Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Seksualne trójkąty, wielokąty, haremy, orgie -modlitwa uwalniająca

Prosimy otwórz teraz Boże moje serce, duszę, całą naszą istotę i niech nastanie trwały czas naszej wiary.
Oddaliśmy już z moją Duszą z całą naszą istotą Bogu wszystkie nasze transy zachwytu, opory, kodowania, obciążenia, i blokady związane z wszelkimi tworzeniem i doświadczaniem przez nas i przez innych w całym wszechświecie m.in. rozmaitych seksualnych małżeńskich, pozamałżeńskich trójkątów, wielokątów, haremów, orgii, a w tym z własną płcią, oraz między gatunkowo i nie tylko tak, jakie kiedyś ściągnęliśmy do całej naszej istoty, Duszy i do bliźnich.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z wszelkimi naszym i cudzym tworzeniem i doświadczaniem przez nas i przez innych w całym wszechświecie m.in. rozmaitych seksualnych małżeńskich, pozamałżeńskich trójkątów, wielokątów, haremów, orgii, a w tym z własną płcią, oraz między gatunkowo i nie tylko tak.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z wszelkimi tworzeniem i doświadczaniem przez nas i przez innych w całym wszechświecie m.in. rozmaitych seksualnych małżeńskich, pozamałżeńskich trójkątów, wielokątów, haremów, orgii, a w tym z własną płcią, oraz między gatunkowo i nie tylko tak, które uniemożliwiają nam przyjazne relacje z sąsiadami, krewnymi, z otoczeniem naszego domostwa.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z wszelkimi tworzeniem i doświadczaniem przez nas i przez innych w całym wszechświecie m.in. rozmaitych seksualnych małżeńskich, pozamałżeńskich trójkątów, wielokątów, haremów, orgii, a w tym z własną płcią, oraz między gatunkowo i nie tylko tak, blokującymi nasze kości, stawy, mięśnie, nasz kręgosłup oraz czaszkę.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z wszelkimi tworzeniem i doświadczaniem przez nas i przez innych w całym wszechświecie m.in. rozmaitych seksualnych małżeńskich, pozamałżeńskich trójkątów, wielokątów, haremów, orgii, a w tym z własną płcią, oraz między gatunkowo i nie tylko tak, które ograniczają nas w naszej pracy zawodowej.

Fragmenty


Dodano : 05-06-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 729 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.