Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Boże, czemu nie jesteśmy wszyscy jednakowi ? Rozmowa.

Mirka, 19:54Ja właśnie przed 20 min. uświadomiłam sobie, że jestem wstydliwa i zastanawiałam się jak to potraktować w modlitwie.

Sławomir Majda, 20:04Wkleiłem tematyczne Intencje Marcina````Stosunek do siebie - intencje do przemodlenia`` Link . Trzeba pytać Boga z czego każdy nasz wzorzec zachowań wynika i prosić o zmianę nastawień.

Małgorzata, 20:19Jakby każdy wyglądał jednakowo (w ramach danej płci) to by było sprawiedliwie. Wtedy wszyscy by zwracali uwagę tylko na charakter, umysł, inteligencje (lub jej brak). Nie byłoby tematu do rozważań nad cechami zewnętrznymi a i można byłoby się skupić na działaniu, pracowaniu głową bo to byłaby jedyne gwarantujące sukces

Sławomir Majda, 20:24 Nie było by jednak wtedy karmy. Miała byś jak w Chinach zbiorowy ślub. ``Panie Wojtku ta skośnooka kobieta z lewej od teraz to pana żona. Nie masz pan co marzyć o blondynkach, bo ich nie ma.

Małgorzata, 20:25, No i dobrze. Wzorce np bogiń, Matek boskich Link, nie urosłyby w siłę. Nie byłoby możliwości konkurencji. Trzeba zacząć tylko myśleć.

Sławomir Majda, 20:27 Jakoś Bóg nie wspiera unifikacji.

Małgorzata, 20:27Nikt by nikogo nie oceniał po wyglądzie

Sławomir Majda, 20:28 Można by wtedy mieszkać np u Jadzi 2 dni, a u Marysi tydzień i nikt by nie wiedział. Tylko po co? Te same kluski na obiad u obu, ten sam penis u wszystkich panów.

Małgorzata, 20:29 Nie. Bo mogłyby być różnice w charakterze i tak by się dobierali i się dopasowywali. Nikt by nikomu nie zazdrościł żony albo męża.

Sławomir Majda, 20:30 Dziś dajesz dziecko sąsiadce córkę a bierzesz od niej na rok inną.

Małgorzata, 20:30Nie

Sławomir Majda, 20:30 Jeśli dzieci to ``potwory`` lub niecnoty, można wtedy je uszlachetnić edukacją.

Małgorzata, 20:31 No to chociaż może te główne cechy, które są konkurencyjne to mogłyby być identyczne.

Sławomir Majda,20:32 Zgłoś Bogu postulat.

Małgorzata, 20:32 A tak to są za duże rozbieżności pomiędzy osobnikami a to napędza różne negatywne kwestie. No i jeszcze jakby wszyscy wyglądali prawie identycznie to Dusze nie mogłyby tak sobie hasać i np nie byłoby zdrad i mniej rozwodów- jak sąsiadka prawie identyczna Sławomir Majda, 20:38 Nie byłoby kóz, drzew, ryb, bakterii. Coś nie bardzo ta idea.

Małgorzata, 20:39Nie. W zakresie rodzaju, gatunku np ludzkiego.

Sławomir Majda, 20:39 Każda pani piersi ma na jedną miarę, włosy takie same.

Małgorzata, 20:40No właśnie.

Sławomir Majda, 20:40 Mądra tak samo.

Małgorzata, 20:40 Włosy można by inaczej czesać.

Sławomir Majda, 20:41 Znudziło by ci się szybko.

Małgorzata, 20:41 Mądra tak sam. Nie. Ja napisałam tylko o wyglądzie fizycznym hehe.

20:41 Makijaż od ucha do ucha dla wszystkich, wąsy takie same. W weź chłopa z kopalni albo dentystę no już inna muskulatura.

Karolina, 20:43Co jest niesprawiedliwego w tym, że ktoś wg. własnych wzorców wygląda ładniej/brzydziej zgodnie ze swoimi wyborami, niż ktoś inny? Np. Chciała poćpać i odradza się wcielenie po wcieleniu z mniejszą głową, bo i po co taka większa? Albo chciał ktoś upodobnić się do zwierzęcia po inkarnacjach w nie? Dusze dopiero narzekałyby, że to jest niesprawiedliwe, że im Bóg odebrał prawo do decydowania o swoim wyglądzie wg. własnej woli, która u jednostek się różni.

Małgorzata, 20:43Ta muskulatura to są cechy nad którymi mamy kontrolę i można je dowolnie kształtować-tak samo jak długość włosów, makijaż, ubiór.

