Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Krótkie włosy kobiet po czterdziestce.

W jakiejś wyborczej gazetce zobaczyłem zdjęcie dziewczyny nie widzianej od 20 lat. Trochę mnie zaskoczył brak jej pięknych włosów.
Pamiętam jeszcze z czasów szkolnych moje koleżanki oraz ich długie włosy. Rozmaite warkocze, kucyki długie do ramion czy nawet wijące się po pas, pozostały już tylko we wspomnieniach.
Po wyjściu za mąż, hurtowo zanikła gdzieś u wszystkich potrzeba posiadania długich włosów na głowach. Włosy skracają się razem z przybywającymi latami.
Znam kilka grup pań pracujących w różnych zakładach pracy od ok 25 lat. Wszystkie noszą dziś męskie fryzury, podobnie jak panie będące moimi krewnymi.
Kiedy robiłem środowiskowy wywiad to wyjaśnieniem był pragmatyzm a więc łatwiejsze utrzymanie czystości, łatwiejsza pielęgnacja. Mniej widoczne są odrosty itp.
Jednak z upływającym wiekiem i skracanymi włosami moje koleżanki potraciły, sporo kobiecego wdzięku i co istotniejsze właściwych dla płci hormonów. Rysy twarzy oraz wygląd u wielu stają się coraz bardziej męskie.
Męskie rysy, męskie krótkie włosy. Na poziomie 2 czakry i jajników też przybywa sporo męskich energii.
Gdyby nie piersi to wielu z nich na ulicy można by powiedzieć ,,proszę pana”.
Miłe panie kiedy skracacie włosy na głowie to zwrócicie uwagę na duszę i na to co ona pragnie wam a głównie światu teraz pokazać.
Pytajcie samej duszy i Boga o co chodzi?
Dlaczego dusza wam to robi?
Szukaj u Boga odpowiedzi dlaczego dusza przybierając sobie męskich energii zmienia też stopniowo kwestie kobiecych potrzeb seksualnych.


Dodano : 27-07-2010 Przez: s_majda Przeczytano: 722 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.