/nie plazmy, która m.in. tworzy gwiazdy, gorąco/n, która składa/n się z naładowanych/n i obojętnych/n cząstek elementarnych/n oraz w pełni/n zjonizowanych/n jąder atomowych, bez/z  obecności atomów neutralnych/n, 

  4) naszego używania/nie plazmy, która  jest m.in. zimną/n, która powstaje/n przy odpowiednio/n niskich/n, wysokich/n temperaturach i gęstościach, w warunkach m.in. ziemskich/n i w zbudowanych/n i nie tylko przez m.in. człowieka, kosmitę i nie tylko urządzeniach i nie tylko jak m.in. plazmotronach i nie tylko, i składająca/nie się z m.in. składników tworzących plazmę gorącą/n zimną/n, jak i mogącą/n zawierać/n atomy i ich jony, a także cząsteczki zarówno obojętne/n, jak i zjonizowane/n i nie tylko, oraz całkowitego/nie, cząsteczkowego/n jonizowania/n cząsteczek, oraz naszego/ cudzego/n posiadania/n, braku/n energii na oderwanie/n się od cząstek jedynie/n "wierzchnich" i odpowiednich środkowych i nie tylko elektronów 

  5) naszego używania/nie plazmy, która  jest/nie m.in. wyładowania pierścieniowego, która jest/n niskociśnieniową/n wysokociśnieniową/n odmianą plazmy i nie tylko, która otrzymywana/n jest pod/n wpływem przemiennego/n stałego/n pola elektromagnetycznego/n wysokiej/n, niskiej/n częstości rzędu 100 MHz i nie tylko oraz przy ciśnieniu obniżonym/n, podwyższonym/n do ok. 100 Pa i nie tylko, która ma/n interesujący/n, nudny/n stan materii o ciekawych/n, nudnych/n, właściwościach fizycznych/n, trudnych/n do badań z uwagi na brak/n posiadanie/n w tych/n warunkach równowagi/n, dysharmonii/n termodynamicznej oraz naszego wprowadzania/n tej i innych określeń na te czy inne zjawiska 

  6) naszego używania/nie plazmy, która  posiada/nie dużej/nie małej/ nie ilości m.in. jonów o różnym/ nie stałym/ nie, zmiennym/ nie ładunku, a także swobodnych/ nie, uwięzionych/ nie elektronów, oraz naszego silnego/nie, słabego/nie oddziaływania/nie z m.in. polem elektrycznym/n i magnetycznym/nie i nie tylko oraz naszego przewodzenia/nie m.in. prądu elektrycznego/nie i nie tylko, którego opór odpowiednio brak oporu maleje/nie, rośnie/nie ze wzrostem/ nie, spadkiem/ nie temperatury i nie tylko.

  7) naszego używania/nie plazmy, która w zależności od natężenia/nie, napięcia/ nie przepływającego/ nie prądu i nie tylko posiadania/ nie m.in. trzech/ nie i każdej innej liczby stanów m.in. przy bardzo małym/ nie, dużym/ nie i nie tylko m.in. natężeniu/ nie (czarny prąd), bez/ nie z/ nie emisji/ nie światła/ nie i nie tylko widzialnego/ nie, jak i przy zwiększonym/ nie, zmniejszonym/ nie i nie tylko, m.in. natężeniu, napięciu odpowiednio z brakiem natężenia, napięcia zaczynania/ nie kończenia/ nie wytwarzania/ nie światła i nie tylko, oraz gdy natężenie i odpowiednio brak natężenia, prądu przekracza/ nie pewną graniczną/n wartość, powstaje/nie i nie tylko m.in. łuk elektryczny/ nie taki jak m.in. przy spawaniu nie tylko 

  8) naszego używania/nie plazmy, która ma/nie możliwości/n utrzymania/n się w warunkach ziemskich/n, kosmicznych/n i nie tylko w stanie równowagi/n termicznej i każdej innej z otoczeniem i nie tylko, ponieważ obecne/n są/n zarówno przepływy i odpowiednio brak przepływów i nie tylko m.in. energii pomiędzy/n plazmą a otoczeniem, jak i nierównowagowe/n i nie tylko m.in. rozkłady/n parametrów fizycznych/ i każdych innych takich/n jak/n m.in. temperatura, ciśnienie, gęstość i skład i nie tylko 

  9) naszego używania/nie plazmy, która jest/nie taką substancją i nie tylko jak m.in. plazma i nie tylko, dla której pojęcie m.in. temperatury i nie tylko jako klasy równoważności/n układów i nie tylko m.in. termodynamicznych, traci/n sens w odniesieniu do m.in. układów niebędących/n w równowadze/n i nie tylko. W związku z tym, dla nierównowagowej plazmy można zdefiniować kilka różnych odpowiedników temperatury.

