Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Korupcja dusz, łapówki duchowe.
Otrzymałem informację, że znajoma kierująca sporym odziałem firmy jest skorumpowana i bierze łapówki od kontrahentów. Finansowe wsparcie wszechświata ma wpisane w horoskop, ale żeby tak się dorabiać? Analizując już energie, możemy zobaczyć że posiada otoczkę białego astralu oraz jaszczury w orszaku. Modli się nie specjalnie i raczej na pokaz.
Patrząc przez tę postać -ogólnie- na ludzkie dusze zastanawiałem nad tym, że mogą być skorumpowane. Nikt tego jeszcze tak nie nazwał, nie opisał. Skoro jednak ziemski człowiek bierze łapówki to i dusza musi być jakoś zamieszana w każdy przekręt własnej ziemskiej osobowości. Ona też bierze i daje łapówki trochę inne bo duchowe, o których jednak osobowość nie ma się nigdy dowiedzieć.
Bez wytykania palcem znajomej, to moja dusza też brała i dawała ,,duchowe” łapówki innym. Dusze przez wiele wcieleń kombinują sobie ,,poza” wiedzą Boga, robią ,,poza Bogiem” lewe interesy z różnymi innymi duszami myśląc, że nikt a zwłaszcza Stwórca o tym się nie dowie.
Zatem właściwą nazwą jest termin ,,Korupcja dusz, łapówki duchowe, skorumpowana dusza (istota)”.Moja dusza skorumpowała, kiedyś duszę znajomej obiecując jej złote góry, w astralnym świecie.
Dusze przyjmują i dają rozmaite ,,lewe” korzyści (oczekują, że przyjmują- czasami podążając za błędnym myśleniem awatara.)
Dusze przyjmują rozmaite ,,lewe” korzyści obiecane im przez żywych bogów, przez bogów energetycznych. Niekiedy same stając się ,,bogami” rozdają innym ulotne korzyści.
Dusze obok swoich osobowości przyjmują rozmaite ,,lewe” korzyści obiecane im przez archanioły, przez rozmaite inne grupy istot astralnych.
A tak cóż my tu na Ziemi wiemy o możliwościach skorumpowania ludzkiej duszy przez nieznanych nam cwaniaków ukrytych w światach astralnych, albo przez istoty pochodzące z obcych cywilizacji energetycznych i materialnych? Zgoła nic, za to jest wiele dostępnych książek i stron WWW na których owe obce nam i nieznane istoty przedstawiane są nieomal jak zbawcy czy nasi kumple. Wiedza o nich czerpana jest jedynie z objawień tego lub innego ,,channelingowca”

Zobaczmy teraz osobę z czarnymi skrzydłami anielskimi na plecach. Skrzydła w zasadzie powinny być świetliste, lub co najmniej białe. Czerń oznacza zbrukanie i kiedy istota podaje się Bogu, niejako automatycznie następuje rozjaśnienie energii. Przeszłość dusz nie zawsze była twórcza i stąd mogą pochodzić rozmaite blokady, zaciemnienia. Każdy może mieć podobne ograniczenia i należy zawsze rozróżniać przeszłość duszy od własnych dokonań. To nie są moje czernie, ale spadają na mnie zatem oddaję je Bogu. W ten sposób działam w zgodzie z Bogiem, oraz powiększam ilość światła dostępnego duszy. Zatem sam żyję teraz lepiej niż miesiąc temu. To widać na zdjęciach, kiedy przejrzymy je zebrane z pewnego dłuższego okresu. Obecność czerni rok temu i pozbycie się jej w tym czasie oznaczać może rozumne puszczenie złej przeszłości i świadomość zapłaconej ceny. Co jednak można powiedzieć, gdy osoba opowiada, że latami ciężko pracuje, pozyskała już cudowności, ma niesamowite pomiary radiestezyjne na własny temat, ale efekt widoczny gołym okiem jest ten sam- czyli tak samo czarne skrzydła, lub zamknięte dalej serce? Posłuchajmy wówczas przez chwilę o czym też opowiada;
Jakie ma poglądy na własną duszę
Jaki do niej stosunek
Jakie jego dusza ma chęci do następnych inkarnacji.
Za taką czernią skrzydeł czy samej duszy stoi nie tyle wstyd, ile korupcja wynikająca z uwikłania w ciemne interesy z astralami. A z kim? Dosłownie z kim się da. Korupcja oznacza też uwikłanie duszy mającej dalekosiężne plany wielu kolejnych inkarnacji. W światach energetycznych roi się od bezcielesnych jednostek i zjednoczonych ich grup oferujących ,,wsparcie”. I ono jest dawane, no bez przesady, jednak do pewnej granicy. Płacić też trzeba energiami zamykanego serca, bo nic nie dzieje się darmo. Pojawiają się też magiczne lustra oraz inne osłony przed wścibskimi.
Skorumpowana jest istota, kiedy osobowość twierdzi, że jest Bogiem, lub bogiem będzie.
Skorumpowana jest istota, głosząca że zatarła już linię podziału pomiędzy Bogiem a nim samym człowiekiem.
Dodano : 30-12-2010 Przez: s_majda Przeczytano: 1905 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.