Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Małżeństwo za pieniądze. Modlitwa uwalniająca


Otwórz proszę Boże moje serce.
Oddałam Bogu wszelkie intencje moje i mojej duszy do zawierania kurewskich, fałszywych małżeństw w zamian za pieniądze, dla korzyści materialnych. Proszę prowadź mnie Boże zawsze czystą i niewinną. Oddałam Bogu wszystkich,którzy namawiali mnie, podjudzali i zmuszali do zawierania kurewskich ,fałszywych małżeństw za pieniądze,dla korzyści materialnych. Proszę Boże zawsze prowadź mnie bezpieczną i świadomą twojego boskiego wsparcia. Oddałam Bogu wszystkich,z którymi kiedykolwiek zawierałam fałszywe, kurewskie małżeństwa za pieniądze, zwracam sobie i im teraz wolność i zwalniam ze wszystkich zobowiązań, ślubowań,obietnic jakie złożyli względem mnie. Mocą swojej Miłości Boże uwolnij mnie teraz od tych wszystkich ludzi, moich małżonków z którymi zawierałam kurewskie fałszywe małżeństwa, uwolnij mnie od wszystkich zobowiązań,ślubowań,obietnic, jakie złożyłam względem nich. Proszę prowadź mnie Boże zawsze drogą prostą.
Przepraszam Boże, że stanęłam do ślubu przed Tobą kiedyś z mężczyzną którego nie kochałam aby go poślubić dla pieniędzy. Pokornie proszę o przebaczenie dla mnie oraz dla mojej duszyczki.
Zwróciłam wolność kapłanowi oraz wszystkim świadkom moich ślubów dokonanych dla pieniędzy.
Pokaż mi Boże co stoi za moimi intencjami brania ślubów dokonanych dla pieniędzy. Pokaż mi proszę Boże jak ja mam z tym żyć niewinna, bezpieczna i czysta w Tobie z Twoją bożą miłością. Proszę prowadź mnie Boże wolną od poczucia zbrukania, bo ja nie byłam świadoma co czynię.
Otwórz Boże teraz moje serce, aby dokonało się moje małżeństwo niewinne, prawdziwe i czyste takie jakiego ja jestem godna, i daj mi je błagam. Otwórz Boże teraz moją istotę na moje szczęśliwe bezpieczne małżeństwo z właściwym, kochającym mężczyzną, i proszę daj mi je. Jestem godna przebaczenia, jestem godna szczęśliwego małżeńskiego życia zgodnie z planem Boga dla mnie. Jestem godna trzeźwości w myśleniu, trzeźwego wychowywania z moim mężem naszych wspólnych ukochanych dzieci. Daj mi proszę proszę Boże, tę szczęśliwą małżeńską szansę i naucz mnie oraz moją duszę jak mamy z niej uczciwie korzystać bez poczucia winy, niewinnie, bezpiecznie.
Dodano : 29-08-2010 Przez: s_majda Przeczytano: 728 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.