Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Zadowolenie z Boga. Modlitwa.
Proszę otwórz Boże moje serce, Duszę i całą naszą istotę.
Dziękuję Tobie Boże Stwórczej siły miłości, za to że zawsze czynisz wszystko, abym ja był przytomnie zadowolony z Ciebie, z Twojej Boże obecności przy mnie, z Twojego Boże wsparcia dla mnie i z tego wszystkiego co mi zawsze dajesz, z Twoich hojnych darów oraz łaskawości Boże dla mnie.
Zawsze współtworząc z Bogiem otwierającym energetycznie serca, wyłącznie dla najwyższego dobra, zawsze możemy być i zawsze jesteśmy w pełni zadowoleni z siebie, z naszych wszystkich relacji z Bogiem, a także z relacji z innymi ludźmi, Duszami, bytami, istotami, tworami, we wszystkich wymiarach naszej egzystencji.
Wspólnie z moją Duszą, z całą naszą istotą cieszymy się i dziękujemy Tobie Boże Stwórczej siły miłości, za to że zawsze czynisz wszystko, abyśmy zawsze my sami, oraz wszyscy nasi bliźni byli przytomnie zadowoleni z Ciebie, z Twojej Boże obecności przy nas, z Twojego Boże wsparcia dla nas i z tego wszystkiego co zawsze nam dajesz, z Twoich hojnych darów oraz łaskawości Boże dla nas.
Wspólnie z moją Duszą, z całą naszą istotą chętnie i radośnie dokładamy przytomnych starań, abyś ty Boże wszystkich serc zawsze był z nas zadowolony. Zadowolenie moje mojej Duszy, Całej naszej istoty z Twojego Boże wsparcia, ochrony i z naszych wzajemnych relacji z Bogiem zawsze jest trwałym fundamentem całej naszej egzystencji, całego naszego istnienia.
Wspólnie z moją Duszą, z całą naszą istotą chętnie i radośnie dokładamy przytomnych starań, abyś ty Boże wszystkich serc zawsze był z nas zadowolony. Dziękuję Tobie Boże Stwórczej siły miłości, za to że zawsze czynisz wszystko, abym ja był przytomnie zadowolony z Ciebie, z Twojej Boże obecności przy mnie, z Twojego Boże wsparcia dla mnie i z tego wszystkiego co mi zawsze dajesz.
Wspólnie z moją Duszą i całą istotą przebaczyliśmy sobie wszystkie nasze oraz cudze motywacje, nastawienia, intencje i wszystkie nasze min. wzorce obciążeń, przez które z wszelkich przyczyn, my sami z wzajemnością, nie byliśmy zadowoleni z Twojego Boże wsparcia, ochrony, z naszych wzajemnych relacji oraz z ich skutków.

Wspólnie z moją Duszą i całą istotą przebaczamy sobie i przepraszamy Ciebie Boże Stwórczej siły miłości za to, że do tej pory nie dostrzegaliśmy Ciebie Boże Stwórczej siły miłości, nie słyszeliśmy, że unikaliśmy Twojego głosu i twoich wzniosłych, dobrych rad. Wspólnie z moją Duszą i całą istotą przebaczamy sobie i przepraszamy Ciebie Boże Stwórczej siły miłości za to, że nie podążaliśmy lepszą i doskonalszą drogą, jaką dla nas zawsze masz Boże dla nas i dla wszystkich innych ludzi, Dusz, istot, bytów, tworów.

Dodano : 11-02-2015 Przez: s_majda Przeczytano: 1151 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.