Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Porywanie kobiet, cudzych żon.
Znajoma przeszła się za mąż bez miłości, zdeterminowana i świadoma co robi. Przez jakiś czas oczekiwała jeszcze na porwanie sprzed ołtarza, lub z domu od męża. Jak się okazało było to nastawienie duszy, pamiętającej że wiele jej inkarnacji kobiecych porywano od męża. Była gotowa pójść do drugiego mężczyzny, rodzić z nim dzieci o ile ten wykaże się męstwem, czyli wyzwoli ją z jej własnych urojeń na temat małżeństwa. Kandydat utracił jednak dawniejszą odwagę, a razem z nią godność posiadania Takiej żony, i nie widział też siebie w roli porywacza-raptusa. Europa XXI wieku nie sprzyja kultywacji obyczajów dzikiej Azji, gdzie podobne praktyki wykonuje się jeszcze obecnie.
W konsekwencji dziewczyna została z mężem, ciesząc się z rezultatów, i dzieci jako dowodu przedłużenia gatunku.

Kradzieże kobiet, żon:
-Sprzed ołtarza opisują Wedy, datowane na 1000-3000 lat pne. W Indiach zawiera się tak jeszcze kilka % małżeństw.
-Wg Cycerona w Rzymie zorganizowano igrzyska, na które przybyły panny sabiniańskie. Romulus kazał je porwać i wydać za mąż za mężczyzn z najlepszych rodów. Z tego powodu Sabinowie wypowiedzieli wojnę Rzymianom, którą przerwano dopiero na prośbę porwanych kobiet.
-Twarz wykradzionej mężowi Heleny trojańskiej, spowodowała wysłanie za morze statków Hellady i krwawą wojnę trwającą przez 10 lat.
-Persefona za zgodą ojca została porwana przez Hadesa, gdy wraz z towarzyszkami bawiła się na łące. Kiedy próbowała zerwać piękny kwiat, ziemia rozwarła się i pojawił się Hades w złotym rydwanie, uprowadzając ją do swego królestwa.
-Dawid psalmista zabrał żonę oficerowi swoich wojsk i podobno wysłał go na śmierć w zasadzce.

Nie zastanawiałem się nad chęciami kobiet(ich dusz), do bycia uprowadzanymi sprzed ołtarza. Jeśli mechanizm jest prawdziwy, to większość branek wziętych w jasyr na różnych wojnach, miało dość swojego chłopa i czekało tylko na porwanie przez tego jedynego, właściwego. Skala zjawiska daje do myślenia.
Załóżmy że kobieta została porwana jeden raz przez ukochanego. Jej dusza zobaczyła, że tak jest lepiej, bo osobowość materialna spełniła się jako kobieta, matka, kochanka. Powstał nawyk i przekonanie, że nawet kiedy głupio wybierze, to zjawi się jej zbawca i na białym koniu wywiedzie z kłopotu.
Jest jeszcze kwestia męża ciągle okradanego z żony, jego ból, samotność i niespełnienie. Kiedyś musi się nacieszyć kobietą, powiedzieć o sobie -jestem z nią,,przeszczęśliwy”. Podobnie ułożyło się w rodzinie znajomej.
Należy też pamiętać, że to nieśmiertelne dusze tworzą sobie oczekiwania a potem sukcesywnie materializują je na Ziemi w obu płciach. Skoro kobieta czeka na porwanie od męża lub pragnie ucieczki do innego, to jej dusza w inkarnacji męskiej prawdopodobnie była gwałtownikiem czyniącym szkody w innych rodzinach, burząc spokój całych społeczności (jak w Troi), jedynie dla zaspokojenia własnych chuci.
Dodano : 29-09-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 663 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 01-12-2011 13:48:40
  Przypomniała mi się kobieta z Indii. Poukładały wspomnienia, puściły wzorce i blokady, zyskałem więcej wolności. Poprzedni awatar mojej duszy szukał księżniczki na żonę. Na swojej wsi zostawił piękność z którą był karmicznie umówiony do małżeństwa. Wyszła za jakiegoś Anjaja. Mieli swoje rodziny choć podobno kochali się nawet po poślubieniu innych osób. W kolejnych wcieleniach było tak, że porywał ją od męża wielokrotnie. Już jemu nie wadziło nawet, że była zamężna. Razu pewnego, kochający mąż skrzyknął armie kilku państw, aby ją odzyskać. Skutki tej wojny ciągnęły się za moją duszą następne stulecia. Powstało wielorakie zadłużenie;

  wobec niej z uwagi na rozbicie rodziny

  wobec tego, któremu odebrał żonę.

  wobec postronnych, którzy ucierpieli

  Paskudna sprawa, ale już wiemy z duszą czym zagraża wkładanie palca między drzwi. Paskudne są też skutki umów małżeńskich zawartych na następne wcielenia duszy.

  W umowach na kolejne wcielenia strony przyjmują że będzie tak samo jak w obecnym. tymczasem:

  Strona przeciwna ma prawo się rozmyślić ale mnie umowa zobowiązuje.

  Strona przeciwna może zmienić urodę ciała, cechy charakteru ale mnie umowa zobowiązuje

  Strona przeciwna ma prawo pić, ćpać ale mnie umowa zobowiązuje.

  Dużo pomieszania wywołują umowy zawierane na kilka tysięcy lat naprzód, albo na zawsze (na wieczność).