Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Medal z Marchewki
Znajomy miał od ,,zawsze” astralny gadżet, rodzaj pilota (do TV) jaki służył mu do ...powiedzmy......, że uznawał go jako przydatny. Nie mając już przekonania do tego co pochodzi z astralu(-nie wiadomo skąd i od kogo), oddał warsztatowo gadżet Stwórcy w pokłonie. Zdążył jeszcze wcześniej rzucić zdanie, że chciałby coś lepszego w zamian, ale martwi się że Stwórca, może mu dać w zamian Pilota Gumowego (zabawkę z gumy). Jak powiedział tak się stało.
Inny przypadek to osoba, która trafiła do mnie, a na poziomie duszy cała była udekorowana medalami z marchewki. Niczym koreański generał.
Rano przy jakiejś okazji usłyszała:
-,,Dostaniesz nagrodę”,
a wietrząc przekręt lub niespełnienie, wyraziła opinię ,,oby nie był to medal z marchewki”.
Podobne sytuacje mogą być uważane za przekręty lub złośliwość Stwórcy. Zobaczmy jednak, że kiedy Stwórca chce dać cokolwiek wg. własnej woli to nie po widzi mi się biorcy. (Proszenie o cokolwiek nie dotyczy tego tematu, ponieważ omawiam tu jedynie kwestie Darów i łaskawości*)
Załóżmy że słyszymy ,,Dam ci samochód”.
Odpowiedź prawidłowa wydaje się brzmieć
,,-Biorę wspólnie z moją Duszą, z całą naszą istotą w Twoich kategoriach Stwórco, według Twej woli ?wiatłości na Twoją odpowiedzialność” (Na boską odpowiedzialność przyjmowanie Jego darów).
Ktoś tak ufnie proszący, kupił za normalne pieniądze standardowe auto z zagranicy, z dodatkami, ,,wodotryskami” o jakich przeciętni mechanicy nie słyszeli.
Załóżmy że kobieta słyszy od Stwórcy
,,Daję ci męża i dziecko”.
Odpowiedź prawidłowa wydaje się brzmieć
,,-Biorę w Twoich kategoriach Stwórco”.
Sugerowanie w takiej chwili, że mąż ma mieć np. wielki nos, może później owocować przygadywaniem mężczyźnie -,,Ty kłamczuszku”. Lub też Stwórca może uznać, że dla grymaśnicy lepsze będzie oglądanie męskich nosów jedynie na ulicy.

* „Boże miłością Twoją daj mi wszystko co masz lepszego od bycia bodhisattwą” Upadek Bodhisattwy. Modlitwa – kontekst wypowiedzi jest inny. Nie widząc drogi wyjścia z uwikłań własnej Duszy i swoich można prosić Stwórcę by dał coś lepszego od… (oczywiście według kryteriów ?wiatłości).
W artykule omawiane są sytuacje kiedy Dusza i jej osobowość określają, co chcą i nastawiają się na coś czego same nie wiedzą co chcą, bądź uważają, że zasługują na coś na co nie zapracowały.

Dodano : 02-07-2013 Przez: s_majda Przeczytano: 1234 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.