Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Pacha Mama a otyłe kobiety

W Europie i w Azji jest sporo tęższych osób. Jednak tylko w Ameryce żyje ogromna ilość ludzi chorych na ciele i na Duszy, mających 100, 200, lub więcej niż 300 kg. nadwagi ciała. Dziwne jest to, że można tyle jeść w kraju, w którym jedna siódma Amerykanów żyje w nędzy, 11 procent niedojada, 1,5 miliona gospodarstw domowych z 2,8 mln. dzieci musi przetrwać za dwa dolary dziennie. 
Łatwo zdefiniujemy problemy, analizując ich gruczoły dokrewne. Łatwo zorientujemy się, że picie 4 litrów Coli dziennie wprowadza do organizmu człowieka 1 kg. rafinowanego cukru.
Przyczyny otyłości mogą być jednak inne.
W Ankarze możemy obejrzeć posąg bogini płodności jako żywo podobny do Amerykańskich podobizn Pacha Mamy (Matki Boskiej) Link. Jak widać postać ta ma ze 100 kg nadwagi. Obejrzałem w TVN film pt. ``Miłość XXI wieku`` gdzie jedną z bohaterek jest niska dziewczyna wagi ok. 50kg. Pokazuje się na You Tube jak się objada i jak tyje na zamówienie widzów. Uprawią z przyjacielem seks przed kamerą. Mąż lub jej przyjaciel karmi ją obficie bekonami, pizzami. Warto obejrzeć, jak z gumowego węża, kobieta z radością pije śmietanę z czekoladą, laną do wielkiego lejka. Marzenie ma osiągnięcie 180kg. wagi ciała, czyli dojście do 130 kg nadwagi. Nie sądzę, aby wiedziała o jej w karmicznym wzorców uwikłania, o kodowaniach i utożsamieniach wobec bogini Pacha Mamy, który usilnie próbuje osiągnąć. Możliwe, że kiedyś w poprzednich wcieleniach Duszy bardzo tego pragnęła. A obecny towarzysz - mąż mógł fascynować się podobną figurką otyłej kobiety. Zatem teraz znalazłszy chętną z utożsamieniami, pompuje w nią płyny i pokarmy, aby osiągnęła wymarzone proporcje ciała. Nadwaga 130 kg.  to jest tak, jakby nosiła na rękach chłopa, co waży 130kg. Jej ciało tego nie wytrzyma, ale udowodni wszystkim, że udało się jej utyć 2-3 kg dziennie za własne pieniądze i dla zdrowia widzów, oglądajacych ją na portalu You Tube. 


Dodano : 30-05-2018 Przez: s_majda Przeczytano: 744 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.