Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Struktury mafijne oparte na ...- intencje do przemodlenia

Kwestie techniczne dotyczące idei oraz budowania zdań przy pracy z intencjami.
Art ,,800 intencji do oczyszczenia” Link
,,Budowanie obszernych Intencji i modlitw. Rozmowa Skype o technice " Link 
,,Schemat 1 zdaniowy do intencji. " Link
Słowo (--nie) dodane przy pracy z intencjami do jakiegoś słowa oznacza, że warto je wymienić jako przeciwieństwo lub a nawet samodzielnie już w trakcie znaleźć i wypowiedzieć dowolne synonimy jakie się nasuwają na myśl razem z ich przeciwieństwami. 
np. -- bycia biedakami, chorymi dobrze jest powiedzieć również z jego przeciwieństwem
--bycia biedakami, chorymi, --nie byciabiedakami, chorymi
Pozwala to od razu maksymalnie szeroko ruszyć dany wzorzec w odmiennych aspektach, również w jego przeciwieństwie. Warto też wiedzieć- że Dusze często myślą, twierdzą, że one nie mają takich przeciwnych wzorców np. że nie są bałwochwalcami jak w danym przypadku (danym słowie).
Inny przykład:
Dusza kobiety zaprzecza byciu kiedyś złą matką. Więc dodanie tu słowa przeczenia - nie bycia złą matką pozwolić jej może na zrozumienie stanu w jakim się znajduje. 
Bycie złą matką, --nie bycia złą matką--
"-Ależ skąd nigdy w życiu! To przecież są nie moje wzorce. To co ja robię jest moją prywatną sprawą".[-Nader często mówi lub myśli o sobie dusza.] 

Naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, doświadczania, zwalczania, podtrzymywania, penetrowania, śledzenia rozmaitych struktur, układów, organizacji i nie tylko ich o charakterze m.in. mafijnym, przestępczym, zbrodniczym ale też i m.in. religijnym, bałwochwalczym, gospodarczym i nie tylko w oparci o matryce dusz, o indywidualne cechy dusz, istot, ludzi, w oparci o dary Boga, dary i obietnice bóstw, bogów, bogiń i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków.
Naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, doświadczania, zwalczania, podtrzymywania, penetrowania, śledzenia rozmaitych struktur, układów, organizacji i nie tylko ich o charakterze m.in. mafijnym, przestępczym, zbrodniczym ale też i m.in. religijnym, bałwochwalczym, gospodarczym i nie tylko w oparciu o naszą i cudzą wysoką samoocenę, o szlachetne nawet boskie pochodzenie społeczne, o nasze i cudze wysokie ilorazy intelektualne o nasze i cudze znajomości właściwych osób i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków.
Naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, doświadczania, zwalczania, podtrzymywania, penetrowania, śledzenia rozmaitych struktur, układów, organizacji i nie tylko ich o charakterze m.in. mafijnym, przestępczym, zbrodniczym ale też i m.in. religijnym, bałwochwalczym, gospodarczym i nie tylko w oparciu o rozmaite inicjacje, kodowania, ślubowania, umowy, porozumienia, poprzez wszelkie formy zniewoleń i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków.
Naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, doświadczania, zwalczania, podtrzymywania, penetrowania, śledzenia rozmaitych struktur, układów, organizacji i nie tylko ich o charakterze m.in. mafijnym, przestępczym, zbrodniczym ale też i m.in. religijnym, bałwochwalczym, gospodarczym i nie tylko w oparciu o rozmaite rozmaite bóstwa, bogów, boginie, goauldów, kapłanów i kapłanki, w oparciu o rozmaite sekty religijne, nawet te bałwochwalcze i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków.
Naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, doświadczania, zwalczania, podtrzymywania, penetrowania, śledzenia rozmaitych struktur, układów, organizacji i nie tylko ich o charakterze m.in. mafijnym, przestępczym, zbrodniczym ale też i m.in. religijnym, bałwochwalczym, gospodarczym i nie tylko w oparciu o naszą i cudzą niską samoocenę, o niskie pochodzenie społeczne, o nasze i cudze braki intelektualne, o braki dojścia do ważnych postaci i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków.
Naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, doświadczania, zwalczania, podtrzymywania, penetrowania, śledzenia rozmaitych struktur, układów, organizacji i nie tylko ich o charakterze m.in. mafijnym, przestępczym, zbrodniczym ale też i m.in. religijnym, bałwochwalczym, gospodarczym i nie tylko w oparciu o rozmaite przygody, pomysły, doświadczenia i inicjacje seksualne a w tym dewiacyjne, homoseksualne, zoofilne i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków.
Naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, doświadczania, zwalczania, podtrzymywania, penetrowania, śledzenia rozmaitych struktur, układów, organizacji i nie tylko ich o charakterze m.in. mafijnym, przestępczym, zbrodniczym ale też i m.in. religijnym, bałwochwalczym, gospodarczym i nie tylko w oparciu o nasz i cudzy geniusz, o nasze i cudze myślenie liniowe i nie liniowe i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków.


Dodano : 06-05-2018 Przez: s_majda Przeczytano: 750 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.