Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Kobieta Modliszka - w rozwoju duchowym (oświecająca się)

Bycie ``Kobietą modliszką`` wiąże się z wieloma wzorcami obciążeń karmicznych, wypisanymi na twarzy danej osoby. Dotyczy to również mężczyzn gejów, jeśli ich Dusze mają aktywny ów wzorzec.
Na twarzy oraz w działaniach i nawykach, mogą być również widoczne inne wzorce np. wiedźmy, bogini, boskiej matki i nie tylko, które udało mi się dobrze omówić w obszernym zestawie tekstów, zamieszczonym tutaj Link
Nawyki ``Kobiety modliszki`` widoczne na twarzy, związane są głównie z niszczeniem mężczyzn w seksie, choć niekoniecznie kobieta ma wówczas chęci na małżeństwo.
Wraz upływem lat u dziewczyny/``kobiety modliszki``, pojawić się może potrzeba poszukiwania wiedzy na temat uwikłań własnych oraz Duszy. I tu pojawia się pakiet wiedzy, jaką daje Bóg. Ta wiedza zwykle przytłacza kobietę i jej Duszę. Panie rozkładają ręce i zaprzestają wszelkiej pracy na uwalnianiem od uwikłań, ``bo nie da się tego puścić``.
W moim rozumieniu, przy takim podejściu brakuje tylko chęci na poziomie duszy a osobie brak determinacji. Pozostają jakieś ukryte pomysły, których Dusze nie chcą się pozbyć i nie chcą ich ujawniać przed osobowością.
Znam osoby, które modlitwami trwającymi miesiące, dzień po dniu, uwalniały się od choroby raka i od skutków raka. Znikło tak komuś, poprzez przepracowanie wzorców, 89000 markerów rakowych. 


Dodano : 05-11-2019 Przez: s_majda Przeczytano: 695 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.