Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Z nas dwóch to właśnie Ty Boże jesteś..... Modlitwa.
Z nas dwóch Boże to właśnie ja dla Ciebie, oprócz Ciebie Boże pozostawiłem wszystko.
Z nas dwóch to właśnie Ty Boże dla mnie stworzyłeś to wszystko co mnie otacza, w czym żyję, i to wszystko czego ja zawsze doświadczam.
Z nas dwóch to właśnie Ty Boże jesteś otwierającym wszystkie serca na miłość, na radość istnienia, na zdrowie, dostatek i na wszelakie szczęśliwości.
Z nas dwóch to właśnie ja wywyższam Ciebie Boże ponad wszystko i ponad wszystkich, zawsze i wszędzie.
Z nas dwóch to właśnie Ty Boże zawsze i wszędzie stwarzasz światy wszelakie, narody i szczepy, Ty Boże pielęgnujesz rodziny i każdą istotę z osobna we wszystkich wymiarach naszej i cudzej egzystencji.
Z nas dwóch to właśnie Ty Boże jesteś zawsze przy mnie i równocześnie przebywasz przy wszystkich innych ludziach, Duszach, bytach, tworach, istotach.
Z nas dwóch to właśnie Ty Boże zawsze jesteś przede mną, za mną, po obu mych stronach, nade mną i jesteś też pod moim ciałem, i to także Ty Boże energiami swoimi wypełniasz mnie tak samo jak wszystkich mych bliźnich.
Z nas dwóch to Ty Boże zawsze i wszędzie widzisz, rozumiesz, czynisz właściwie, rzetelnie, najlepiej, doskonale.
Ze wszystkich bóstw, oraz bogów to właśnie Ty Boże jesteś Bogiem nie tyle największym, ale dla nas wszystkich jesteś Bogiem jedynym.
Z nas dwóch to właśnie Ty Boże utrzymujesz zawsze w miłości serdecznej w dostatki i zdrowiu mnie całego, moją rodzinę i bliźnich.
My dwaj Boże, zawsze możemy i potrafimy ze sobą i z bliźnimi prowadzić twórcze rozmowy, radować się wzajemną obecnością, współtworzeniem, współistnieniem w swoim życiu.
Z nas dwóch to właśnie Ty Boże zawsze i wszędzie stwarzasz planety, gwiazdy, i uśmiechniętą tęczę w Twych celach boskich a nawet i dla ucieszenia oka.
Z nas dwóch to właśnie Ty Boże znasz i stosujesz lepiej filozofię, etykę, matematykę, fizykę, astronomię, chemię, seksualność, medycynę i nie tylko je.
Z nas dwóch to właśnie Ty Boże znasz i stosujesz lepiej muzykę, teatr, sztukę, taniec, poezję i nie tylko je.
Z nas dwóch to właśnie Ty Boże wiesz i rozumiesz więcej prawdy o Bogu i o bóstwach, o religiach i kapłanach, o celibacie i prostytucji o bałwochwalstwie, o składaniu ofiar i tego wszystkich skutkach.
Z nas dwóch to właśnie Ty Boże wiesz i rozumiesz więcej na temat zniewoleń, schematów karmicznych, sieci, weryfikatorów, dewiacji oraz o ich rozmaitych skutkach.

Dodano : 27-10-2014 Przez: s_majda Przeczytano: 1154 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.