Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Pieczęcie ludzkich dusz a Orły i Sfinksy Zeusa
E. Cayce w jakimś odczycie powiedział komuś, że symbol jego duszy to kozioł, jakim pieczętuje się w rozmaitych inkarnacjach. Wskazał nawet gdzie wyrzeźbiono kozła na zlecenie tej istoty w rozmaitych jej inkarnacjach na Ziemi.
Symbolem duszy o imieniu Sziwa-Posejdon są widły.
Inny jest symbol duszy Hadesa pieczętującego swoje ofiary.
Czy symbolem duszy Kriszny jest flet, tego nie wiem. Opisano, że oddał go jawnogrzesznicy o imieniu Radha, która seksualnie obsłużyła Legion opłacających ją za użyczenie łona. Przypominam, że Legion rzymski to jednostka taktyczna wojsk licząca 5000 chłopa.
Podczas pracy nad uwalnianiem się ze ślubowań Amiatby i dominacji (bogowania) ze strony Lokesia, niektóre osoby miewają różnorodne przebłyski symboliki orła.

-widać myślokształ orła odciśnięty w różnych miejscach energii duszy: np. w czakrach, na tkankach itp.
-osoby widzą lecącego ptaka orła, niekiedy łabędzia
-miał miejsce też orli energetyczny atak na poziomie astralu
Zeusowa symbolika orła nieobca jest w godłach wielu Państw. Możliwe, że ta dusza odcisnęła swoje pieczęcie, kiedy dana państwowość tworzyła się w morzu krwi przy jej współudziale.
I tak orzeł Zeusa tkwi w godle:
-USA
-Polski-orzeł biały
-III Rzesza
Orła ma też
-Rosja
-Austria
Przy okazji podpowiedź dla osób sensytywnych, aby poodciekały kto i w jakim celu w III Rzeszy ponownie wprowadził na wojskowych pułkowych i dywizyjnych sztandarach czarne Zeusowe orły.
Z mitów-opowieści około greckich wynika, że Aleksander Macedoński był (synem) inkarnacją Zeusa. Taką informację sam otrzymał u jakiegoś jasnowidza. Podano, że był synem Zeusa, ale rozumiemy że chodzi o inkarnację tej duszy.
Z mitów-opowieści Kreteńskich wynika, że Minos też był inkarnacją (synem) Zeusa. Link
Symbolika owych greckich postaci to już jednak nie Orzeł, lecz Sfinks jaki namiętnie ustawiał sobie Aleksander przed pałacami. Trzeba znów wiedzieć, że sfinks egipski to samczyk. Ale w Grecji była już samica- sfinksica opisana wielokrotnie, nawet przy historii Edypa. Link Czy razem stanowili parkę rodzinną -seksualną nie mnie oceniać.
Odniesienia do duszy Zeusowej mogą być jednak prawidłowe, również z uwagi na pijackie nastawienie wszystkich wspomnianych postaci, a czasami jawny też homoseksualizm.
Dodano : 26-03-2013 Przez: s_majda Przeczytano: 880 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.