Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Opór przed posiadaniem własnych dzieci. Modlitwa uwalniająca.
Na stronie jest kilka modlitw poświęconych uwalnianiu od różnych oporów. Można je odnaleźć w wyszukiwarce na MINW.

Otwórz proszę Boże moje serce oraz moją duszę.
Oddałem Tobie Boże twórczej mocy Miłości blokowanie się i cały mój własny opór przed posiadaniem własnych dzieci. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz jego energie.
Oddałem Tobie Boże twórczej siły Miłości blokowanie się oraz cały opór mojej duszy i jej ziemskich awatarów przed posiadaniem własnych dzieci. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz jego energie.
Oddałem Tobie Boże twórczej mocy Miłości cały opór mojego serca, ciała i umysłu przed posiadaniem własnych dzieci. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz jego energie.
Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój energetyczny i mój materialny opór przed posiadaniem własnych dzieci. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz jego energie.
Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości intencje, nawyki, potrzeby powodujące blokowanie się oraz opór mój własny, opór mojej duszy i jej ziemskich awatarów przed posiadaniem własnych dzieci. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz te wszystkie intencje, nawyki, potrzeby.
Oddałem Tobie Boże twórczej mocy Miłości blokowanie się oraz cały opór przed posiadaniem własnych dzieci wynikający z rozmaitych kręgów magicznych, lucyferańskich, satanistycznych, biało-astralnych i innych obcych mi zniewalających kręgów, liter, cyfr, symboli, wibracji działających wokół mnie i wokół mojej duszyczki. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały opór oraz wszystkie te kręgi, litery, cyfry symbole.
Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój opór przed posiadaniem własnych dzieci wynikający z rozmaitych presji innych ludzi, innych istot nawet tych niematerialnych. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz wszystkie presje. Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój opór przed posiadaniem własnych dzieci wynikający z negatywnych oczekiwań moich własnych oraz mojej duszyczki. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz negatywne oczekiwania. Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój opór przed posiadaniem własnych dzieci wynikający ze spętań i blokad nakładanych na mnie przez kapłanów i sekty religijne. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz spętania i blokady.
Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój opór przed posiadaniem własnych dzieci wynikający ze spętań i blokad nakładanych na mnie przez moją rodzinę i przez moich najbliższych. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz spętania i blokady.
Oddałem Tobie Boże stwórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój opór przed posiadaniem własnych dzieci, wynikający z nieprzytomności i nietrzeźwości. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór. Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój opór przed posiadaniem własnych dzieci wynikający z narkotyczno- alkoholowej nieprzytomności i urojeń. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz nieprzytomność i nietrzeźwość. Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości blokowanie się oraz cały opór przed posiadaniem własnych dzieci wmówiony mi, wmówiony mojej duszy i jej ziemskim awatarom. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór.
Oddałem Tobie Boże stwórczej Miłości cały mój opór przed posiadaniem własnych dzieci wynikający ze zobowiązań i umów zawartych z innymi istotami. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz zobowiązania i umowy.
Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój opór przed posiadaniem własnych dzieci wynikający z błędnych przekonań moich oraz mojej duszy. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz te błędne przekonania. Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój opór przed posiadaniem własnych dzieci powstały we mnie na skutek działań istot astralnych, energetycznych i materialnych. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór. Oddałem Tobie Boże stwórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój opór przed posiadaniem własnych dzieci wynikający z negatywnych nastawień moich własnych oraz mojej duszyczki. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz negatywne nastawienia.
Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości wszystkie moje misje, transy, ślubowania powodujące blokowanie się oraz mój opór własny, opór mojej duszy przed posiadaniem własnych dzieci. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz wszystkie moje misje, transy, ślubowania i ich skutki.
Przekazałem miłość moją oraz miłość mojej duszy do wszystkich energii i miejsc we mnie skażonych kiedyś blokowaniem się, oraz przez opór mojej duszy i jej ziemskich awatarów przed posiadaniem własnych dzieci. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór.
Oddałem Tobie Boże stwórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój opór przed posiadaniem własnych dzieci wynikający z Twojej bożej woli z Twojego polecenia. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór. Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój opór przed posiadaniem własnych dzieci wynikający z negatywnych doświadczeń moich własnych oraz z negatywnych doświadczeń mojej duszyczki. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz energie i pamięć wszystkich negatywnych doświadczeń.
Proszę Boże stwórczej siły Miłości, przejmij na siebie odpowiedzialność za blokowanie się oraz za opór mojej duszy i jej ziemskich awatarów przed posiadaniem własnych dzieci. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór. Oddałem Tobie Boże stwórczej siły Miłości wszystkich jacy powodowali blokowanie się oraz opór mojej duszy i jej ziemskich awatarów przed posiadaniem własnych dzieci. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór. Oddycham swobodnie i czysto, żyję bezpiecznie, wolnym będąc od blokowania się oraz od oporu przed posiadaniem własnych dzieci we mnie oraz w całej mojej duszy.
Wybaczający Boże, przepraszam teraz ciebie za istniejący we mnie oraz w całej mojej duszy opór przed przed przed posiadaniem własnych dzieci.
Dodano : 13-10-2009 Przez: s_majda Przeczytano: 735 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 17-02-2013 12:10:46
  Skoro wszystkie choroby są skutkiem blokad, to co z poronieniem? Mirka  Sławek

  2013-02-15 09:17:49

  To jest skutek dawnej  aborcji  51 Mirka 29365

  2013-02-15 09:18:50

  a może to wcielenie? i moje myśli ze nie brak gotowości albo nie ten człowiek?  Sławek

  2013-02-15 09:26:52

  Mam na stronie w dziale o kobietach z 10 art o aborcji. Poczytajk

  a miałaś Aborcję?  5 Mirka 12936

  2013-02-15 09:27:36

  Samo poronienie

  zszokowałam sie na sama wieść o ciąży  Sławek

  2013-02-15 09:28:04

  może nie było

  - boskiej zgody lub

  -zgody dziecka

  -lub jak sama odczułaś kwestie relacji z ojcem

  -rgereserzy też opisali dokładnie mechanizm, kiedy dusza dziecka łaknie -jedynie zagoszczenia na chwilkę w brzuszku mamusi a potem mówi do widzenia.

  -poronienie np przez autoaborcję

  I chyba najważniejszy temat dawniej dokonane Aborcje. Tu niemożność zajścia w ciążę jest wabikiem boskim do zmiany nastawień i sugestią,,Możesz mieć spełnienie jako matka`` ale najpierw zmień siebie.

  Poczytaj teksty o aborcji, jak ją przerobisz w modlitwie i Intencjach to się wszystko zmieni.  Mirka

  2013-02-15 09:29:20

  no tylko ja miałam kiedyś bardzo wysoką prolaktynę, która jakby zabezpieczała mnie przed zajściem w ciążę  Sławek

  2013-02-15 09:29:35

  To masz skutek i pełen sukces zgodny z oczekiwaniem

  Masz co chciałaś, Intencje  Mirka

  2013-02-15 09:30:25

  bardziej szlam tym tropem właśnie, myśl jest energią  Sławek

  2013-02-15 09:31:35. Pojawia się teraz pytanie, czy bez przerobienia tematu ty i dusza dostaniecie powtórną szansę na urodzenie zdrowego dziecka?