Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Symbole i atrybuty magiczne, religijne. Modlitwa

Otwórz proszę Boże w tej chwili moje własne serce na uwolnienie od pływu na mnie i na moją Duszę wszystkich symboli i atrybutów magicznych oraz religijnych.

Oddałem Tobie Boże stwórczej Miłości wszystkie symbole i atrybuty magiczne oraz religijne, które kiedyś używałem, które były dla mnie istotne i te które mi wkodowano. Oddałem Tobie Boże stwórczej Siły Miłości wszystkie symbole i atrybuty magiczne oraz religijne wkodowane i przyjęte kiedyś w energie moje oraz mojej własnej Duszy.
Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości wszystkie symbole i atrybuty magiczne oraz religijne, które kiedyś używała moja własna Dusza oraz jej ziemscy awatarowie, które były dla nich istotne i te które im wkodowano. Przebaczyłem wszystko wszystkim, którzy symbole magiczne oraz religijne kreślą w celu usidlenia innych istot, innych Dusz.

Oddałem Tobie Boże stwórczej Siły Miłości wszystkie symbole i atrybuty magiczne oraz religijne wkodowane i przyjęte kiedyś w moje łańcuchy DNA, w moją Kundalini, w moje własne gruczoły dokrewne. Oddałem Tobie Boże stwórczej Siły Miłości wszystkie symbole i atrybuty magiczne oraz religijne wkodowane i przyjęte kiedyś w moje własne anielskie skrzydła. Oddałem Tobie Boże stwórczej Siły Miłości wszystkie symbole i atrybuty magiczne oraz religijne wkodowane i przyjęte kiedyś w moje III oko, na moje czoło, w moją głowę.
Oddałem Tobie Boże stwórczej Siły Miłości wszystkie symbole i atrybuty magiczne oraz religijne odnoszące się do Jezusa, do Buddy oraz do innych istot, które już wcześniej odeszły z ziemskiego planu.
Jestem wdzięczny Tobie Miłości przyjaciółko moja, że uczyniłaś mnie wolnym od wszystkich symboli i atrybutów magicznych oraz religijnych podtrzymywanych i zapisanych w moim własnym serduszku.
Przebaczyłem wszystko wszystkim obnoszącym się po świecie z magicznymi i religijnymi chorągwiami, złotymi cielcami, figurami osób dla nich świętych. Nie muszę takich istot przyciągać do siebie.
Oddałem Tobie Boże stwórczej Miłości wszystkie symbole i atrybuty magiczne oraz religijne, które kiedyś opracowała i stworzyła moja własna Dusza oraz jej ziemscy awatarowie.
Oddałem Tobie Boże stwórczej Siły Miłości wszystkie symbole i atrybuty magiczne oraz religijne wkodowane mi i przyjęte kiedyś w moje własne fizyczne ciało.
Oddałem Tobie Boże stwórczej Miłości wszystkie symbole i atrybuty magiczne oraz religijne, odnoszące się do żywych bogów, do bogów astralnych, półbogów, asurów, do archaniołów.
Zawsze i wszędzie ochrania mnie boża Miłość, przeto żadne symbole i atrybuty magiczne oraz religijne nie mają wpływu na mnie ani na moją własną Duszę.

Oddałem Tobie Boże stwórczej Siły Miłości wszystkie symbole i atrybuty magiczne oraz religijne wkodowane i przyjęte kiedyś w moje własne czakramy i kanały czakrowe, w moje ciała auryczne i płaszcze auryczne.

Jestem wdzięczny Tobie Miłości przyjaciółko moja, że uczyniłaś mnie wolnym od wiary w moc i konstruktywne energie emanujące jakoby z rozmaitych symboli i atrybutów magicznych oraz religijnych. Moje własne serce zawsze i wszędzie wyraża boże światło, bożą Miłość, jakże więc jakieś symbole i atrybuty magiczne oraz religijne mogłyby wywierać wpływ na mnie, czy na moją własną Duszę.

Proszę Ciebie Boże sił stwórczych Miłości, zneutralizuj teraz wszystkie negatywne skutki tego, że ja sam, że Dusza moja i jej awatarowie tworzyli kiedyś i stosowali rozmaite symbole i atrybuty magiczne, religijne. Proszę Ciebie Boże sił stwórczych Miłości, zneutralizuj teraz wszystkie negatywne skutki tego, że Dusza moja i jej awatarowie tworzyli kiedyś i stosowali rozmaite symbole i atrybuty satanistyczne oraz z nimi współbrzmiące.
Proszę Ciebie Boże sił stwórczych Miłości, zneutralizuj teraz wszystkie negatywne skutki tego, że inne istoty, inne Dusze stosowały wobec mnie energie rozmaitych symboli i atrybutów magicznych oraz religijnych.
Jestem wdzięczny Tobie Boże sił stwórczych Miłości, że uczyniłeś wolnymi mnie oraz moją Duszę od wszystkich negatywnych rezultatów tworzenia i stosowania rozmaitych symboli i atrybutów magicznych oraz religijnych.
W imieniu całej ludzkości, proszę Ciebie Boże sił stwórczych Miłości, zneutralizuj teraz wszystkie negatywne symbole i atrybuty magiczne, religijne, satanistyczne oraz im podobne.


Dodano : 09-08-2008 Przez: s_majda Przeczytano: 923 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.