Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Rogi, ogony, pazury i nie tylko. Intencje
Intencje są pochodne do art. Link

Czym są intencje, do czego służą, jak z nimi postępować?
Informacje w artykule

Link- 800 intencji
1. Naszego we wszelkich płciach i inkarnacjach, w każdych warunkach, w każdym miejscu i czasie, oraz poza czasem i przestrzenią, z wszelkich przyczyn na rozmaite sposoby, jako każdego rodzaju, poziomu i płci m.in. istoty, byty, twory, dusze, osobowości i nie tylko naszego m.in. przymierzania, nie przymierzania ,matrycowych, nie matrycowych, nie pochodzących od Stwórcy m.in. rogów(nie), ogonów(nie), łusek, piór, opierzenia, szponów, węży, jaszczurów, bazyliszków, pijawek, ośmiorniczek astralnych i nie tylko oraz posiadania wszelakich nie pochodzących z naszej matrycy gadżetów(nie), ozdób(nie), dodatków(nie) wszelkiego rodzaju m.in. na głowie, w energetyce, w całej istocie i nie tylko, oraz naszego ponoszenia tego skutków, konsekwencji i następstw.

2. Naszego we wszelkich płciach i inkarnacjach, w każdych warunkach, w każdym miejscu i czasie, oraz poza czasem i przestrzenią, z wszelkich przyczyn na rozmaite sposoby, jako każdego rodzaju, poziomu i płci m.in. istoty, byty, twory, dusze, osobowości i nie tylko naszego trzymania (nietrzymania) m.in. fascynacji(nie), śmiechu(nie), zabawy (nie) i nie tylko z m.in. przymierzania, posiadania i nie tylko m.in. ,matrycowych, nie matrycowych, nie pochodzących od Stwórcy wszelkiego rodzaju rogów, ogonów, łusek, piór, opierzenia, szponów, węży, jaszczurów, bazyliszków, pijawek, ośmiorniczek astralnych, i wszelakich nie pochodzących z naszej matrycy gadżetów, ozdób, dodatków, utożsamień, i nie tylko w całej naszej energetyce, w całej naszej istocie oraz naszego ponoszenia tego skutków, konsekwencji i następstw.

3. Naszego we wszelkich płciach i inkarnacjach, w każdych warunkach, w każdym miejscu i czasie, oraz poza czasem i przestrzenią, z wszelkich przyczyn na rozmaite sposoby, jako każdego rodzaju, poziomu i płci m.in. istoty, byty, twory, dusze, osobowości i nie tylko naszego trzymania (nie trzymania),noszenia(-nie), odtwarzania(-nie) m.in. ,matrycowych, nie matrycowych, nie pochodzących od Stwórcy rogów, ogonów, łusek, piór, opierzenia, szponów, węży, jaszczurów, bazyliszków, pijawek, ośmiorniczek astralnych, oraz wszelkiego typu i rodzaju wszelakich nie pochodzących z naszej matrycy gadżetów, ozdób, dodatków, utożsamień i nie tylko w całej naszej energetyce, w całej naszej istocie i nie tylko z powodu m.in. inkarnowania w zwierzęta, utożsamiania się z nimi i nie tylko a także z chęci niewyróżniania (wyróżniania) się z tłumu (wszelkich m.in. rogatych, ogoniastych, posiadających węże astralne i wszelkiego typu gadżety i nie tylko, nawet jeśli są sztuczne, )istot jakie faworyzują własne i cudze m.in. rogi, ogony, węże astralne i wszelkiego typu i rodzaju gadżety, oraz naszego ponoszenia tego skutków, konsekwencji i następstw.


4. Naszego we wszelkich płciach i inkarnacjach, w każdych warunkach, w każdym miejscu i czasie, oraz poza czasem i przestrzenią, z wszelkich przyczyn na rozmaite sposoby, jako każdego rodzaju, poziomu i płci m.in. istoty, byty, twory, dusze, osobowości i nie tylko naszego trzymania (nie trzymania),noszenia(-nie), odtwarzania(-nie) wszelakiego rodzaju i typu ,matrycowych, nie matrycowych, nie pochodzących od Stwórcy m.in. rogów, ogonów, łusek, piór, opierzenia, szponów, węży, jaszczurów, bazyliszków, pijawek, ośmiorniczek astralnych, wszelakich nie pochodzących z naszej matrycy gadżetów, ozdób, dodatków, utożsamień i nie tylko w całej naszej energetyce i całej naszej istocie z powodu chęci unikania (nie unikania) seksu m.in. doodbytniczego, analnego i nie tylko, oraz naszego ponoszenia tego skutków, konsekwencji i następstw.

