Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Kobiecość jej przejawianie, uzdrawianie. Modlitwa
Autorka C.N.

Proszę otwórz teraz Boże moje serce, duszę.
Jestem kobietą zainteresowaną przejawianiem kobiecości, uważającą „dbanie o siebie” za istotny aspekt swojego życia. Moja dusza inkarnowała tu na Ziemi jako dziewczynka, a ja jestem kobietą, akceptującą własne piersi, własne sutki.
Przebaczyłam sobie oraz mojej duszy, że korzystałyśmy wielokrotnie ze szkodliwych wzorców i anty-wzorców, budując własną koncepcję kobiecego wyrażania się, strategię przejawiania kobiecego piękna.

Zaakceptowałam to, że poczucie estetyki („wewnętrzny detektor piękna”) kształtowane były od najmłodszych lat poprzez obserwację lansowanych przez najbliższe otoczenie kanonów oraz wzorców piękna. Moja dusza inkarnowała tu na Ziemi jako dziewczynka, a ja jestem kobietą, akceptującą kobiecą urodę i wdzięk mojego ciała.
Zaakceptowałam aspiracyjne już dla małych dziewczynek elementy kobiecej urody jak długie, szczupłe nogi, smukła talia, krągłe, ale niezbyt obfite biodra i piersi, regularne rysy twarzy, długie włosy.
Zaakceptowałam również kobiecość tęższą-puszystą i owe tęższe elementy kobiecej urody. Nie muszę czuć się tak mężczyzna w ciele kobiety. Akceptuję własne interpretacje kobiecości w zgodzie z planem Boga dla mnie i dla mojej duszy. Moja dusza inkarnowała tu na Ziemi w ciele dziewczynki, a ja akceptuję moją kobiecą seksualność.
Zaakceptowałam tworzenie własnego wizerunku, kobiecości w zgodzie z planem Boga dla mnie i dla mojej duszy. Moja dusza inkarnowała tu na Ziemi jako dziewczynka, a ja jestem kobietą, akceptującą własne jajniki, menstruację, moją pochwę.
Zaakceptowałam wzorce kobiecego piękna takie jak spokój, równowaga, harmonia, uporządkowanie niczym kobieta klasyczna, która przytomnie jest bardzo dokładna, we wszystkim co robi dba o detale, także dbając o własną urodę. Zaakceptowałam wzorce kobiecego piękna takie jak przystępność i otwartość na kontakt z innymi ludźmi. Zaakceptowałam aktywność zawodową. Przebaczyłam mojej duszy to, że chciała zadowolić rozbieżne pragnienia mojego tatusia i mamusi co do mojej ziemskiej płci.
Moja dusza inkarnuje teraz jako kobieta sukcesu. Mogę zajmować kierownicze stanowisko i być niewinną, szlachetną ,,business women”, ale także mecenasem sztuki, realizować się w wolnym zawodzie.
Zaakceptowałam wzorce kobiecego piękna takie jak; niewinne zjednywanie innych do sobie
dzięki mojemu sercu, słowom i czystym uczynkom.
Jestem pewna siebie, mam wysokie poczucie własnej wartości, a z moją asertywnością lubię przebywać w towarzystwie innych ludzi, którzy mnie akceptują, szanują, doceniają.
Nie muszę być kobietą wampem, wytworem kultury jaki przecież nie występuje w rzeczywistości.
Zaakceptowałam wzorce kobiecego piękna takie jak; delikatność, subtelność, naturalny, niewymuszony wdzięk, zdrowie, świeżość, niewinność.
Dobrze czuję się wśród ludzi, nie muszę szukać dla siebie pozycji lidera. Nie muszę wyglądać jak chłop, ani jak babochłop.
Dbam o własne zdrowie, co przekłada się na mój dobry wygląd. Żyję zawsze w harmonii z ludźmi, Bogiem i światem.
Nie muszę być kobietą wyzywającą innych strojem, krzykliwym stylem bycia, zamierzonymi prowokacjami seksualnymi, obyczajowymi.
Nie muszę być kobietą, która lubi dominować nad otoczeniem, bezkompromisową, wystawiającą na
próbę obowiązujące reguły i konwenanse.
Fragmenty
Chciałbym napisać tekst obszernej modlitwy pt,, Uzdrawianie kobiecości”. Nie dysponuję jednak czasem, koniecznym dla wnikliwego opracowania a samo przejawianie kobiecości nie jest mi teraz do niczego potrzebne. Poszukuję osoby z otwartym umysłem, potrafiącej pisać o własnych, nawet karmicznych kłopotach w przedmiotowej kwestii.


Dodano : 03-06-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 950 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 10-06-2019 21:07:08

  Intencje do przemodlenia 

  Spisała Dominika 

  1. naszego i cudzego przez nas, posiadania (nie), nadawania (nie), przyjmowania (nie), noszenia (nie) m.in jako kobiety imion męskich, nazwisk, pseudonimów, przezwisk, i nie tylko oraz naszego doświadczania wszelkich tego skutków.

  2. naszego i cudzego przez nas, przyjmowania (nie)m.in jako kobiety męskich ról, zadań, obowiązków, etatów, i nie tylko oraz naszego doświadczania wszelkich tego skutków.

