Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Kult penisa u Dusz; wglądy jasnowidcze.

Przy internetowej stronie Modlitwa Inna Niż Wszystkie mamy prężne forum Link, z wieloma modlącymi się do Boga jasnowidzącymi osobami. Korzystamy również z terapii regresywnych. Nie dziwota więc, że pośród wielu ciągle przejawiających się tematów, jednym z ważniejszych jest kult penisa widoczny u wielu Dusz. We wglądach jakie mamy, świat Dusz przejawia się głównie jako Groteska, Farsa, Tragikomedia i nie tylko. To wszystko naraz Dusze promują i doświadczają w rozmaitych transach, hipnozach i w nieprzytomności alkoholowo-narkotycznej.

Jednym z objawów nieprzytomności, jest penis noszony przez Dusze kobiet, zwykle mających również wiele cech męskich w urodzie i zachowaniu. Ponieważ kobieta ani jej dusza takiego naturalnego atrybutu nie posiadają, to dusze nadrabiają to z nawiązką nosząc rozmaite wielkie doczepiane astralne penisy. Pisząc wielkie, mam na myśli metrowe, lub osiągające 150cm. Doczepiają je sobie, doklejają rozmaitymi technikami. Kobieta mająca problem z jajnikami, z macią, problem z zajściem w ciążę, ma Duszę, która nosi penis podniesiony ku górze. Wszelkie formy leczenia raka kobiecych narządów warto poprzedzić rozpoznaniem, jaki i jak wielki jest tu doczepiony penis. Jeśli Dusza usilnie lekceważy ciało kobiety, i jej seksualne przejawienia, to kobieta raczej na pewno nie będzie miała zdrowej tej sfery ani narządów. Innym objawem kultu penisa u Dusz kobiet jest uroda wiedźmy, lub samotność w życiu. Zarówno Dusza jak i sama kobieta mają wówczas wiele cech męskich, łącznie z problemami w funkcjonowaniu narządów seksualnych. A kolejnym wyróżnikiem w astralu jest wiedźmia miotła, będąc również symbolem prężącego się penisa. Kiedy Dusze kobiet nie prezentują już, wzniesionych ku górze symboli męskiej seksualności, to noszą je luźno zwisające aż do stóp. Jeśli zobaczymy kiedyś kobiecą Duszę z przywiązanym do nogi penisem, oznacza to, że dba ona o to, aby się nie potknąć o zawadzadło.

Astralne doczepiane penisy u mężczyzn są podobnej wielkości i montowane w identycznym celu. Tyle że tu mogą być jeszcze nakręcane, aby nie męczyć się ciągłą pracą na własnym sprzęcie.

Polecam czytelnikom obejrzenie wszystkich filmów, które tu są prezentowane. Łącznie z informacją o buddyjskich ślubowaniach, niejako narzucających powszechny obowiązek, posiadania penisów przez kobiety. 

Wiele wyjaśnień na temat monstrualnych astralnych penisów znajdziemy w książce J. Dulaure pt. ,,O bóstwach płodności, albo o kultach fallicznych” Link. Co ciekawe książka ma 130 stron przedmowy. Warto ją przeczytać, aby zrozumieć, że to co widzimy teraz w świecie Dusz, widzieli jasnowidzący, również 2-3 tysiące lat temu w innych kulturach starożytności. Na pierwszych stronach książki autor pyta się, czemu bożek ma penisa własnej wielkości? I czemu głównie kobiety przy nim majstrują. Kolejne 200 stron to odpowiedź, na te pytanie. Z wieloma wyjaśnieniami autora i komentatorów nie sposób się zgodzić. Ja podobnie jak wiele innych osób widzę ludzkie Dusze, i dane jest mi również zrozumienie wielu powodów, dla których Świat Dusz jest taki nieprzytomny.


Dodano : 02-01-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 355 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 09-04-2017 12:33:42

  ``Przysięgać na własne przyrodzenie, kładąc na nim rękę, oznaczało w krainach basenu morza Śródziemnego, dać największą gwarancę nienaruszalności  danej obietnicy``. Fragment książki pt ``O bóstwach płodności`` str. 216. Rozmaite problemy jakie mają ludzie z płodnością, mogą wynikać ze złamania obietnic, tyle że zapłata przychodzi w kolejnej inkarnacji Duszy. Jest cedowana na następców. 

 • s_majda 01-04-2018 14:22:32

  Czy niedziela palmowa jest przedłużeniem kultu fallicznego?[12:29:14] Karolina Blitek:

  [12:32:54] Małgorzata Krata: Możliwe, skoro w jedną niedzielę święci się palmę a w drugą jajka z kiełbasą.

  [12:33:07] Karolina Blitek: No, i jeszcze organizuje się konkursy "kto ma większą palmę"...

  [12:34:03] Małgorzata Krata: I rekordy ustalają. Ocenia się także kto ma ładniejsze jajka.