5. Naszego we wszelkich płciach i inkarnacjach, w każdych warunkach, w każdym miejscu i czasie, oraz poza czasem i przestrzenią, z wszelkich przyczyn na rozmaite sposoby, jako każdego rodzaju, poziomu i płci m.in. istoty, byty, twory, dusze, osobowości i nie tylko naszego trzymania (nie trzymania),noszenia(-nie), odtwarzania(-nie) wszelakiego rodzaju i typu matrycowych, nie matrycowych, nie pochodzących od Stwórcy m.in. rogów, ogonów, łusek, piór, opierzenia, szponów, węży, jaszczurów, bazyliszków, pijawek, ośmiorniczek astralnych, wszelakich nie pochodzących z naszej matrycy gadżetów, ozdób, dodatków, utożsamień i nie tylko w całej naszej energetyce i całej naszej istocie z powodu by nie przyciągać (przyciągać) innych wszelkiego rodzaju, poziomu i płci m.in. istot, dusz, ludzi, bliźnich, bytów, tworów i nie tylko do naszego, cudzego życia, by nie tworzyć, tworzyć z nimi relacji, by nie wymieniać, wymieniać się z nimi poglądami na temat życia i nie tylko, oraz naszego ponoszenia tego skutków, konsekwencji i następstw.

6. Naszego we wszelkich płciach i inkarnacjach, w każdych warunkach, w każdym miejscu i czasie, oraz poza czasem i przestrzenią, z wszelkich przyczyn na rozmaite sposoby, jako każdego rodzaju, poziomu i płci m.in. istoty, byty, twory, dusze, osobowości i nie tylko naszego trzymania (nie trzymania),noszenia(-nie), odtwarzania(-nie) wszelakiego rodzaju i typu ,matrycowych, nie matrycowych, nie pochodzących od Stwórcy m.in. rogów, ogonów, łusek, piór, opierzenia, szponów, węży, jaszczurów, bazyliszków, pijawek, ośmiorniczek astralnych, wszelakich nie pochodzących z naszej matrycy gadżetów, ozdób, dodatków, utożsamień i nie tylko w całej naszej energetyce i całej naszej istocie z powodu że jesteśmy, nie jesteśmy m.in. zdradzanymi istotami, zdradzamy seksualnie oraz na wszelkie inne sposoby, oraz naszego ponoszenia tego skutków, konsekwencji i następstw.

7. Naszego we wszelkich płciach i inkarnacjach, w każdych warunkach, w każdym miejscu i czasie, oraz poza czasem i przestrzenią, z wszelkich przyczyn na rozmaite sposoby, jako każdego rodzaju, poziomu i płci m.in. istoty, byty, twory, dusze, osobowości i nie tylko naszego trzymania (nie trzymania),noszenia(-nie), odtwarzania(-nie) wszelakiego rodzaju, typu i koloru matrycowych, nie matrycowych, nie pochodzących od Stwórcy m.in. rogów, ogonów, sierści, łusek, piór, opierzenia, szponów, węży, jaszczurów, bazyliszków, pijawek, ośmiorniczek astralnych, wszelakich nie pochodzących z naszej matrycy gadżetów, ozdób, dodatków, utożsamień, wszelkich innych spętań i zniewoleń w całej naszej energetyce i całej naszej istocie z powodu by zablokować (nie zablokować) kanał czakrowy na strumień bożych (nie bożych) łask pochodzących (nie pochodzących) od Stwórcy z wszelkich przyczyn a w tym że życie byłoby (nie byłoby) za proste, spełnione i co inni by na to powiedzieli (nie powiedzieli), oraz naszego ponoszenia tego skutków, konsekwencji i następstw.