  4. naszego i cudzego przez nas,odrzucania (nie), poddawnia w wątpliwość (nie), kwestionowania (nie), wyśmiewania (nie), krytykowania (nie), umniejszania (nie), pomijania (nie), rozumienia (nie), definiowania (nie) m.in jako kobiety własnej kobiecości i nie tylko oraz naszego doświadczania wszelkich tego skutków.

  5. naszego i cudzego przez nas, przyjmowania (nie), akceptowania(ne), cieszenia się (nie), m.in jako kobiety wszelkimi naszymi kobiecymi atrybutami fizycznymi, psychicznymi, duchowymi i innymi oraz naszego doświadczania wszelkich tego skutków.

  6. naszego i cudzego przez nas, przekonania (nie), wierzenia(nie), m,in jako kobiety, że lepiej, bezpieczniej, radośniej, mądrzej, korzystniej, jest być mężczyzną niż kobietą, oraz naszego doświadczania wszelkich tego skutków.

  7. naszego i cudzego przez nas, przekonania (nie) m.in jako kobiety,że nasi rodzice woleli spłodzić chłopca niż dziewczynkę oraz naszego doświadczania wszelkich tego skutków.

  8. naszego i cudzego przez nas, przekonania (nie), min jako kobiety, że jesteśmy (nie) samowystarczalne, potrzebujemy (nie) mężczyzn w naszym życiu i nie tylko, oraz naszego doświadczania wszelkich tego skutków.

  9. naszego i cudzego przez nas, przekonania, że jako kobiety (i odwrotnie jako mężczyźni) potrzebujemy adoracji , uwagi, uwodzenia, zauważenia płci przeciwnej aby w pełni: cieszyć się , doceniać, zauważać, własną kobiecość (męskość) oraz doświadczania wszelkich tego skutków.

  10. naszego i cudzego przez nas, przekonania, że jako kobiety musimy (nie) zawsze służyć mężczyźnie, rodzinie, kosztem własnych potrzeb, ambicji, rozwoju oraz naszego doświadczania wszelkich tego skutków.

  11. naszego i cudzego przez nas, przekonania, że jako mężczyźni musimy (nie) zawsze być odważni, dzielni, nie okazujący słabości, prący do przodu, ambitni, oraz naszego doświadczania wszelkich tego skutków.

  12. naszego i cudzego przez nas, przekonania, że jako kobiety i mężczyźni nie jesteśmy wystarczająco dobrzy i że zawsze musimy i powinniśmy robić więcej, oraz naszego doświadczania wszelkich tego skutków.

  13. naszego i cudzego przez nas, krytykowania (nie) jako kobiety innych kobiet, ich sposobu bycia, słów, działań, zaniechań, wyborów, ubioru, wyglądu, kobiecości (i jej braku)oraz naszego doświadczania wszelkich tego skutków.

  14. naszego i cudzego przez nas, krytykowania (nie) jako mężczyźni innych mężczyzn, ich sposobu bycia, słów, działań, zaniechań, wyborów, ubioru, wyglądu, męskości (i jej braku)oraz naszego doświadczania wszelkich tego skutków.

  15.naszego i cudzego przez nas, promowania (nie), nauczania(nie), przekonywania (nie) innych, pisania na na ten temat książek, artykułów, wykładów o właściwym znaczeniu męskości i kobiecości oraz naszego doświadczania wszelkich tego skutków.

  awatar a dusza i Bóg

  1. naszego i cudzego przez nas, przekonania, że poznanie (nie), zrozumienie(nie), przyjęcie (nie), realizowanie (nie) Twojej woli Boże, otwierający serca na Miłość jest trudne, niezrozumiałe, niepotrzebne, niemożliwe, niejasne, skomplikowane, niebezpieczne , oraz doświadczania wszelkich tego skutków.

  2. naszego i cudzego przez nas, przekonania, że życie awatara nie ma sensu i znaczenia (ma sens i znaczenie) skoro kończy się po upływie kilkudziesięciu lat oraz doświadczania wszelkich tego skutków.

  3. naszego i cudzego przez nas, przekonania, że Bóg otwierający serca na Miłość nas nie widzi, nie dostrzega, nie zauważa, nie zna, nie rozumie, nie kocha, oraz naszego doświadczania wszelkich tego skutków.

  4. naszego i cudzego przez nas,przekonania, że praca z intencjami nie ma sensu (ma sens) jest za trudna, skomplikowana, zbyt szczegółowa, przeintelekualizowana, drobiazgowa, czasochłonna, nie przynosząca rezultatów, wydumana, oraz naszego doświadczania wszelkich tego skutków.

  5. naszego i cudzego przez nas, przekonania, że nawiązanie zgodnej, korzystnej dla duszy i awatara, bytu twora, zgodnej z Twoją wolą Boże otwierający serca na Miłość, współpracy pomiędzy awatarem a duszą jest niemożliwe, skomplikowane, trudne, niepotrzebne, niebezpieczne, oraz doświadczania wszelkich tego skutków.

  6. naszego i cudzego przez nas, przekonania, że jako awatar nie posiadamy (posiadamy) wystarczającej mądrości, wiedzy, zrozumienia, inteligencji, błyskotliwości, aby z radością, lekkością, swobodą, chętnie, wypełniać Twoją wolę Boże otwierający serca na Miłość oraz doświadczania wszelkich tego skutków.