Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Urządzenia plazmatyczne, plazma - modlitwa

Prosimy otwórz teraz Boże Dawco życia moje serce, duszę, całą naszą istotę i niech nastanie trwały czas naszej wiary.
Oddaliśmy już z moją Duszą z całą naszą istotą Bogu Dawcy Życia wszystkie nasze transy zachwytu, opory, kodowania, obciążenia, i blokady związane z wszelkimi tworzeniem i doświadczaniem przez nas i przez innych w całym wszechświecie m.in. m.in. plazmy, oraz rozmaitych artefaktów, urządzeń plazmatycznych, a w tym pochodzących m.in. od Boga, od obcych cywilizacji, od kosmitów, od bóstw, bogów i nie tylko, które kiedyś ściągnęliśmy do całej naszej istoty, Duszy i do bliźnich.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z wszelkimi naszym i cudzym tworzeniem i doświadczaniem przez nas i przez innych w całym wszechświecie m.in. m.in. plazmy, oraz rozmaitych artefaktów, urządzeń plazmatycznych, a w tym pochodzących m.in. od Boga, od obcych cywilizacji, od kosmitów, od bóstw, bogów i nie tylko.Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne z związane z wszelkimi tworzeniem i doświadczaniem przez nas i przez innych w całym wszechświecie m.in. m.in. plazmy, oraz rozmaitych artefaktów, urządzeń plazmatycznych, a w tym pochodzących m.in. od Boga, od obcych cywilizacji, od kosmitów, od bóstw, bogów i nie tylko, a pochodzących z obcych cywilizacji energetycznych i materialnych.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z wszelkimi tworzeniem i doświadczaniem przez nas i przez innych w całym wszechświecie m.in. m.in. plazmy, oraz rozmaitych artefaktów, urządzeń plazmatycznych, a w tym pochodzących m.in. od Boga, od obcych cywilizacji, od kosmitów, od bóstw, bogów i nie tylko, blokującymi nasz mózg, móżdżek, nasze serce, nasz układ nerwowy.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z wszelkimi tworzeniem i doświadczaniem przez nas i przez innych w całym wszechświecie m.in. m.in. plazmy, oraz rozmaitych artefaktów, urządzeń plazmatycznych, a w tym pochodzących m.in. od Boga, od obcych cywilizacji, od kosmitów, od bóstw, bogów i nie tylko, blokującymi nasze 12 ciał aurycznych, 21 czakramów głównych, punkty akupunkturowe, meridiany.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z wszelkimi tworzeniem i doświadczaniem przez nas i przez innych w całym wszechświecie m.in. m.in. plazmy, oraz rozmaitych artefaktów, urządzeń plazmatycznych, a w tym pochodzących m.in. od Boga, od obcych cywilizacji, od kosmitów, od bóstw, bogów i nie tylko, pochodzącymi ze skutków budowania piramid, z propagowania magii i praktyk inicjacyjnych.Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne z związane z wszelkimi tworzeniem i doświadczaniem przez nas i przez innych w całym wszechświecie m.in. m.in. plazmy, oraz rozmaitych artefaktów, urządzeń plazmatycznych, a w tym pochodzących m.in. od Boga, od obcych cywilizacji, od kosmitów, od bóstw, bogów i nie tylko, tkwiących w naszej wzajemnej relacji z Tobą Boże dawco życia.Wiemy to i rozumiemy to, że wnosimy z moją duszą z całą naszą istotą boże światło i bożą Miłość w świat materialny najlepiej i najmocniej jak to jest możliwe, przeto każdy kolejny tydzień przeżyty przeze mnie tu na ziemi w zdrowiu z radością jest dla mnie i Duszy mojej oraz dla wszechświata cenny i wartościowy, bez jakichkolwiek wzorców, intencji, obciążeń, kodowań, transów, misji, argumentów związanych z wszelkimi naszym i cudzym tworzeniem i doświadczaniem przez nas i przez innych w całym wszechświecie m.in. m.in. plazmy, oraz rozmaitych artefaktów, urządzeń plazmatycznych, a w tym pochodzących m.in. od Boga, od obcych cywilizacji, od kosmitów, od bóstw, bogów i nie tylko.


Dodano : 22-06-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 1209 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.