8. Naszego we wszelkich płciach i inkarnacjach, w każdych warunkach, w każdym miejscu i czasie, oraz poza czasem i przestrzenią, z wszelkich przyczyn na rozmaite sposoby, jako każdego rodzaju, poziomu i płci m.in. istoty, byty, twory, dusze, osobowości i nie tylko naszego trzymania (nie trzymania),noszenia(-nie), odtwarzania(-nie) wszelakiego rodzaju, typu i koloru matrycowych, nie matrycowych, nie pochodzących od Stwórcy m.in. rogów, ogonów, sierści, łusek, piór, opierzenia, szponów, węży, jaszczurów, bazyliszków, pijawek, ośmiorniczek astralnych, wszelakich nie pochodzących z naszej matrycy gadżetów, ozdób, dodatków, utożsamień, wszelkich innych spętań i zniewoleń w całej naszej energetyce i całej naszej istocie z powodu by pokazać (nie pokazać) innym nasze m.in. zbydlęcenie, podły charakter i nie tylko, oraz naszego ponoszenia tego skutków, konsekwencji i następstw.

9. Naszego we wszelkich płciach i inkarnacjach, w każdych warunkach, w każdym miejscu i czasie, oraz poza czasem i przestrzenią, z wszelkich przyczyn na rozmaite sposoby, jako każdego rodzaju, poziomu i płci m.in. istoty, byty, twory, dusze, osobowości i nie tylko naszego trzymania (nie trzymania),noszenia(-nie), odtwarzania(-nie) wszelakiego rodzaju, typu i koloru matrycowych, nie matrycowych, nie pochodzących od Stwórcy m.in. rogów, ogonów, sierści, łusek, piór, opierzenia, szponów, węży, jaszczurów, bazyliszków, pijawek, ośmiorniczek astralnych, wszelakich nie pochodzących z naszej matrycy gadżetów, ozdób, dodatków, utożsamień, wszelkich innych spętań i zniewoleń w całej naszej energetyce i całej naszej istocie z powodu by pokazać (nie pokazać) że czcimy(nie czcimy) m.in. mroczne energie, mroczne istoty i nie tylko w naszym, cudzym życiu a w tym Lokesia, Lucyfera i Szatana, oraz naszego ponoszenia tego skutków, konsekwencji i następstw.

10. Naszego we wszelkich płciach i inkarnacjach, w każdych warunkach, w każdym miejscu i czasie, oraz poza czasem i przestrzenią, z wszelkich przyczyn na rozmaite sposoby, jako każdego rodzaju, poziomu i płci m.in. istoty, byty, twory, dusze, osobowości i nie tylko naszego trzymania (nie trzymania),noszenia(-nie), odtwarzania(-nie) wszelakiego rodzaju, typu i koloru matrycowych, nie matrycowych, nie pochodzących od Stwórcy m.in. rogów, ogonów, sierści, łusek, piór, opierzenia, szponów, węży, jaszczurów, bazyliszków, pijawek, ośmiorniczek astralnych, wszelakich nie pochodzących z naszej matrycy gadżetów, ozdób, dodatków, utożsamień, wszelkich innych spętań i zniewoleń w całej naszej energetyce i całej naszej istocie z powodu naszych trzymanych (nie trzymanych) wzorców naszej własnej autodestrukcji i chęci by szantażować innych na zasadzie, że jak coś ktoś czegoś nie zrobi to m.in. popełnimy samobójstwo i nie tylko, oraz naszego ponoszenia tego skutków, konsekwencji i następstw.

11. Naszego we wszelkich płciach i inkarnacjach, w każdych warunkach, w każdym miejscu i czasie, oraz poza czasem i przestrzenią, z wszelkich przyczyn na rozmaite sposoby, jako każdego rodzaju, poziomu i płci m.in. istoty, byty, twory, dusze, osobowości i nie tylko naszego trzymania (nie trzymania),noszenia(-nie), odtwarzania(-nie) wszelakiego rodzaju, typu i koloru matrycowych, nie matrycowych, nie pochodzących od Stwórcy m.in. rogów, ogonów, sierści, łusek, piór, opierzenia, szponów, węży, jaszczurów, bazyliszków, pijawek, ośmiorniczek astralnych, wszelakich nie pochodzących z naszej matrycy gadżetów, ozdób, dodatków, utożsamień, wszelkich innych spętań i zniewoleń w całej naszej energetyce i całej naszej istocie z powodu naszej trzymanej (nie trzymanej) niechęci, chęci do tworzenia, nie tworzenia relacji opartej, nie opartej na m.in. miłości, sercu, zaufaniu i nie tylko a także niechęci, chęci do stworzenia(nie stworzenia) naszej własnej szczęśliwej (nie szczęśliwej) rodziny, oraz naszego ponoszenia tego skutków, konsekwencji i następstw.

