Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Biodra zbytnio szerokie (negatywne afirmacje)

Zauważyłem niepokojącą tendencję u moich szkolnych koleżanek oraz u innych pań. Wraz z upływem lat, niektóre znacząco powiększyły obwody bioder i talii, bez powiększania wzrostu.
Przyczyny da się łatwo ustalić w rodzeniu dzieci w uważnej analizie diety i w jej błędach. Bardzo często powodem grubszej sylwetki są inkarnacje Duszy w owady miodne np. w pszczoły lub trzmiele.

Podobnie grube uda mają również własne przyczyny omówione w tym artykule Link.
Chcę tu zwrócić uwagę na negatywne afirmacje i ich skutki dotyczące używania wobec siebie i innych słowa, określającego część ciała znajdującą się poniżej pleców, a zaczynającą się na tę samą literę co np. {d}eskorolki, {d}altonizm, {d}yskopatia.
Młode kobiety bywają nazywane niekiedy właśnie w sposób deprecjonujący je jako {d..}. Zwrotów językowych dotyczących umniejszania innych lub siebie za pomocą tego słowa {….} jest wiele.
-Fajne {….y}
-Młode {….}
-Chętne {….y} itp.
W rozumieniu osób tak wypowiadających się, oznaczać to może zainteresowanie seksem i to obustronnym. Językowo deprecjonują się również same kobiety. Możliwe, że te które mężczyzn nazywają per ``facet``. W tym przypadku małżeństwo lub parę tworzy ``Facet i jego {...}``. Jak zawsze cecha indywidualna kobiecego myślenia jest tu najbardziej istotna. Przykładem negatywnego mówienia i myślenia jest określanie siebie jako np. jako ``fajna {….}``. Jeśli kobieta ma męża a nie myśli o przytulaniu się z nim, lecz myśli o seksie na skalę przemysłową, to z upływem kolejnych inkarnacji duszy owo pragnienie bycia największą w okolicy {….ą} Link, materializować się może w posiadaniu, powiedzmy ….. zbyt szerokich bioder. 

 

 


Dodano : 13-06-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 784 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.