Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
10 zagrożeń w jasnowidzeniu - modlitwa

Dla osób rozwijających własne jasnowidzenie i jasnosłyszenie pomocne może być poruszenie kwestii oporów Duszy i istoty w kontekście zagrożeń jakie mogą napotkać na tej ścieżce. Tekst powstał pod wpływem inspiracji artykułem ``10 błędów Duszy`` Link.
10 zagrożeń w jasnowidzeniu - modlitwaWspólnie z moją Duszą i całą naszą wielowymiarową istotą oddajemy Tobie Boże wszystkie 1-sze najważniejsze, największe czyhające na nas znane Tobie Boże zagrożenia w jasnowidzeniu i jasnosłyszeniu a w tym zagrożenia duchowe, energetyczne, materialne, fizyczne, mentalne oraz wszelkie inne zarówno te prawdziwe, realnie istniejące w Twojej Boże ocenie, jak i te wyimaginowane, urojone, wmówione, zahipnotyzowane, wkodowane przez nas samych i przez innych.
Prosimy Boże uczyń wszystko co uważasz za stosowne, za jedynie słuszne wobec wszystkich 1-szych najważniejszych, największych znanych Tobie Boże tych prawdziwie istniejących oraz wkodowanych czyhających na mnie, na moją Duszę, na całą naszą wielowymiarową istotę zagrożeń w jasnowidzeniu i jasnosłyszeniu, łącznie z ich wszystkimi przyczynami i skutkami oraz wszystkimi związanymi z nimi m.in. intencjami, kodowaniami, blokadami, wzorcami, obciążeniami, karmą, uwikłaniami i nie tylko
Dalej wymieniamy 2-gie i kolejne zagrożenia, aż do 10-tych a następnie ``wszystkie pozostałe``.
Autorka Małgorzata Krata


Dodano : 17-10-2020 Przez: s_majda Przeczytano: 118 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.