12. Naszego we wszelkich płciach i inkarnacjach, w każdych warunkach, w każdym miejscu i czasie, oraz poza czasem i przestrzenią, z wszelkich przyczyn na rozmaite sposoby, jako każdego rodzaju, poziomu i płci m.in. istoty, byty, twory, dusze, osobowości i nie tylko naszego trzymania (nie trzymania),noszenia(-nie), odtwarzania(-nie) wszelakiego rodzaju, typu i koloru matrycowych, nie matrycowych, nie pochodzących od Stwórcy m.in. rogów, ogonów, sierści, łusek, piór, opierzenia, szponów, węży, jaszczurów, bazyliszków, pijawek, ośmiorniczek astralnych, wszelakich nie pochodzących z naszej matrycy gadżetów, ozdób, dodatków, utożsamień, wszelkich innych spętań i zniewoleń w całej naszej energetyce i całej naszej istocie z powodu naszego trzymania (nie trzymania),noszenia(-nie), ,noszenia(-nie), odtwarzania(-nie)odtwarzania(-nie) niechęci, chęci by się z kimś, z czymś porozumieć- również ze stwórcą, oraz naszego ponoszenia tego skutków, konsekwencji i następstw.

13. Naszego we wszelkich płciach i inkarnacjach, w każdych warunkach, w każdym miejscu i czasie, oraz poza czasem i przestrzenią, z wszelkich przyczyn na rozmaite sposoby, jako każdego rodzaju, poziomu i płci m.in. istoty, byty, twory, dusze, osobowości i nie tylko naszego trzymania (nie trzymania),noszenia(-nie), odtwarzania(-nie) ,noszenia(-nie), odtwarzania(-nie)wszelakiego rodzaju, typu i koloru matrycowych, nie matrycowych, nie pochodzących od Stwórcy m.in. rogów, ogonów, sierści, łusek, piór, opierzenia, szponów, węży, jaszczurów, bazyliszków, pijawek, ośmiorniczek astralnych, wszelakich nie pochodzących z naszej matrycy gadżetów, ozdób, dodatków, utożsamień, wszelkich innych spętań i zniewoleń w całej naszej energetyce i całej naszej istocie z powodu m.in. aby się bronić, odstraszać, wyróżniać i nie tylko, oraz naszego ponoszenia tego skutków, konsekwencji i następstw.

14. Naszego we wszelkich płciach i inkarnacjach, w każdych warunkach, w każdym miejscu i czasie, oraz poza czasem i przestrzenią, z wszelkich przyczyn na rozmaite sposoby, jako każdego rodzaju, poziomu i płci m.in. istoty, byty, twory, dusze, osobowości i nie tylko naszego trzymania (nie trzymania),noszenia(-nie), odtwarzania(-nie) wszelakiego rodzaju, typu i koloru matrycowych, nie matrycowych, nie pochodzących od Stwórcy m.in. rogów, ogonów, sierści, łusek, piór, opierzenia, szponów, węży, jaszczurów, bazyliszków, pijawek, ośmiorniczek astralnych, wszelakich nie pochodzących z naszej matrycy gadżetów, ozdób, dodatków, utożsamień, wszelkich innych spętań i zniewoleń w całej naszej energetyce i całej naszej istocie a w tym rogów m.in. jelenich, satanistycznych, lucyferańskich, bydlęcych, bawolich, skierowanych ku górze, zawiniętych w tył, prostych, zawiniętych niczym skorupa ślimaka, a także rozmaitych ich kombinacji i nie tylko, w całej naszej energetyce, istocie, w duszy i nie tylko, oraz naszego ponoszenia tego skutków, konsekwencji i następstw.
Dodano : 06-07-2013 Przez: s_majda Przeczytano: 851 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.