Karolina no właśnie chodzi o to, że tylko Dusze o tym decydują a my nie mamy wpływu. No to znowu gdzie sprawiedliwość jeśli chodzi o wolę Duszy to jest jak Dusza chce, ale brak w tym jakiejkolwiek woli inkarnowanej laleczki-jest skazana na wybór Duszy. Jesli się urodzi z krótszą nogą to tylko z woli Duszy i nic się z tym nie zrobi choćby stanąć na głowie-a czy noga urośnie po oddaniu wzorców i karmy? No nie wiadomo. Dusza ma tą nogą przepracować swoją karmę i tylko swoją.

Sławomir Majda, 20:53Karolina -Cenne uwagi Gosiu. A wola osobowości?

Małgorzata, 20:54 Masz rację tylko biorąc pod uwagę interes Dusz.

Karolina, 20:57Ze strony Boga to jest sprawiedliwe, bo sprawiedliwość to mierzenie wszystkich równą miarą i wszystkim duszom daje te prawa do określania siebie równe. Ze strony duszy i wobec osobowości trochę mniej, ale jak się modlisz odzyskujesz tę utraconą sprawiedliwość. Rozgwiazdom nogi odrastają. Musiałabym się już doszukiwać w necie, a to by zajęło, ale czytałam kiedyś o odrośnięciu u człowieka, albo o eksperymentach nad tym. Można by jeszcze z dżinami pokombinować. Chociaż żeby całą kończynę miały odbudować... wątpię.

Małgorzata, 21:00 Nam dano kontrolę tylko nad doborem fryzury i długości owłosienia..no chyba że ktoś też nie posiada. Można też sobie kombinować z brodą, wąsami-to mężczyźni..ewentualnie jeszcze paznokcie bo tylko to rośnie cały czas i można dowolnie przycinać albo pomalować nad resztą nie ma się kontroli. No jeszcze waga-na to ma się wpływ (też nie zawsze bo się może Dusza uprzeć na nadwagę albo na trzymanie uroborosa Link wokół brzucha jako oponkę) i to tyle.

Karolina, 21:02Można iść pod skalpel, przy większych pieniądzach. Chwała chirurgii plastycznej. Bóg chyba by nie protestował. Byle nie zrobić z siebie monstrum, jak kobitki po 50-ciu zabiegach. Np. kobieta kot, i pan z rogami.

Małgorzata, 21:03 No właśnie mam wątpliwości czy iść pod skalpel, to nie czyni karmy i problemów-obawiam się, że tak... A jeszcze trzeba być bogatym

Karolina, 21:04Można wyciąć fragment nosa w którym w kodzie genetycznym masz umowy z innymi.

Małgorzata, 21:05 Hehe albo wyciąć czubek nosa w którym akurat była kopalnia wzorców i to też wszystko wróci w kolejnych inkarnacjach. Więc operacje to nie bardzo jakoś.

Karolina, 22:52 Z tym brakiem różnic w urodzie to idea, jak ze ślubowań Amitaby link , żeby ludzie byli identyczni i żeby nie było różnic w ich wyglądzie. „Dopóki będą różnice w urodzie ludzi i dusz nie osiągnę pełnego oświecenia.” W takiej wersji jakoś to ślubowanie wcześniej przed edycją było na stronie.

Agata, 09:08Jak by nie było różnorodności we wszystkich aspektach, to też indywidualność byłaby zagrożona. A jest przecież ego.

W Korei północnej jest np 8 rodzajów fryzury i tylko tak można obcinać włosy. W szkołach są/były mundurki, aby wyglądać tak samo. Jak Karolina pisze, aby byli identyczni, to w obozach np więźniowie mieli pasiaki. Specyficzny strój i np inne dodatki określają np grupy zawodowe, policja, wojsko ma mundury, księża mają sutanny. To zewnętrzne próby odróżnienia, czyli idea, aby wszyscy byli tacy sami, nie jest obca. Mam wrażenie, że np pszczoły czy inne żądłówki są takie same w ramach gatunku.

Ludzie też mogą się wydawać tacy sami dla innych gatunków.

W sensie też takim, jak np telefony czy inne sprzęty są różne, ale funkcję mają podobne, tylko czasem niektóre mają ich więcej lub są sprawniejsze, co też i czyni je droższymi. To usprawnianie i zwiększanie funkcjonalności można by potraktować jako formę rozwoju.

