Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Strumień łask finansowych - modlitwa wspierająca

Fragmenty obszernego tekstu 

Światłości, proszę otwórz moje serce i duszę.
Prowadź Boże mnie i Duszę moją zawsze drogą sprawiedliwego i światłem jak lekiem najwłaściwszym uzdrawiaj, mnie i moją duszę. 
Zawsze stoję z moją duszą bezpieczny, w strumieniu Bożych finansowych, zdrowotnych, i duchowych Łask, oraz Bożych finansowych, zdrowotnych, i pieniężnych Darów przeznaczonych dla nas.
Tam gdzie jestem z moją duszą, strumień Bożych finansowych, zdrowotnych, i duchowych Łask, oraz Bożych finansowych, zdrowotnych, i pieniężnych Darów przeznaczonych dla nas, jest zawsze szeroki, ogromny, bezgraniczny.
Mocno i wytrwale z moją duszą przebywamy zawsze, w strumieniu Bożych finansowych, zdrowotnych, i duchowych Łask, oraz Bożych finansowych, zdrowotnych, i pieniężnych Darów przeznaczonych dla nas. Tak jak daję, tak samo otrzymuję. Jestem istotą boskiej światłości, zatem strumień Bożych finansowych, zdrowotnych, i duchowych Łask, oraz Bożych finansowych, zdrowotnych, i pieniężnych Darów dociera do mnie zawsze, i chętnie przebywamy w nim, wspólnie z moją duszą. Zaakceptowałem, że strumień Bożych finansowych, zdrowotnych, i duchowych Łask, oraz Bożych finansowych, zdrowotnych, i pieniężnych Darów przeznaczonych dla mnie, jest zawsze i wszędzie dostępny również dla każdego.
Jesteśmy zawsze z duszą bezpieczni przebywając i oczyszczając się, w strumieniu Bożych finansowych, zdrowotnych, i duchowych Łask, oraz Bożych finansowych, zdrowotnych, i pieniężnych Darów przeznaczonych dla nas. Przejawiam się zawsze w strumieniu Bożych finansowych, zdrowotnych, i duchowych Łask, oraz Bożych finansowych, zdrowotnych, i pieniężnych Darów, niezależnie od moich rodziców, małżonków i dzieci. Pozwalam im wszystkim korzystać z całej obfitości wszechświata.
Żyję, działam tak, aby przebywać zawsze w strumieniu Bożych finansowych, zdrowotnych, i duchowych Łask, oraz Bożych finansowych, zdrowotnych, i pieniężnych Darów przeznaczonych dla mnie i dla mojej duszy. Tak jak daję, tak samo otrzymuję.
Przebywam zawsze z moją duszą, w strumieniu Bożych finansowych, zdrowotnych, i duchowych Łask, oraz Bożych finansowych, zdrowotnych, i pieniężnych Darów przeznaczonych dla nas, bo szatą moją jest światło pochodzące od stwórcy, boża miłość, ufność, miłosierdzie. Zawsze przebywam z moją duszą, w strumieniu Bożych finansowych, zdrowotnych, i duchowych Łask, oraz Bożych finansowych, zdrowotnych, i pieniężnych Darów będąc też zawsze szczęśliwym, witalnym i zdrowym.
Przepraszam Boże za siebie i duszę, że tak długo przebywaliśmy tam, gdzie nie było łaski, miłosierdzia, przebaczenia i miłości dla siebie oraz innych. Zawsze przebywam z moją duszą, w strumieniu Bożych finansowych, zdrowotnych, i duchowych Łask, oraz Bożych finansowych, zdrowotnych, i pieniężnych Darów, wdrażając je ciągle w moje życie codzienne. Jestem wolny od intencji, nawyków i potrzeb poprawiania doskonałych i rozumnych Bożych finansowych, zdrowotnych, i duchowych Łask, Bożych finansowych, zdrowotnych, i pieniężnych Darów. Zawsze przebywam z moją duszą, w strumieniu Bożych finansowych, zdrowotnych, i duchowych Łask, oraz Bożych finansowych, zdrowotnych, i pieniężnych Darów zdobiąc nimi moje życie, i wszystkie moje dokonania.  

 


Dodano : 30-12-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 727 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.