Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Prostytucja – co oddać Bogu w pokłonie?

Kwestie techniczne dotyczące idei oraz budowania zdań przy pracy z intencjami.
Art ,,800 intencji do oczyszczenia” Link
,,Budowanie obszernych Intencji i modlitw. Rozmowa Skype o technice " Link 
,,Schemat 1 zdaniowy do intencji. " Link
Słowo (--nie) dodane przy pracy z intencjami do jakiegoś słowa oznacza, że warto je wymienić jako przeciwieństwo lub a nawet samodzielnie już w trakcie znaleźć i wypowiedzieć dowolne synonimy jakie się nasuwają na myśl razem z ich przeciwieństwami. 
np. -- bycia biedakami, chorymi dobrze jest powiedzieć również z jego przeciwieństwem
--bycia biedakami, chorymi, --nie byciabiedakami, chorymi
Pozwala to od razu maksymalnie szeroko ruszyć dany wzorzec w odmiennych aspektach, również w jego przeciwieństwie. Warto też wiedzieć- że Dusze często myślą, twierdzą, że one nie mają takich przeciwnych wzorców np. że nie są bałwochwalcami jak w danym przypadku (danym słowie).
Inny przykład:
Dusza kobiety zaprzecza byciu kiedyś złą matką. Więc dodanie tu słowa przeczenia - nie bycia złą matką pozwolić jej może na zrozumienie stanu w jakim się znajduje. 
Bycie złą matką, --nie bycia złą matką--
"-Ależ skąd nigdy w życiu! To przecież są nie moje wzorce. To co ja robię jest moją prywatną sprawą".[-Nader często mówi lub myśli o sobie dusza.]

Seksowne/nie odzienia, przebrania, kostiumy, spódnice, sukienki, bluzki, maski, szale, boa, okrycia wierzchnie
Biżuteria, łańcuszki, kolczyki, pierścienie, wisiory, naszyjniki, pierścienie, bransoletki,
Buty, szpilki, koturny, kozaczki
Bielizna, podwiązki, kabaretki, pończochy, staniki, majtki, koszule, piżamy
Pasy cnoty, tubusy na penisy-nasze i cudze
Pejcze, bicze, narzędzia do krepowania, gadżety erotyczne, wibratory, narzędzia tortur, inne akcesoria
Łóżka w tym do masażu, pościele, miejsca do uprawiania seksu
Nakrycia głowy do zasłaniania łysiny i nie tylko, peruki, chustki, treski, czapki, brzytwy, nożyki, żyletki, nożyczki, golarki
Makijaże, kosmetyki, pudry, pachnidła, środki do ukrywania/maskowania niedoskonałości itp.
Narkotyki, alkohole, trunki, eliksiry a w tym miłości, trucizny, butelki, szkła, igły, strzykawki
Konkursy piękności/brzydoty, różne inne konkursy, zawody, rywalizacje
Rywali, rywalki, ofiary, sprawców, alfonsów, burdelmamy, sutenerów, klientów, dzieci, ciąże, aborcje
Burdele nasze i cudze
Tatuaże, ozdoby ciała, malunki na ciałach
Blizny, rany, choroby a w tym weneryczne, przenoszone drogą płciową, różne pasożyty, grzyby, wszy
Filmiki, gazetki, obrazki a w tym takie które pokazują kreatywność
Pozy, wyrazy twarzy, mimikę, gestykulację, sposób mówienia, chodzenia
Inicjacje, zobowiązania, umowy, obietnice
Spisała Małgorzata Krata


Dodano : 12-08-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 1321 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 14-09-2019 13:52:22

  Zapachy zapamiętane z czasów prostytucji

 • s_majda 01-10-2019 08:56:23

  Kusząca nogami - w języku Quiche tak określana jest prostytutka. 

 • s_majda 01-10-2019 22:59:33

  Karolina, Może nie wszystko wynika z karmy z poprzednich wcieleń, albo ktoś lubił sztuki walki i zadawanie bólu tymi kończynami. Biorąc pod uwagę opcję bezpośredniego zwrotu karmy np. sytuacje, że ktoś ma uszkodzone organy, bo sam kiedyś innych torturował i niszczył u innych te same części ciała. Krzywe nogi to zawsze jakoś nierówno rozłożony ciężar. Niektóre mięśnie słabsze. Może po garbieniu się (przy tym chyba najpierw dysfunkcja czakry serca). Albo psychosomatycznie, że ktoś nie może znaleźć balansu w życiu. Chociaż połowa diagnoz psychosomatyki jakoś do mnie nie trafia. Niektóre wydają się być trafne inne nie. Bo jak wyleczyć np. skolioze odzyskaniem balansu, bez ćwiczeń, a nie od razu wiadomo której sfery się jego brak tyczy. Wcześniej myślałam, że jak kobiecie podobają się u mężczyzn koślawe nogi (są i takie gusta) to po karmie zoo, bo np. Jelenie i inna zwierzyna takie mają. Albo że u duszy wywala jakiegoś zwierzaka. Ja mam trochę koślawe w zależności od tego jak sobie stanę, a we wglądach jak kiedyś wstawiłam zdjęcie na którym to było bardziej widoczne pokazała się jakaś koza, albo antylopa czy coś z tej rodziny. I Natalia dociekała, że skoro energia seksualna płynie przez nogi to może ich krzywizny są z wcześniejszych nadużyć w tej sferze.