Zapisane w dniu 17-V-2019r


Dodano : 28-06-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 728 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 03-07-2017 18:14:41

  54. Naszej, a przez nas cudzej wiary/nie, przekonania/nie, że poprzez m.in. ewokowanie/nie, inwokowanie/nie, wzywanie/nie, wykorzystywanie/nie m.in. wszelkiego rodzaju, rang, płci  m.in. Dusz, duchów, demonów, istot, bytów, tworów, oraz ich imion m.in. zdobędziemy/nie m.in. wiedzę m.in. z nauk wyzwolonych/nie, 

  55. Naszego, a przez nas cudzego zdobywania/nie m.in. wiedzy m.in. z nauk wyzwolonych/nie.

  56. Naszej, a przez nas cudzej wiary/nie, przekonania/nie, że poprzez m.in. ewokowanie/nie, inwokowanie/nie, wzywanie/nie, wykorzystywanie/nie m.in. wszelkiego rodzaju, rang, płci  m.in. Dusz, duchów, demonów, istot, bytów, tworów, oraz ich imion m.in. ujrzymy/nie Dusze m.in. ludzi, którzy umarli/nie w grzechu i bez grzechu.

  57. Naszego, a przez nas cudzego oglądania/nie Dusz m.in. ludzi, którzy umarli/nie w grzechu i bez grzechu.

  58. Naszej, a przez nas cudzej wiary/nie, przekonania/nie, że poprzez m.in. ewokowanie/nie, inwokowanie/nie, wzywanie/nie, wykorzystywanie/nie m.in. wszelkiego rodzaju, rang, płci  m.in. Dusz, duchów, demonów, istot, bytów, tworów, oraz ich imion m.in. sprowadzimy/nie na kogoś m.in. choroby.

  59. Naszego, a przez nas cudzego sprowadzania/nie, wywoływania/nie, bycia/nie sprawcą m.in. chorób u innych Dusz, istot, bytów, tworów, oraz naszego, a przez nas cudzego leczenia/nie ich.

  60. Naszej, a przez nas cudzej wiary/nie, przekonania/nie, że poprzez m.in. ewokowanie/nie, inwokowanie/nie, wzywanie/nie, wykorzystywanie/nie m.in. wszelkiego rodzaju, rang, płci  m.in. Dusz, duchów, demonów, istot, bytów, tworów, oraz ich imion m.in. sprowadzimy/nie kogoś na ścieżkę kradzieży, oraz uczynimy/nie go złodziejem.

  61. Naszego, a przez nas cudzego stawania/nie się, bycia/nie m.in. złodziejem w wyniku m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie m.in. wszelkiego rodzaju, rang, płci  m.in. Dusz, duchów, demonów, istot, bytów, tworów, oraz ich imion

 • 08-07-2017 23:00:18

   62.         Naszej, a przez nas cudzej m.in. wiary/nie, przekonania/nie, że poprzez m.in. ewokowanie/nie, inwokowanie/nie, wzywanie/nie, wykorzystywanie/nie m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci
  i pochodzenia  m.in.
  Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko m.in. pogodzimy/nie zwaśnione/nie m.in. Dusze, duchy, demony, bóstwa, bogów, asurów, boginie, istoty, byty, twory, energie, oraz m.in. wywołamy/nie u nich m.in. miłość i nie tylko

  63.         Naszego, a przez nas cudzego m.in. wywoływania/nie miłości, godzenia/nie zwaśnionych m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii w wyniku m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie m.in. wszelkiego rodzaju, rang, płci  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  64.         Naszej, a przez nas cudzej m.in. wiary/nie, przekonania/nie, że poprzez m.in. ewokowanie/nie, inwokowanie/nie, wzywanie/nie, wykorzystywanie/nie m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci
  i pochodzenia  m.in.
  Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko m.in. sprowadzimy/nie wszystkich/nie tych, którzy utonęli/nie w morzu i nie tylko

  65.         Naszego, a przez nas cudzego m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie m.in. wszelkiego rodzaju, rang, płci  i pochodzenia m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko m.in. aby zyskać/nie zdolności/nie m.in. do sprowadzania/nie wszystkich/nie tych, którzy utonęli/nie m.in. w morzu

  66.         Naszej, a przez nas cudzej m.in. wiary/nie, przekonania/nie, że poprzez m.in. ewokowanie/nie, inwokowanie/nie, wzywanie/nie, wykorzystywanie/nie m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci
  i pochodzenia  m.in.
  Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko m.in. podporządkujemy/nie m.in. sobie/innym m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci  i pochodzenia m.in. Dusze, duchy, demony, bóstwa, bogów, asurów, boginie, istoty, byty, twory, energie i nie tylko

