Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Nie dałaś mi tego co otrzymałem od Boga. Modlitwa
Przebaczyłem całkowicie (imię nazwisko) to, że nie dała mi tego co dał Bóg. 
Przebaczyłem całkowicie Tobie(....)oraz twojej duszy to, że nigdy nie dałyście mi tego co Bóg. 
Przebaczyłem całkowicie duszy (....)i jej osobowościom to, że wmówiły mi, że są Bogiem i dadzą mi więcej niż Bóg. 
Przebaczyłem całkowicie to, że moja dusza i jej osobowości uwierzyli kiedyś, że od(....)i jej duszy otrzymamy więcej niż od boskiej ?wiatłości. Jestem wolny od żalu do (....)i jej duszy za to, że nie dały mi tego co Bóg.  
Przebaczyłem całkowicie to, że marnowałem czas a dusza marnowała swoje wcielenia, oczekując aż (....)i jej dusza, dadzą nam więcej niż Bóg. 
Akceptuję to, że Bóg stwórczej mocy stworzył (imię nazwisko) tak samo jak mnie i moją duszę, zatem tylko Bóg daje zawsze nam obojgu więcej niż ktokolwiek inny. Jestem wolny od pretensji do (....)i jej duszy za to, że nie potrafiły dać mi więcej niż Bóg.  
Przepraszam wszystkich, którym dusza moja i jej osobowości wmówili kiedykolwiek, że dadzą im więcej niż boska światłość.  
Oddałem światłości wszystkie skutki bałwochwalstwa związanego z przekonaniem, iż (....)i jej dusza dadzą nam więcej niż sama ?wiatłość. Nie muszę wściekać się na (....)i jej duszę za to, że nie dały mi tego co Bóg.  
Nie dałaś mi tego(....), co otrzymałem od Boga -akceptuję twój wysiłek, chęci oraz twoje poświęcenie.
Przebaczyłem to (....) ,że kiedyś podawała mi narkotyki, stosowała hipnozy abym uwierzył, że ona da mi więcej niż Bóg dawca naszego życia.
Dodano : 27-05-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 719 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.