Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Boża menażeria w ludzkich energiach.
Pasożyty energetyczne w niezliczonych rasach, gatunkach, od maleńkich drobnoustrojów do wielkich okazów, ludzie i ich Dusze hodują w sobie, we własnych energiach a nawet w energetycznym sercu. Opisuję tu kilka ras astralnych wywierających z wzajemnością wpływy na ludzi, oraz na Dusze.

Astralne jaszczury.

Jest ich kilka szczepów. Różnią się wielkością oraz kolorami oczu. Do niedawna czerwonookie, obecnie mają oczy niebieskie. Spotykamy też takie z oczami pomarańczowymi. W Tureckiej Kapadocji dał się zobaczyć zielonooki.
Mieszkają w każdym środowisku. W małych i dużych miastach, na zboczach gór w uroczyskach. Największy okaz jaki widział znajomy w bazylice Krzeszowskiej miał 4 m długości.
Można je spotkać w kościołach Wrocławia. Jest ich sporo w Karkonoszach po obu stronach granicy.
Kiedyś przychodziły do mojego domu zobaczyć, co napisałem itp.
Mały oddział jaszczurów służy Satya Sai Babie jako gwardia ochronna.
W wielu scenach Mahabharaty Petera Brooka zostały sfilmowane. Osobno całe stado, osobno jego przywódca. Ukazano wpływ jaki jaszczury wywierają na aktorów przedstawienia, jak ich inspirują.
Niedaleko miejsca gdzie mieszkam jest miasto z herbem smoka. Na samym rynku trzymane jest pomarańczowookie stado jaszczurów. Aby nie odeszły ustawiono specjalnego strażnika i zawsze jest ktoś, kto je dogląda.
Jaszczury jako jedne z niewielu wywierają wpływ na ludzi działaniami z zewnątrz, inspirując telepatycznie.

Astralne węże

Wspomniano je w Biblii przy okazji Ewy i Adama. Sporo osób zostało już uwolnionych od węży jakie, ich Dusze zatrzymały kiedyś w energiach serca. Czarna rasa wężowa jest inteligentna i kusiła potencjalnego żywiciela wiedzą. Z tym, że ceną było lokowanie się w sercu. Mają po kilka metrów długości.
Podawały się za Boga, lubią dominować.
W Ameryce Północnej Indianie wybudowali 400 metrowej długości wielki nasyp ziemi w kształcie węża.
W Ameryce Południowej jest specjalnie dla nich stworzona piramida węża, gdzie w przesileniu słonecznym cień węża wznosi się ku wierzchołkowi. Ta piramida jest energetycznie inna od wszystkich piramid, zasilających astralnego boga RA.
Węża w sercu trzyma sobie wiele osób zajmujących się zawodowo Channelingiem. Ktoś przecież musi być źródłem wiedzy, innej niż ta pochodząca od Boga.
Kilku znanych antycznych żywych bogów różnych krain posiadało węża jako symbol. Nosili je w sercu teoretycznie po to, aby im służyły.

Robale

Mogą być niewielkie lub osiągać znaczne rozmiary. Takie wielkości bagietki ( bułki francuskiej) hodowane są w trzustce, zalepionych jelitach. itp. występują też w postaci czerwia (larwy).


Dodano : 07-08-2008 Przez: s_majda Przeczytano: 957 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.