  10) naszego używania/nie plazmy, która jest/nie nierównowagowa i nie tylko oraz posiada/n możliwości/n zdefiniowania/n kilku/n i każdej innej liczby różnych/n, takich samych/n i nie tylko m.in. odpowiedników m.in. temperatur i nie tylko, które są/n oparte/n na m.in. średniej/n energii kinetycznej/n elektronów (tzw. temperatura elektronowa), średniej/n energii kinetycznej/n ruchu/n atomów i jonów i nie tylko, rozkładzie/n długości/n fali emitowanego/n światła/n (temperatura spektralna) oraz rozkładzie/n energii wzbudzeń/n atomów, cząsteczek i jonów i nie tylko (łącznie z ich stopniem jonizacji) oraz możliwości/n zróżnicowania od siebie nawzajem o kilka/n rzędów wielkości/n i nie tylko a przy tym w równie/n dużym/n, małym/n zakresie zmieniają/n się w przestrzeni/n zajmowanej/n przez m.in. plazmę i nie tylko, a także w czasie, półczasach, poza czasem i nie tylko np. w związku z przemieszczającymi/n się liniami wyładowań i nie tylko.

  11) naszego używania/nie plazmy oraz posiadania/n struktur o charakterze m.in. dyssypatywnym i nie tylko, w szczególności/n, różnice/n, podobieństwa/n i nie tylko m.in. temperatur i nie tylko mogą/n prowadzić/n do powstawania/n, zniszczenia/n i nie tylko struktury komórkowej, w której każda/n komórka jest/n otoczona/n przez m.in. warstwę podwójną/n i nie tylko, która w warstwie podwójnej/n od strony o wyższej/n, niższej/n temperaturze i nie tylko występuje/n warstwa o zwiększonej/n, zmniejszonej/n ilości (gęstości) jonów dodatnich/n, ujemnych/n, a od strony chłodniejszej/n, cieplejszej/n warstwa o zwiększonej/n zmniejszonej/n gęstości elektronów, pomiędzy którymi występuje/n obszar o zmniejszonej/n, zwiększonej/n gęstości/n jonów, elektronów i nie tylko oraz i ich możliwości/n posiadania/n formy ziarnistej/n, gładkiej/n, włóknistej/n i nie tylko występującej/n często/n, rzadko/n i nie tylko przy przepływie/n plazmy i nie tylko oraz n/c przepływania/ przez nas jak i jako plazma m.in. prądu i nie tylko, która jest/n prawie/n, całkowicie/n i nie tylko idealnym/n, niedobrym/n i nie tylko m.in. przewodnikiem i nie tylko, oraz n/c jak/n i jako/n m.in. plazma i nie tylko doznawania/n, odczuwania/n i nie tylko m.in. spadku/n, wzrostu/n napięcia/n, i nie tylko poprzez przepływanie/n przez różne/ podwójne/n warstwy i nie tylko.

  12) naszego używania/nie plazmy, która posiada/n i nie tylko m.in. ciekawą/n, nudną/n charakterystykę, jaką/n jest/n jej/n proporcjonalność/n w zachowaniu (plasma scaling), którą można/n przewidzieć/n na podstawie m.in. badań laboratoryjnych/n i nie tylko, które to przedstawiają/n zachowanie/n się i nie tylko m.in. plazmy i nie tylko, gdy zajmuje/n ona obszar tak wielki/n, mały/n jak galaktyka i nie tylko oraz może/n trwać/n ułamek/n sekundy w laboratorium jak i miliony/lat i nie tylko w skali galaktyki i nie tylko

  13) naszego tworzenia/n, używania/n, promowania/, niszczenia/n obalania/n i nie tylko m.in. teorii, idei i nie tylko na temat Kosmosu tzw. Teoria Elektrycznego Kosmosu, ze względu na elektryczny i magnetyczny charakter 

  14) naszego szacowania/n że w stanie/n plazmy i nie tylko znajduje/n się m.in. ponad/n mniej/n niż 99% tej części Wszechświata, która znajduje/n się w obszarze dostępnym/n dla ludzkiej/n, kosmicznej/ obserwacji takich jak m.in. gwiazdy i nie tylko składających/n się głównie z plazmy i nie tylko.