  67.         Naszego, a przez nas cudzego m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko m.in. aby zyskać/nie zdolności/nie m.in. do podporządkowywania/nie m.in. sobie/innym m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci  i pochodzenia m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii i nie tylko

  68.         Naszego, a przez nas cudzego m.in. składania/nie najpierw ofiar m.in. dla wszelkiego rodzaju, rangi, płci  i pochodzenia m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko, aby m.in. udobruchać/nie, wykorzystywać/nie i móc podporządkować/nie je m.in. sobie/innym m.in. za pomocą/nie m/in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie i nie tylko

  69.         Naszej, a przez nas cudzej m.in. wiary/nie, przekonania/nie, że możemy/nie m.in. zesłać/nie na siebie/kogoś m.in. dobre/nie duchy opiekuńcze/nie m.in. za pomocą/nie m/in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  70.         Naszego, a przez nas cudzego m.in. zsyłania/nie na siebie/kogoś m.in. dobrych/nie duchów opiekuńczych/nie m.in. za pomocą/nie m/in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion
  i nie tylko

  71.         Naszej, a przez nas cudzej m.in. wiary/nie, przekonania/nie, że możemy/nie m.in. wymuszać/nie m.in. rozdawanie/nie, przydzielanie/nie m.in. zaszczytów i godności dla zasłużonych/nie m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii i nie tylko m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  72.         Naszego, a przez nas cudzego m.in. wymuszania/nie m.in. rozdawania/nie, przydzielania/nie m.in. zaszczytów i godności dla zasłużonych/nie m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci
  i pochodzenia m.in.
  Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii i nie tylko m.in. za pomocą/nie m/in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci
  i pochodzenia  m.in.
  Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  73.         Naszej, a przez nas cudzej m.in. wiary/nie, przekonania/nie, że możemy/nie m.in. wywoływać/nie, kontrolować/nie m.in. bitwy, potyczki, waśnie, spory m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii i nie tylko m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci
  i pochodzenia  m.in.
  Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  74.         Naszego, a przez nas cudzego m.in. wywoływania/nie, kontrolowania/nie m.in. bitew, potyczek, waśni, sporów m.in. u wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii i nie tylko m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  75.         Naszej, a przez nas cudzej m.in. wiary/nie, przekonania/nie, że możemy/nie m.in. wywoływać/nie, kontrolować/nie m.in. gnicie/nie m.in. ran, części ciała i nie tylko m.in. u wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii i nie tylko m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  76.         Naszego, a przez nas cudzego m.in. wywoływania/nie, kontrolowania/nie m.in. gnicia/nie m.in. ran, części ciała i nie tylko m.in. u wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii i nie tylko m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  77.         Naszej, a przez nas cudzej m.in. wiary/nie, przekonania/nie, że możemy/nie m.in. zyskać/nie przychylność/nie, uznanie/nie m.in. u władców, królów i nie tylko, oraz m.in. u wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii i nie tylko m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  78.         Naszego, a przez nas cudzego m.in. zyskiwania/nie m.in. przychylności/nie, uznania/nie m.in. u władców, królów i nie tylko, oraz m.in. u wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii i nie tylko m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  79.         Naszej, a przez nas cudzej m.in. wiary/nie, przekonania/nie, że możemy/nie m.in. wzbudzać/nie, rozpalać/nie, utrzymywać/nie, kontrolować/nie m.in. miłość kobiet do mężczyzn i odpowiednio mężczyzn do kobiet, oraz m.in. u wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii i nie tylko m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  80.         Naszego, a przez nas cudzego m.in. wzbudzania/nie, rozpalania/nie, utrzymywania/nie, kontrolowania/nie m.in. miłości kobiet do mężczyzn i odpowiednio mężczyzn do kobiet, oraz m.in. u wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii i nie tylko m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  81.         Naszej, a przez nas cudzej m.in. wiary/nie, przekonania/nie, że m.in. możemy/nie m.in. teleportować/nie, przemieszczać/nie, zmieniać/nie miejsce położenia/nie m.in. róźnych przedmiotów, oraz pobytu m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii i nie tylko m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  82.         Naszego, a przez nas cudzego m.in. teleportowania/nie, przemieszczania/nie, zmieniania/nie miejsca położenia/nie m.in. różnych przedmiotów, oraz pobytu m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii i nie tylko m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  83.         Naszej, a przez nas cudzej m.in. wiary/nie, przekonania/nie, że m.in. możemy/nie uzyskać/nie m.in. poprawne/nie odpowiedzi na zadane/nie pytania i nie tylko dotyczące/nie m.in. spraw ziemskich/nie, związanych/nie z tajemnicami, boskością, stworzeniem/nie świata m.in. od Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii i nie tylko m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  84.         