  Małgorzata, 17:45Zrozumiałam, że Indianie Quiche tak mówili na prostytutki. Może w tamtej kulture tym się odznaczały, że np eksponowały w jakiś konkretny sposób. Każda epoka ma swoje symbole rozpoznawcze. Mogły też te nogi ozdabiać, malować w rozpoznawczy sposób.

  Karolina, 17:59Na przestrzeni wieków ewoluowało też podejście ubioru kobiet i odkrywanie zaczynało się stopniowo dopiero kiedy zaczynano stwierdzać, że może jednak lepiej nie kisić się w zakrytych strojach niedawno temu to w takim wypadku. Środowisko może wymuszało na kobietach zakrywanie się, jak w islamie (wątpliwe). Nie widze innego powodu z którego odkryte nogi miałyby być nie wporządku, ani naginaniem obyczajów. W niektórych kulturach był zachwyt nad prostytucją, jak przy sakralnej. Ogólnie nawet kurtyzany muszą być wystrojone i raczej urodziwe. No to może to powiedzenie to sposób na stwierdzenie, że ta kobieta ma jakąś kuszącą nieodpartą urodę. Nie mówię, że etykę. Z nogami też tak jak piszesz. Bo kładziono nacisk żeby były wystrojone na 10-tą stronę.

  Małgorzata, 18:23Kusi tych co mają nie poukładane we własnej sypialni albo z wzorcami. Kiedy ma aktywne wzorce satyra to wszystko na niego działa, byle podnieta i mruganie rzęsami. Jak Dusza ma tłumy niewyżytych celibantów w karmie to też wodzą oczami za wszystkim co się rusza na kobiecych nogach. To wywalają braki seksu w istocie u męskiej Duszy.

  Dalej kobieta kusi jeśli np w astralu nosi stroje prostytutki. Sama inkarnacja nie stroni a jakoś chodzą za nią panowie.

  (Mogą też chodzić żeby odzyskać obcięte klejnoty) Kiedy będzie kobieta Matką Boską to tak samo, przyciąga mężczyzn, jest wzrokiem pożerana-inkarnacja nie wie czemu, a temu, że Dusza w astralu nie jest święta.

  Odnośnie prostytucji to bywało różnie, zależnie od epoki.

  W Egipcie nie było to aż tak piętnowane, znany jest przykład, gdy jeden z Faraonów posłał córkę do burdelu ale z powodów politycznych, mianowicie miała ona wyciągać informacje od bogatych klientów. Podobny proceder był też w nowozytnosci, że prostytutki także wyciagały wieści od żołnierzy, dowódców np Niemców.

  W Rzymie z kolei prostytutka miała ciężkie życie. Były często bite i poniżanie.

  Wiele prostytutek tych międzywojennych wokalno zarabiać ciałem, bo nie chciały się uczyć. Wiele było analfabetkami a z koleżanek, które chciały się wycofać z fachu śmiały się, że brakuje im urody i dlatego chcą innego życia. 

  We Francji (chyba) był zwyczaj, że prostytutki z czasu wojny były tzw "matkami chrzestnymi"dla danego mężczyzny, to oznaczało, że wybierały sobie żołnierza, ktory miał u nich gratisowe usługi.

  Dodatkowo w czasie wojny prostytutki stanowiły istną broń biologiczną bo podsyłano te chore, z chorobami wenerycznymi obcemu wojsku celem zarażania. O tym się akurat milczy i jakoś żadna nie dostała orderu za zasługi wojenne..

 • s_majda 07-06-2020 14:38:15

  Serial ``Carnivale`` naturalistycznie pokazuje realia życia sprzed 100lat. Odcinek piąty opowiada o skutkach kuszenia m.in. nogami w celach zarobkowych. 

 • s_majda 10-01-2021 09:32:41

  W książce pt.: ``Pantaleon i wizytantki`` opisano, że armia płaci 10 prostytutkom za usługi. Dobrano je do specjalnego odziału, pod względem wydajności. Kapitan prowadzący grupę, dostał polecenie dobrania kolejnych 5 pań pod kątem atrakcyjności wizualnej.