Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Blokowanie uwag, Głosu i opinii Stwórcy. Modlitwa uwalniająca.
Proszę otwórz teraz Światłości moje serce, duszę, całą moją istotę. Proszę także o Boską ochronę dla mnie i dla mojej Duszy.
Jestem istotą wdzięczną Tobie Stwórco, za rozkodowanie i za kasację z moich energii, z mojej duszy i z całej naszej istoty wszystkich transów, wibracji, intencji, kodowań, oraz obciążeń i szkodliwych wzorców dotyczących naszego a głównie mojej duszy z wszystkich przyczyn blokowania uwag Stwórcy, Głosu i opinii Stwórcy, wsparcia oraz darów i łaskawości Stwórcy dawanych dla mnie i dla całej naszej istoty, a pochodzących ze skutków picia alkoholu, zażywania narkotyków.
Jestem istotą wdzięczną Tobie Stwórco za uwolnienie mnie i mojej duszy od wszystkich podłączonych do mnie i do niej strażników, żywych bogów, guru, ludzi i istot obojga płci którzy wkodowali nam wzorce dotyczące naszego, a głównie mojej duszy z wszystkich przyczyn blokowania uwag Stwórcy, Głosu i opinii Stwórcy, wsparcia oraz darów i łaskawości Stwórcy dawanych dla mnie i dla całej naszej istoty, .
Jestem istotą wdzięczną Tobie Stwórco za uwolnienie mnie i mojej duszy od wszystkich transów, wibracji, intencji, kodowań, oraz obciążeń i szkodliwych wzorców dotyczących naszego a głównie mojej duszy z wszystkich przyczyn blokowania uwag Stwórcy, Głosu i opinii Stwórcy, wsparcia oraz darów i łaskawości Stwórcy dawanych dla mnie i dla całej naszej istoty, tkwiących we wszystkich naszych parach łańcuchów DNA, RNA oraz kundalini.
Boże Dawco życia wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą jesteśmy Tobie Stwórco wdzięczni, że dla dobra wszystkich istot boskiego światła całkowicie i bezpowrotnie zakończyłeś wszystkie destrukcyjne wpływy jakie na ludzkość, na dusze, na nasze istoty kiedykolwiek wywierała, lub mogłaby wywierać moja dusza i cała nasza istota z uwagi na nasze a głównie mojej duszy z wszystkich przyczyn wolę, chęci i pomysły dotyczące blokowanie uwag Stwórcy, Głosu i opinii Stwórcy, wsparcia oraz darów i łaskawości Stwórcy dawanych dla mnie i dla całej naszej istoty.
Fragmenty obszernego tekstu.

Dodano : 24-04-2013 Przez: s_majda Przeczytano: 1286 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.