Naszego, a przez nas cudzego m.in. uzyskiwania/nie m.in. odpowiedzi na zadane/nie pytania i nie tylko m.in. dotyczące/nie m.in. spraw ziemskich/nie, związanych/nie z tajemnicami, boskością, stworzeniem/nie świata m.in. od wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii i nie tylko m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  85.         Naszej, a przez nas cudzej m.in. wiary/nie, przekonania/nie, że m.in. możemy/nie nauczyć/nie się, uzyskać/nie m.in. biegłość w sztukach, naukach, retoryce i nie tylko m.in. od wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii i nie tylko m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  86.         Naszego, a przez nas cudzego m.in. uczenia/nie się, uzyskiwania/nie m.in. biegłości w sztukach, naukach, retoryce i nie tylko m.in. od wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii i nie tylko m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  87.         Naszej, a przez nas cudzej m.in. wiary/nie, przekonania/nie, że m.in. możemy/nie zyskiwać/nie, tracić/nie m.in. honory i zaszczyty i nie tylko m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  88.         Naszego, a przez nas cudzego m.in. zyskiwania/nie m.in. honorów, zaszczytów i nie tylko m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  89.         Naszej, a przez nas cudzej m.in. wiary/nie, przekonania/nie, że m.in. możemy/nie zyskiwać/nie m.in. niewidzialność i nie tylko m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  90.         Naszego, a przez nas cudzego m.in. zyskiwania/nie m.in. niewidzialności i nie tylko m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  91.         Naszej, a przez nas cudzej m.in. wiary/nie, przekonania/nie, że m.in. możemy/nie zyskiwać/nie m.in. znajomość języków obcych/nie i nie tylko m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  92.         Naszego, a przez nas cudzego m.in. zyskiwania/nie m.in. znajomości języków obcych/nie i nie tylko m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  93.         Naszej, a przez nas cudzej m.in. wiary/nie, przekonania/nie, że m.in. możemy/nie zamieniać/nie m.in. metal/nie w złoto/nie, wino/nie w wodę/nie i odwrotnie/nie i nie tylko m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  94.         Naszego, a przez nas cudzego m.in. zamieniania/nie m.in. metalu/nie w złoto/nie, wina/nie w wodę/nie i odwrotnie/nie i nie tylko m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  95.         Naszej, a przez nas cudzej m.in. wiary/nie, przekonania/nie, że m.in. możemy/nie uzyskac/nie informacje na temat m.in. przyczyn upadku/nie duchowego/nie, moralnego/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii i nie tylko m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  96.         Naszego, a przez nas cudzego m.in. uzyskiwania/nie m.in. informacji na temat m.in. przyczyn upadku/nie m.in. duchowego/nie, moralnego/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii i nie tylko m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  97.         Naszej, a przez nas cudzej m.in. wiary/nie, przekonania/nie, że m.in. możemy/nie m.in. rozpętywać/nie, uciszać/nie, kontrolować/nie m.in. burze, deszcze, wiatry, grzmoty, sztormy, zjawiska pogodowe/nie i nie tylko m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  98.         Naszego, a przez nas cudzego m.in. rozpętywania/nie, uciszania/nie, kontrolowania/nie m.in. burz, deszczu, wiatrów, grzmotów, sztormów, zjawisk pogodowych/nie i nie tylko m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  99.         Naszej, a przez nas cudzej m.in. wiary/nie, przekonania/nie, że m.in. możemy/nie m.in. usłyszeć/nie, poznać/nie m.in. myśli wrogów/nie, oraz pokrzyżować/nie ich/nie plany m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  100.     Naszego, a przez nas cudzego m.in. nasłuchiwania/nie, poznawania/nie m.in. myśli wrogów/nie, oraz naszego, a przez nas cudzego m.in. krzyżowania/nie im planów m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  101.     Naszej, a przez nas cudzej m.in. wiary/nie, przekonania/nie, że m.in. możemy/nie m.in. doprowadzić/nie m.in. wodę/nie do wrzenia/nie m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  102.     Naszego, a przez nas cudzego m.in. doprowadznia/nie m.in. wody/nie do wrzenia/nie m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  103.     Naszej, a przez nas cudzej m.in. wiary/nie, przekonania/nie, że m.in. możemy/nie m.in. nauczyć/nie się, używać/nie m.in. hiromancji/nie, piromancji/nie m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  104.     Naszego, a przez nas cudzego m.in. uczenia/nie się, używania/nie m.in. chiromancji/nie, piromancji/nie m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  105.     Naszej, a przez nas cudzej m.in. wiary/nie, przekonania/nie, że m.in. możemy/nie m.in. zmieniać/nie, utrzymywać/nie, kontrolować/nie m.in. kształty, kolory, wygląd, cechy i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz przedmiotów i nie tylko, tak aby utożsamiały/nie się do zmiany/nie, m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  106.     Naszego, a przez nas cudzego m.in. zmieniania/nie, utrzymywania/nie, kontrolowania/nie m.in. kształtów/nie, kolorów, wyglądu, cech i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz przedmiotów i nie tylko, tak aby utożsamiały/nie się do zmiany/nie, m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  107.     Naszej, a przez nas cudzej m.in. wiary/nie, przekonania/nie, że m.in. możemy/nie m.in. dowiedzieć/nie się m.in. gdzie przebyw 08-07-2017 23:06:52