  15) naszego bycia/n i nie tylko m.in. ciałami stałymi, cieczami, gazami, płynami, ciałami pośrednimi, ciałami bezpostaciowymi, plazmą, kondensatem Bosego - Einsteina i kondensatem fermionów i nie tylko

  16) naszego używania/nie plazmy, która emanuje/n ze studni światła/n cienia/n wiekuistego/n z Centralnego Słońca Stwórcy Najwyższego i nie tylko 

  17) naszego używania/nie plazmy, która otacza/n wszystko/n co nas/n, innych/n otacza/n i nie tylko 

  18) naszego używania/nie plazmy, która jest/n prądem i nie tylko

  19) naszego używania/nie plazmy, która wyłącza/n, włącza/n i nie tylko m.in. EGO i nie tylko a włącza/n, wyłącza/n i nie tylko większą/n, mniejszą/n ilości i nie tylko m.in. miłości i nie tylko

   20) naszego karmienia/n, pojenia/n się i innych/ i nie tylko m.in. plazmą i nie tylko jak m.in. posiłkiem, napojem i nie tylko

  21) naszego używania/nie plazmy, która zna/n, dobro/n, zło/n i nie tylko, ponieważ/n energia nie posiada/n dualizmu i nie tylko  

  22) naszego używania/nie plazmy, która posiada/n możliwości/n materializowania/n dematerializowania/n i nie tylko

  23) naszego używania/nie plazmy, która nie posiada nic wspólnego z 

  technologią utylizacji, czy cięcia plazmą jak i odpowiednio posiadania z nimi rzeczy wspólnych/n i nie tylko 

  24) naszego używania/nie plazmy, która daje/n możliwość/n i nie tylko m.in. latania/n, wznoszenia/n, wpływania/n, nurkowania/n przemieszczania/n się i nie tylko

  25) naszego używania/nie plazmy, która ma/n możliwości czynienia/n wszystkiego/n, nawet to, o czym jeszcze nie wiemy odpowiednio wiemy i nie tylko

  26) naszego używania/nie plazmy, która jest/n wszystkim, co istnieje/n, przejawia/n się w tej/n m.in. gęstości grawitacyjnej i nie tylko jako m.in. człowiek i nie tylko oraz doświadczania samego siebie jako plazma, oraz n/c bycia/n narzędziem zmysłu plazmy do eksplorowania samego siebie/n, innych/n, oraz bycia/n potencjalnością wszystkiego, która przejawia/n w samej sobie wszystkie formy jak ruch, rozluźniania, relaks, odpuszczania, zbliża cię/n, innych i nie tylko do Plazmy, a ruch zaciskania, kontroli, samotności i beznadziejności (ego), oddala/n cię od Plazmy i odpowiednio przybliża do niej jako do źródła doświadczeń i nie tylko

  27) naszego używania/nie plazmy, która jest/n kodowana/n, blokowana/, usprawniana/n, pieczętowana, uzdrawiana/ i nie tylko przez m.in. kosmitów, żywych bogów, półbogów, boginie, wiedźmy, magów, Asurów, guru i nie tylko

  28) naszego używania/nie plazmy, która jest/n kodowana/n, blokowana/, usprawniana/n, pieczętowana, uzdrawiana/ i nie tylko przez m.in. kosmitów, żywych bogów, półbogów, boginie, wiedźmy, magów, Asurów, guru i nie tylko w celu późniejszego wykorzystania/n nas/n, innych/n naszych/n, i innych/n ciał i nie tylko jako do m.in. zamieszkania/n w nich i nie tylko

 • s_majda 23-05-2017 10:22:16

  Naszego otrzymywania/nie, darowania/nie, posiadania/nie, używania/nie, naprawiania, niszczenia  wszelkiego rodzaju plazmy m.in. do destrukcji i zniszczeń, do budowania rozmaitych sprzętów, urządzeń wojennych i takich służących do destrukcji na małą i na ogromną, nawet na kosmiczną, galaktyczną skalę. 

 • 11-07-2017 21:43:50

  Naszej/cudzej dostatecznej/nie m.in. wiedzy/nie m.in. o plazmie, czym ona na prawdę jest/nie, oraz naszego zastanawiania/nie się, że może być/nie dobra/nie, mieć/nie dobre/nie działanie/nie, ale i że również może/nie być/nie ona jak symbiot przylepiający/nie się do ciała, jak pasożyt, oraz że może być/nie lepkim/nie czynnikiem umożliwiającym/nie zahaczanie/nie się wzorców, programów, mechanizmów, technologii, przedmiotów, wirusów, oraz umożliwiającym/nie łatwiejsze/nie osadzanie/nie, wbijanie/nie się przedmiotów w energetykę, jeżeli m.in. ktoś ją zastosuje/nie do dobrych/nie celów.