Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Toksyczne środowiska – modlitwa

Autorka Natalia Wawrowska

Otwórz proszę Boże moje serce i moją duszą, na wszystkie pozytywne rezultaty tej mojej modlitwy.
Jestem wolna, wolna jest także moja dusza od toksycznych, szkodliwych środowisk, od przebywania od nich, tworzenia ich i ich podtrzymywania.
Nie muszę nigdy więcej marnować swojego czasu i cennych energii mojej duszy na toksyczne, szkodliwe środowiska, na wszystkich ich członków, zarządców, strażników na ich podtrzymywanie, przebywanie w nich.
Boże miłością twoją, uwolnij mnie i moją duszą od wszystkich moich i mojej duszy zobowiązań, umów, przyrzeczeń, obietnic, ślubowań, od wszystkich naszych intencji, nawyków i potrzeb które sprawiają, że tkwię z moją duszą w toksycznych, szkodliwych środowiskach, niszczących mnie i moją duszę, naszą radość i zdrowie. Prosimy teraz Boże o Twój sprawiedliwy i słuszny sąd nad nami a wszystkimi członkami toksycznych, szkodliwych środowisk, w których tkwię jeszcze ja i moja dusza i daj nam proszę wszystkim całkowitą wolność, pozwól proszę, byśmy rozeszli się w swoje strony bez żalów, bez obwiniania.
Wspólnie z moją duszą przepraszamy Cię teraz Boże i wszystkie istoty, że przebywałyśmy w toksycznych, szkodliwych środowiskach, że je podtrzymywałyśmy, tworzyłyśmy.
Uwolnij nas proszę, Boże, swą potęga od wszystkich istot ze szkodliwych środowisk, od ich toksycznego wpływu na mnie i na moją duszę. Uwolnij nas proszę Boże Dawco Życia od wszystkich środowisk m.in. toksycznych, alkoholowych, narkotycznych, zażywających cokolwiek, a w tym środowisk tantrycznych, wszelkich sekt religijnych, bałwochwalczych. Nie muszę się z moją duszą otaczać takimi istotami, nie muszę z nimi przebywać, kłaniać się im, wiem że mocą Boga jesteśmy z moją duszą od nich trwale wolne.
Uwolnij nas Boże Dawco Życia od wszystkich toksycznych, szkodliwych środowisk, w których tkwimy jeszcze z moją kochaną duszyczką, od środowisk o destrukcyjnych energiach, wibracjach, oddziaływaniach takich jak fioletowy płomień i wszelkie inne kolory płomień, biały astral, od fioletowego Beliala, od astralnych i inkarnowanych bogów, od działań bóstw egipskich a w tym Ra, Ozyrysa, Izydy, Anubisa, Setha i nie tylko ich. Niesiona wiarą i nadzieją ja i moja dusza, oddajemy ci wszystkie inicjacje w te wymienione i nie tylko te grupy, struktury, wszystkie ich oddziaływania. Proszę Cię Boże, uzdrów również wszystkich awatarów mojej przyjacielskiej duszy, które to wikłały ją w te i inne struktury.
Uwolnij nas, błagamy Boże, od wszelkich skutków przebywania w toksycznych, szkodliwych środowiskach, które to odcisnęły swe bolesne piętno na naszych czakramach, ciałach i warstwach aurycznych, punktach akupunkturowych, meridianach, idzie, pingali, szuszumie, kundalini, na naszym serduszku, na wszystkich naszych energiach, włącznie z DNA i RNA i nie tylko ich.
Uwolnij nas proszę Boże, od wszystkich destrukcyjnych, szkodliwych środowisk w których jest pełno krzyku, wrzasku, złości, wzajemnego oskarżania, gdzie szerzy się strach i zniszczenie i daj nam proszę odczuć, wolność od wszystkich takich uwikłań. Boże uwolnij nas prosimy, od wszystkich istot, które w podobnych środowiskach przebywają, które nimi zarządzają, sterują, kierują. Uwolnij nas proszę od wszelkich innych istot, które nie potrafią mówić z miłością, które nie mają serca dla innych i dla nas, które kierują się strachem, lękiem i się nimi napędzają. Uwolnij nas proszę, Boże od wszystkich naszych utrzymywanych przez nas i innych istot intencji, nawyków, potrzeb i wzorców kierowania się, życia strachem, lękiem, niepewnością. Nie muszę ja, ani moja dusza w taki sposób żyć, taki negatywnymi uczuciami się kierować a w ich miejsce, prosimy daj nam wszystko lepsze, świetliste i dobre.
Uwolnij nas proszę Boże, od wszystkich struktur haremowych, od wszystkich burdeli od wszystkich alfonsów i burdelmam, które próbują jeszcze mną kierować, oddziaływać na mnie i na moją duszę. Proszę, skasuj teraz, twoją mocą wszystkie nasze wzajemne umowy, zobowiązania, przysięgi, ślubowania, inicjacje i wszelkie skutki, jakie jeszcze nie pozwalają nam być wolnymi.
Uwolnij nas proszę Boże, od wszystkich destrukcyjnych, szkodliwych środowisk, satanistycznych, lucyferańskich, magicznych, skupionych wokół diabłów, szatanów, Lucyfera, demonów, wiedźm, modliszek i nie tylko takich istot - prosimy rozwiąż między nami wszelkie umowy, ślubowania, zobowiązania, przysięgi, inicjacje jakie jeszcze niewolą moją cudowną duszę, jakie jeszcze negatywnie oddziałują na mnie i uwolnij nas proszę od wszystkich istot przebywających, tworzących, podtrzymujących owe środowiska.
Akceptuję Boga i jego obecność w moim życiu, i to co niewinnego, dobrego robi również ma dusza, ma przyjaciółka, akceptuję wszelkie przejawienia działań Boga w naszym wspólnym życiu, doświadczaniu. Daj nam proszę, wszystko co lepsze, wartościowsze od takich i im podobnych środowisk, otocz nas proszę jaśniejszymi, doskonalszymi istotami, mających pozytywny wpływ na mnie i na moją duszę.
Dziękujemy ci Boże Dawco Życia, z mą duszą, za całe dokonane przez Ciebie dzieło.


Dodano : 16-08-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 289 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.