  108.Naszego, a przez nas cudzego m.in. dowiadywania/nie się m.in. gdzie przebywają/nie, żerują/nie m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci, wielkości, długości i pochodzenia m.in. węże, robale i nie tylko m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  109.Naszej, a przez nas cudzej m.in. wiary/nie, przekonania/nie, że m.in. możemy/nie m.in. przemieniać/nie, przekształcać/nie m.in. ludzi/nie, zwierzęta/nie i nie tylko m.in. we wszelkiego rodzaju, rangi, płci, wielkości, długości i pochodzenia m.in. zwierzęta i nie tylko m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  110.Naszego, a przez nas cudzego m.in. przemieniania/nie, przekształcania/nie m.in. ludzi/nie, zwierząt/nie i nie tylko m.in. we wszelkiego rodzaju, rangi, płci, wielkości, długości i pochodzenia m.in. zwierzęta i nie tylko m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  111.Naszej, a przez nas cudzej m.in. wiary/nie, przekonania/nie, że m.in. możemy/nie m.in. zamieniać/nie m.in. miejscami pobytu/nie m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia m.in. ludzi/nie, zwierzęta/nie i nie tylko m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  112.Naszego, a przez nas cudzego m.in. zamieniania/nie m.in. miejscami pobytu/nie m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia m.in. ludzi/nie, zwierząt/nie i nie tylko m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  113.Naszej, a przez nas cudzej m.in. wiary/nie, przekonania/nie, że m.in. możemy/nie m.in. uczynić/nie m.in. swoimi/nie żołnierzami/nie m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia m.in. ludzi/nie, zwierzęta/nie i nie tylko m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  114.Naszego, a przez nas cudzego m.in. czynienia/nie m.in. swoimi/nie żołnierzami/nie m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia m.in. ludzi/nie, zwierząt/nie i nie tylko m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  115.Naszej, a przez nas cudzej m.in. wiary/nie, przekonania/nie, że m.in. możemy/nie m.in. zyskać/nie wiedzę/nie na temat m.in. każdej/nie kradzieży/nie, jaka się dokonała/nie i nie tylko m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  116.Naszego, a przez nas cudzego m.in. zyskiwania/nie wiedzy/nie na temat m.in. każdej/nie kradzieży/nie, jaka się dokonała/nie i nie tylko m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

  117.Naszej, a przez nas cudzej m.in. wiary/nie, przekonania/nie, że m.in. możemy/nie m.in. zyskać/nie wiedzę/nie na temat m.in. każdej/nie kradzieży/nie, oszustw, niegodziwości, czynów zgodnych/nie z prawem, jakie się dokonały/nie i nie tylko, m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko

   

  118.Naszego, a przez nas cudzego m.in. zyskiwania/nie wiedzy/nie na temat m.in. każdej/nie kradzieży/nie, oszustw, niegodziwości, czynów zgodnych/nie z prawem, jakie się dokonały/nie i nie tylko, m.in. za pomocą/nie m.in. ewokowania/nie, inwokowania/nie, wzywania/nie, wykorzystywania/nie i nie tylko m.in. wszelkiego rodzaju, rangi, płci i pochodzenia  m.in. Dusz, duchów, demonów, bóstw, bogów, asurów, bogiń, istot, bytów, tworów, energii, oraz ich imion i nie tylko