Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Działanie z Boskiego ramienia. Modlitwa uzdrawiająca wzorce.
Działanie z boskiego ramienia. Jak wytłumaczyć tę ideę?
Przykładem może być często kiedyś używany slogan że ,,Pierwszy Sekretarz PZPR działa z ramienia Partii oraz wszystkich Polaków”.
Chrześcijanie przyjmują iż Jezus i NMP działają w zgodzie z wolą Boga. Byłoby to działanie z ramienia Boga.
Napisałem tę modlitwę, obserwując sokolnika, z którego ramienia ptak wzlatywał i na które powracał. W podobny sposób można by zapewne wyobrazić sobie jakąś postać, która działa z boskiego ramienia. A mówiąc inaczej, wypełnia wolę Boga, otrzymuje w swojej pracy, służącej najwyższemu dobru, stosowne boskie wsparcie.

Proszę otwórz teraz Boże moje serce, duszę.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą dziękujemy Bogu za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne z wszystkimi naszymi m.in. wzorcami, intencjami, obciążeniami, kodowaniami, argumentami, oporami i blokadami, związanymi z naszym i z cudzym życiem i działaniem z Bożego ramienia, m.in. dla destrukcji, dla zniszczeń i odpowiednio dla najwyższego dobra naszego i bliźnich.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne z naszym i z cudzym życiem i działaniem z Bożego ramienia, m.in. dla destrukcji, dla zniszczeń i odpowiednio dla najwyższego dobra naszego i bliźnich wkodowanych w energie moje oraz mojej Duszy.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne z wszystkimi naszymi m.in. intencjami, oporami, kodowaniami, obciążeniami i blokadami, związanymi z naszym i z cudzym życiem i działaniem z Bożego ramienia, m.in. dla destrukcji, dla zniszczeń i odpowiednio dla najwyższego dobra naszego i bliźnich, blokujących nasze serce i jego energetykę, naszą grasicę oraz czakrę serduszka.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne z wszystkimi naszymi m.in. intencjami, oporami, kodowaniami, obciążeniami i blokadami, związanymi z naszym i z cudzym życiem i działaniem z Bożego ramienia, m.in. dla destrukcji, dla zniszczeń i odpowiednio dla najwyższego dobra naszego i bliźnich, blokujących skrzydła mojej duszy oraz ich ciała auryczne.
Fragmenty
Dodano : 04-06-2015 Przez: s_majda Przeczytano: 1218 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.