Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Niespełnienie w związku z osobą (….....).Modlitwa uwalniająca
Proszę otwórz Boże teraz moje serce.
Oddałem Tobie Boże całe, moje niespełnienie w związku osobą (….....). Oddałem Tobie Boże dawco życia, całe moje poczucie niespełnienia w relacji z (….....)oraz z jej duszą. Oddałem Tobie Boże stwórczej mocy miłości, całe moje niespełnienie w związku z (….....) oraz z jej duszą. Oddałem Tobie Boże przyjacielu mój, całe niespełnienie w relacji z (…..)oparte na ingerencjach moich rodziców oraz krewnych.
Oddałem Tobie miłości, przyjaciółko moja, całe moje niespełnienie małżeńskie, seksualne w relacji z (….....).
Oddałem Tobie Boże dawco życia, całe moje poczucie niespełnienia w relacji z (….....)oraz z jej duszą, wynikające z rozmaitych hipnoz, telepatycznych kodowań i narkotyczno- alkoholowych postanowień. Oddałem Tobie Boże przyjacielu mój, całe moje ojcowskie, rodzicielskie, macierzyńskie, dziecięce niespełnienie w relacji z (…..)
Oddałem Tobie Boże stwórczej mocy miłości, całe moje niespełnienie doświadczone w rozmowach, w kontaktach osobistych z (….....), oraz z jej duszą. Oddałem Tobie Boże przyjacielu mój, całe moje niespełnienie w relacji z (…..)oparte na ingerencjach żywych bogów, bogów astralnych, półbogów, asurów, kapłanów i guru.
Oddałem Tobie miłości, przyjaciółko moja, całe niespełnienie w pieszczotach, w seksie, w penetracjach zaistniałe w relacji z (….....). Oddałem Tobie Boże przyjacielu mój, całe moje niespełnienie w relacji z (…..)oparte na ingerencjach archaniołów, dzieci beliala oraz innych istot astralnych- sił ciemności. Oddałem Tobie Boże dawco życia, całe moje niespełnienie w relacji z (….....), raniące moje serce, moje ciało i moją duszę.
Oddałem Tobie Boże przyjacielu mój, całe niespełnienie w relacji z …..oparte na braku miłości i światłości.
Oddałem Tobie Boże dawco życia, całe moje poczucie niespełnienia w relacji z (….....)oraz z jej duszą, wynikające z wcześniejszych postanowień, ślubowań i misji. Oddałem Tobie Boże dawco życia, całe moje poczucie niespełnienia w relacji z (….....)oraz z jej duszą, wynikające z braku naszego wspólnego potomstwa, z tęsknoty za nienarodzonym dzieckiem.
Oddałem Tobie Boże dawco życia, całe moje poczucie niespełnienia w relacji z (….....), wynikające z wzajemnego opętania się przez nasze dusze.
Dodano : 02-08-2010 Przez: s_majda Przeczytano: 729 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.