Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Małżeństwa z młodocianymi -modlitwa uwalniająca

Prosimy otwórz teraz Boże Dawco życia moje serce, duszę, całą naszą istotę i niech nastanie trwały czas naszej wiary.
Oddaliśmy już z moją Duszą z całą naszą istotą Bogu Dawcy Życia wszystkie nasze transy zachwytu, opory, kodowania, obciążenia, i blokady związane z wszelkimi tworzeniem i doświadczaniem przez nas i przez innych w całym wszechświecie m.in. rozmaitych seksualnych małżeńskich, pozamałżeńskich relacji i stosunków m.in. z młodymi kobietami, z dziewczynkami, z chłopcami i nie tylko tak, jakie kiedyś ściągnęliśmy do całej naszej istoty, Duszy i do bliźnich. Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z wszelkimi naszym i cudzym tworzeniem i doświadczaniem przez nas i przez innych w całym wszechświecie m.in. rozmaitych seksualnych małżeńskich, pozamałżeńskich relacji i stosunków m.in. z młodymi kobietami, z dziewczynkami, z chłopcami i nie tylko tak.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z wszelkimi tworzeniem i doświadczaniem przez nas i przez innych w całym wszechświecie m.in. rozmaitych seksualnych małżeńskich, pozamałżeńskich relacji i stosunków m.in. z młodymi kobietami, z dziewczynkami, z chłopcami i nie tylko tak, pochodzącymi ze skutków bycia prostytutką, alfonsem i burdelmamą.Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z wszelkimi tworzeniem i doświadczaniem przez nas i przez innych w całym wszechświecie m.in. rozmaitych seksualnych małżeńskich, pozamałżeńskich relacji i stosunków m.in. z młodymi kobietami, z dziewczynkami, z chłopcami i nie tylko tak, blokującymi i niszczącymi naszą istotę od czasu narodzin, od poczęcia, od dzieciństwa.Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z wszelkimi tworzeniem i doświadczaniem przez nas i przez innych w całym wszechświecie m.in. rozmaitych seksualnych małżeńskich, pozamałżeńskich relacji i stosunków m.in. z młodymi kobietami, z dziewczynkami, z chłopcami i nie tylko tak, blokujących materializację dostatku materialnego, pieniędzy, luksusu w naszym życiu.

Fragmenty obszernego tekstu.


Dodano : 16-06-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 694 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.